MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Krunk - Bounce! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Krunk - Bounce! (/temat-krunk-bounce)



Krunk - Bounce! - KRUNK Official - 4.12.2015

Mój pierwszy utwór :) zapraszam do odsłuchu

https://soundcloud.com/user-574070423/krunk-bounce

Mała wskazówka. Dla wszystkich. Od dzisiaj (5.01.2016) w nazwie tematu wpisujemy swój pseudonim bez użycia capsa (jeśli ktoś tak robił) według wzoru:
KRUNK >> Krunk
T-Sted



RE: KRUNK- Bounce! - Zirds - 4.12.2015

Zły url.


RE: KRUNK- Bounce! - Deonite - 4.12.2015

Dokładnie. Umieść odtwarzacz poprawnie przy użyciu [sc]link[/sc] :)


RE: KRUNK- Bounce! - nullname - 4.12.2015

on zapewne dał... prywatny url.. To jest Soundcloud - tego nie ogarniesz.

#Edit - jednak coś pomieszał ze znacznikami - jest publiczny :)

Dla potomnych:



RE: KRUNK- Bounce! - qnebra - 4.12.2015

Nie tylko ty wymyśliłeś ten nick. Jest już inny "music producer" z Australii używający tego samego pseudonimu artystycznego, tyle że bez official w nazwie.


RE: KRUNK- Bounce! - KRUNK Official - 4.12.2015

Naprawdę? powiem Ci szczerze że nawet nie wiedziałem<niewiem>
No cóż jakoś wpadło mi kiedyś takie słowo w ucho i zostało <nonie>
Może wymyśle nowe


RE: KRUNK- Bounce! - qnebra - 4.12.2015

Zdarza się.


RE: KRUNK- Bounce! - Fly - 5.12.2015

Moim zdaniem kawałek jest przeciętny. Ani zły,ani dobry.

Aranż prawidłowy,bez zaskoczeń.

Całości brakuje mocy. Leady w dropie powinny być zlayerowane,żeby nadać im większego ,,kopa". Supersaw w breaku jest trochę niewyraźny,również do poprawy :P
Zmieniłbym też ten clap w dropie,bo nie pasuje.

Powodzenia ;)


RE: KRUNK- Bounce! - Shabboo Harper - 6.12.2015

Hmmm... jeśli chodzi o utwór to: jest pogodny, nietrudny i przede wszystkim "przewidywalny" w kwestii aranżu. Zbliżonych produkcji, o takowym koncepcie kilku wariacji jednej melodii jest już sporo; to nie tylko nużące lecz wręcz irytujące... :( Kick/Clap (Snare)/Bass proste, bez większych zniekształceń; urozmaicony Background właściwie nie istnieje; Synth'y jednolicie "rozkoszują się" swym dźwiękiem w identycznych melodyjnych "wątkach". Technicznie poprawnie; kompozycyjnie ogromnie przeciętnie. KRUNK, witaj w MP i... keep goin' ;).


RE: KRUNK- Bounce! - Nachos - 7.12.2015

Nic się tu nie dzieje... strasznie wieje nudą, ciągle ten sam motyw. Słabo powykręcane wariacje, niektóre fx'y za głośno. Build up mega suchy.

Jeśli to faktycznie Twój pierwszy track to całkiem nieźle ;)
Powodzonka


RE: KRUNK- Bounce! - Deonite - 9.12.2015

Okey...

Zachowane pewne cechy bounce'a. Tylko bass powinien być nieco głośniejszy i ostrzejszy, niż ten kick wciąż dudniący. Build up wg mnie powinien być bardziej wzbogacony fxami i innymi efektami. A na początku tego prebuild - upa dałbym jakieś fajne szumy i hity z Vengeanca. :)

No ale... rzecz najważniejsza. Drop. Średnio. Nie wybija się. Nie zaskakuje. Powinieneś nieco przystopować na breaku, to drop byłby nieco lepszy. Ale traczek warty uwagi, nie powiem. Trzymaj tak dalej, osobiście kibicuję wszystkim młodym wykonawcom melbourne bounce'a, bo ten gatunek... rave, te inne sprawy <haha>


RE: KRUNK- Bounce! - Foortic - 2.01.2016

Hmmm powiem Ci ze słuchając tego, ciągle mialem wrażenie ze to jakieś intro albo jakaś zapowiedź że zaraz ma wejść DROP, tylko ze tak jakby nie wszedł jak dla mnie... Według mnie brakuje tutaj takiego Yebnięcia jak to w Melbourne Bounce bywa... Ogólnie o miksie sie nie wypowiem bo dla mnie jest ok a ktoś bardziej doświadczony może zaraz powytykać masę błędów albo rownie dobrze może powiedzieć ze jest miód malina...

Ogólnie utworek jest nawet ale jak dla mnie jest poprostu taki suchy...


RE: Krunk - Bounce! - soundsystem - 5.01.2016

Pomysł na track jest , sound design niezły , fajne nuty .
pozdro .


RE: Krunk - Bounce! - augenous - 18.01.2016

Mi brakuje jakiegoś crasha czy impacta na 2:17, bo przejście jest takie jałowe w moim odczuciu. Ale + za Freq - to akurat uwielbiam w utworach :D
Daję 3/5