MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) (/temat-progressive-jakko-bream-ft-radboud-hold-on-kveon-remix)



Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Kveon - 10.12.2015

Witam!
Dzisiaj też remixowo i też housowe
Drugie podejście do pracy z wokalem
Oto moje małe efekty
Zapraszam do komentowania!
Z góry ślicznie za to dziękuję
Pozdrawiam!



RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Tometrik - 10.12.2015

Nie znam oryginału, ale melodycznie jest nieźle.
Dwie rzeczy trzeba poprawić:
1) timestretch wokalu
2) jak wchodzi drop to mam wrażenie , że jest cichszy od breakdowna. Powinien głośniej uderzyć.
Pozdrawiam i zapraszam do odsłuchu mojego sc.


RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - nullname - 10.12.2015

całe melo jest lepsze niż w oryginale, jest bardziej przemyślane. Drugi drop jest bardzo przyjemny :) Tylko mix sklepany całkowicie... i ten wokal. Nie klei się.

W sumie szczere gratulacje że zrobiłeś fajny remix kolaboracji z Polakiem :) Wreszcie jakiś sensowny remix w połowie polskiego EDM'a

I dodam, że @UP ma całkowitą rację. Więc tego nie piszę :)


RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Kveon - 14.12.2015

Tometrik:
Próbowałem z tym wokalem, ale efekty słychac, najlepiej nie jest, ale mogło byc gorzej :)

nullname:
Dziękuję ;)


RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Revnotes - 18.12.2015

Od samego początku zastanawiałem się czemu to jest takie "obsuszone, wyzute z uczuć". Wokal nie ma wiele dołu, a Ty dodatkowo pozbawiłeś pianino tego ciężkiego, niskiego wybrzmiewania i całość brzmi lekko, wręcz zabawnie. Drop niestety jest jeszcze słabiej wykonany, zduszony, a przy tym bardzo monotonny. Nie kupiłeś mnie tym kawałkiem.


RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - Shabboo Harper - 19.12.2015

Hey Wojtek, ponownie nie mój styl; i ponownie Remix... Hmm, wolę Twoje "spokojniejsze" wcielenia (tak jak ostatnie "Piano" ^^) jednakże to Ty decydujesz... Dziś? W generalnym (moim) odczuciu oryginał jest ogromnie przeciętny. Twój projekt i owszem cechuje kilka mocniejszych punktów zgodzę się z Nullname'em (co do melodii/drop'u) lecz również parę "defektów" i tu przychylę się do uwag Revnotes'a. Całość jest, niestety, "przygaszona"; piano właściwie nieobecne w swej "sile", wokal zaś zbyt donośny i zbliżony do pierwotnej aranżacji...


RE: Jakko & Bream ft. Radboud - Hold On (Kveon Remix) - iamsteffe - 28.01.2016

Początkowo utwór wydawał się spoko, sam drop potrzebuje dopracowania bo po tym niezłym początku przy dropie uleciała cała energia tego utworu i niestety wszystko że tak powiem "pieprzło" xD . Niepotrzebne było te przedłużenie build up'u tymi efektami ;)