MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Sia - Chandelier (Cover by Kubik) (/temat-trance-sia-chandelier-cover-by-kubik)



Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - KBK - 4.12.2015

Witam. Prezentuję mój kolejny cover Live zrobiony na workstation Roland Fantom. Tym razem jest to Sia - Chandelier.
Miłego słuchania



Brak prefixu.
T-Sted



RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Rafau - 5.12.2015

Fajnie Ci to idzie. Jak mówiłem - bryluj na weselach. :P


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - kvbbb - 5.12.2015

zgadzam się z kolegą wyżej, byś był królem wesel


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - KBK - 5.12.2015

Dzięki ;) Nie wiem, czy na weselach zadowoliłbym gości w starszym wieku ;) Planuję w przyszłości odejść od coverów i zacząć robić coś własnego w stylu uplifting trance.. póki co chcę się powoli rozkręcić bo chyba jeszcze daleka droga przede mną... :)


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Zirds - 5.12.2015

Świetnie Ci idzie gra na klawiszach. Nie myślałeś by polepszyć brzmienie za pomocą VST? Zgrywać elementy do DAW i tam je potem obrabiać?

5/5 za wykonanie!


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - KBK - 5.12.2015

(5.12.2015, 21:21)Zirds napisał(a): Świetnie Ci idzie gra na klawiszach. Nie myślałeś by polepszyć brzmienie za pomocą VST? Zgrywać elementy do DAW i tam je potem obrabiać?

5/5 za wykonanie!

Dzięki :) Próbuję cały na razie opanować procesory efektów i masteringowy w instrumencie i budować brzmienia ,bo jest tam bardzo intuicyjny interfejs dla laików i sporo możliwości, których nawet w 50% jeszcze nie odkryłem... W przyszłości nie wykluczam, że zaangażuję do tej roli np FL Studio, ale muszę trochę nadrobić wiedzę teoretyczną :) Wadą mojego Rolanda jest brak możliwości zgrywania po kolei ścieżek do kompa... jedynie całe sample...
Kiedyś "liznąłem" trochę FL-a ale powierzchownie.... jako autor własnej muzyki pewnie zgodzisz się ze mną, że do zrobienia sklejki na samplach z chomika wiedza nie jest potrzebna, ale do zrobienia czegoś wartościowego i przede wszystkim własnego potrzeba mnóstwo czasu i sporo wiedzy :)


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Zirds - 5.12.2015

Nie polecam FL Studio do pracy z zewnętrznymi instrumentami. Dlatego sam uciekłem od FL Studio ponieważ nie dało rady współpracować z tym co mam, jak i mikrofonem.


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - KBK - 5.12.2015

Rozumiem, ciekawe to co mówisz, chodzi ci o kompatybilność? z tego co widzę używasz bitwig-a? Muszę zapoznać się z tym softem...


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Zirds - 5.12.2015

Może nie o kompatybilność... Bardziej jako współpracę.


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Quillava - 5.12.2015

no no no fajnie to wszystko brzmi i wygląda :)


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - Zirds - 13.12.2015

A żeby to jeszcze lepiej grało i brzmiało to wypełnij tą pustą przestrzeń tego pomieszczenia jakimiś dywanami, obrazkami na ścianach czy innym umeblowaniem. Wtedy dźwięk będzie ładniejszy.


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - KBK - 13.12.2015

Zirds, jasna sprawa :) Akurat chwilowo nie mam mebli ( ach te kobiece zmiany na lepsze... ;) ) i muszę czekać na dostawę :D


RE: Sia - Chandelier (Cover by Kubik) - sebissimo - 8.02.2016

Widać i słychać, że gra na klawiszach sprawia ci frajdę :) ten podkład perkusyjny a szczególnie snare mi nie pasi ale sama aranżacja extra.,