MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Burning Car - 8 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Burning Car - 8 (/temat-electronica-burning-car-8)



Burning Car - 8 - Burning Car - 14.12.2015

Zapraszam do posłuchania mojego nowego kawałka. Postanowiłem go zrealizować bez użycia funkcji kwantyzacji i piano rolla. Wszystko zagrałem ręcznie (no może poza arpeggiatorami :D ), a wykonanie oceniałem na słuch. Tak, więc nie wszystko jest równo i czysto, ale za to, mam nadzieję, bardziej naturalnie.



RE: Burning Car-"8" - Rumush - 15.12.2015

Jak już to ktoś w SoundCloudowym komentarzu napisał, kawałek świetnie się rozwija. Płynnie przechodzi z jednego motywu muzycznego do drugiego a wokal wszystko ładnie spina.
Stopa jedynie trochę zanika jak bass zaczyna grać, ale nie odbiera przyjemności ze słuchania :)

Ode mnie leci 5/5


RE: Burning Car-"8" - Shabboo Harper - 16.12.2015

Melodyjnie misternie, "przestrzennie", nieśpiesznie; z rockowym Kick'iem i surowym piano. Wszelkie ozdobniki (harfa?) wyśmienite. Twój wokal czytelny i... jakże smutny (nieomalże jak zawsze); podobnie tekst. Temat w pełni przekonujący w swej treści i formie. Burning Car, serdecznie gratuluję... :)


RE: Burning Car - 8 - Abigail Noises - 18.12.2015

Trochę dziwne te piano w lewym kanale... Całość wciąga, ten nostalgiczny tekst, przestrzeń, smaczki dźwiękowe (zapalniczka). Nie wypada dać mniej niż 5 gwiazdek w takiej produkcji.


RE: Burning Car - 8 - aqmoolator - 18.12.2015

Ależ to jest rewelacyjne! Dla mnie, miłośnika new romantic i tych wszystkich oldskulowych kompozycji, na których się wychowałem, to jak podróż w czasie. Bardzo apetyczna kompozycja. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Świetnie zaśpiewane. Od pierwszej do ostatniej nutki; jest moc!


RE: Burning Car - 8 - libra_makowski - 19.12.2015

Bardzo dobry kawałek. Nie do końca w moim guście ale doceniam włożoną pracę i kunszt. Ode mnie leci piąteczka.


RE: Burning Car - 8 - chafer - 21.12.2015

Ej, nawet bez kwantyzacji jest ok ;)
Podoba mi się - dobrze się rozwija, wszystko brzmi bardzo porządnie, wokal pasuje. Bardzo fajne połączenie pianina z instrumentami elektronicznymi.
Co do pianina - wiem, że to jest subiektywna opinia i nikt na to nie zwróci uwagi ;), ale przy ostatnich taktach pianina zrobiłbym jakiś przewrót - chodzi o np. 52-55 sekundę (chyba zamieniłbym miejscami 2 i 3 dźwięk).
Drugi szczegół.. w 2:12 jest nieco za głośno kilka dźwięków.

Ogólnie 5/5. Raz, że kompozycja niesztampowa i bardzo ciekawie zrealizowana, a dwa, że rzadko słychać na forum dobry utwór z własnym wokalem :)


RE: Burning Car - 8 - Burning Car - 28.12.2015

Dzięki wszystkim za odsłuch i komentarze. Porcja "dobrych słów" zawsze dodaje energii do dalszej pracy, a kawałków u mnie na kompie czeka kilkadziesiąt na skończenie (głównie nagranie i dopracowanie wokalu). Tak więc pewnie wkrótce wrzucę cos nowego. Jeszcze raz dzięki za opinie.