MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) (/temat-progressive-van-yorge-anlaya-project-waves-of-feelings-original-mix)



Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - gregwmusic - 15.12.2015

Witam!
Miło Mi poinformować Was O Naszym Wspólnym Pierwszym Wydaniu
Zimowej Składance OD Mindgate Music "MGM Sampler 03 [MGM031]"

Ja jestem Fanem Dużym Sam Hughes - Our Love (Original Mix)
Którym zalazł się również w składance..


MGM Sampler 03 [MGM031]


Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix)

Mamy Nadzieje Że Z Każdym Traczkiem Pokażemy Co raz Wyższy Poziom I Jakość
Miłego Słuchania!
Anlaya Project & Van Yorge



RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - Shabboo Harper - 16.12.2015

Hmmm... czy nie jest zbyt jednolicie? Jest; choć temat (z czarująco miękkim Kick'iem) jest zwiewny wręcz "eteryczny" zwłaszcza w melodii (padów) to jest nietrudny; gdyby nie Breakdown w charakterze a'la Gospel to byłoby zbyyyyt nużąco. Grzesiu, dziś niestety Wasz "Waves Of Feelings" budzi we mnie... mixed feelings. Sorry :(.


RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - Revnotes - 18.12.2015

Jeśli miałbym zestawić te utwory ze sobą i ocenić w dziesięciostopniowej skali, to jedyneczka uzyskałby 3, a dwójeczka 8. Jak to możliwe, że znajdują się na tej samej E.P.? Wchodząc w szczegóły, jedynkę przemilczę, natomiast Waves Of Feelings bardzo miło mnie zaskoczył. Co prawda w breakdown poczułem się nieco niczym dziecko, któremu odebrano zabawkę, ale ten drop... magia.


RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - nqe36 - 18.12.2015

Druga piosenka zdecydowanie lepsza. Drop mógłby być trochę bardziej efektywny.


RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - gregwmusic - 20.12.2015

(18.12.2015, 17:46)Revnotes napisał(a): Jeśli miałbym zestawić te utwory ze sobą i ocenić w dziesięciostopniowej skali, to jedyneczka uzyskałby 3, a dwójeczka 8. Jak to możliwe, że znajdują się na tej samej E.P.? Wchodząc w szczegóły, jedynkę przemilczę, natomiast Waves Of Feelings bardzo miło mnie zaskoczył. Co prawda w breakdown poczułem się nieco niczym dziecko, któremu odebrano zabawkę, ale ten drop... magia.

Gdzieś ty był !?
tyle czasu?

:)
Jak tak Taki Label :)

Fakt skladanka nie powala ale klimat trzyma!


RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - Revnotes - 20.12.2015

(20.12.2015, 22:37)gregwmusic napisał(a): Gdzieś ty był !?
tyle czasu?

Powiedzmy, że pokłóciłem się z muzyką, ale od czasu do czasu chociażby dla takich produkcji będę wracał.


RE: Van Yorge & Anlaya Project - Waves Of Feelings (Original Mix) - soundsystem - 26.12.2015

Porażka . Jak narazie najgorszy track (pierwszy i drugi) na forum jaki usłyszałem , nie porównując do twórczości tych którzy zaczynają przygodę z muzyką , słyszałem tutaj dużo housa mimo iż to zdecydowanie nie mój klimat ale miały coś w sobie , właściwie nie "coś" tylko były na prawdę dobre , a tutaj to wogle do mnie nie przemawia , sorry ale spoko , możliwe że to tylko ja mam takie odczucie .