MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) (/temat-trance-alex-van-di-love-sunrise-original-mix)



Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - AveeDi - 6.04.2012

Przedstawiam Wam mój "hymn" Sunrise Festival :) Hehe, jak sie podoba? Jest to bardziej Trance czy Electro House? Ogólnie wypowiadajcie się na temat tej nutki :D :)


Autor: Alex van Di
Tytuł: Love Sunrise (Original Mix)
Czas: 6:25min


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Yes I Am - 6.04.2012

Gross beat ci nie wyszedł... Zbyt mocno zagłusza ci całość. Przejścia mierne, ten roll perkusji jakiś niemrawy i w dodatku na filtrze nie brzmi on dobrze. Perkusja taka sobie... Clapa praktycznie nie słychać...
Mi się nie podoba.


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - das2sin - 6.04.2012

Taki pomieszany ten utówr:), jakos nie czuje w nim hymnu, ale pomysly sa to najwazniejsze:)


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - piotrawm - 6.04.2012

Poczatek zachecajacy. Pozniej kiepsko, monotonnie, wogole mnie nie wciagnelo. Duzo brakuje temu utworowi jeszcze


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Matson - 7.04.2012

Wywal grossbeat'a,
Kawałkowi brakuje mocy, strasznie monotonny, w niektórych momentach bass fałszuje,
Pracuj dalej, ;)



RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - K.o.N - 7.04.2012

Słyszę że parę motywów pozyskałeś z innych źródeł np: 1:39 Bardzo podobne do jednej z nut w A State of Trance Yearmix 2011. Jakoś tak kawałek do mnie nie przemawia.


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - ZOOn'r - 8.04.2012

Słyszę fałsze a zapowiadam na starcie, że ich nie nawidze. To tyle, spadam :P....

...JOKE <buahahaha>...

Kawałek wymagający IZM'u i TWOJEJ uwagi. Jest monotonnie no cóż, ale nie trzeba się poddawać, trza zapierdzielać!


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - sowa - 11.04.2012

mikss trolololo hehehe kuleje strasznie :D nudnawo... dawaj więcej przeszkadzajek... fxów zwłaszcza w przejściach między frazami... już sam crash da jakiś efekt fajny... za co pochwalę... melodia bardzoo fajna wciągająca... mam nadzieję, że Twoja a nie z jakiejś paczki :) ale są fałsze niestety... no ogólnie powiem, że melodia ma potencjał... ale no nie wykorzystałeś go :)


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Aitra - 13.04.2012

strasznie wszystko jest chaotycznie tutaj ale pomysl dobry


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Matt O'neill - 1.06.2012

Zgadzam się z resztą ludzi, pomieszany ten utwór, większość dźwięków się gryzie ze sobą, ale za to fajna melodia :D


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - kichu - 5.06.2012

Jakos ten bass do reszty nie pasuje i tak jakos nie zgrane to wszystko:D


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - Enno Presto - 6.06.2012

Ciesz się, że Arty tego nie słyszał. Melo początkowe to rip Arty - Kate, a melo główne zostało zripowane z Dirty South vs. These Usual Suspects - Walking Alone (Arty Remix) <haha>


RE: Alex van Di - Love Sunrise (Original Mix) - kukimonster - 7.06.2012

Wszystko jakieś takie monotonne i sporo fałszów.