MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) (/temat-wizzardius-drugs-al-dente-original-mix)



Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Wizzardius - 18.12.2015

Witam Witam.

Nie pytajcie czemu skacze miedzy stylami. Tym o to kawalkiem powracam do korzeni. ;D




Czekam na oceny i sugestie, czy mozna by cos poprawic.


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - ProCkers - 18.12.2015

Od razu na wstępie, ten acidowy lead ma za dużo reverba, jest zbyt rozmyty. Moim zdaniem powinien być bardziej na wierzchu i prowadzić kawałek :) Bo tak to zamula drop.
No i tutaj wokal by się przydał, w miejscach w których idzie sama perka i bass, bo pustawo trochę jest :) I ten vocal czy co to jest na dużym reverbie co miejscami wchodzi jest nieco za głośno :) Mogłeś też jeszcze powsadzać jakieś "przeszkadzajki" do dropu, żeby więcej powera im nadać(ale to już jest subiektywna sugestia) :D

Tak czy inaczej całość jest ładna, według mnie dużo lepsza niż w poprzednich Twoich eksperymentach :)


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Revnotes - 18.12.2015

Mam wrażenie, że to jest zbyt rozrzucone w stereo, odfiltrowałbym przynajmniej dół z kanału side. Ogólnie jest zbyt ciemno, brakuje góry, takiego połysku, pewnie wiesz co mam na myśli. Ponadto zgadzam się z przedmówcą.


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Wizzardius - 18.12.2015

O widzicie Panowie, bardzo cenne uwagi. Postaram sie minimalnie urozmaicic drugi (ten lzejszy) drop. Troszke posiedze nad equalizacja a zeby wyciagnac troche "tego polysku" (tak wiem o co chodzi) i troszke inaczej potraktuje to przy masterze. Oceniajcie i piszcie dalej kochani, ja to bede czytal. A wersje ostateczna wstawie tutaj juz razem z video :)


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - nqe36 - 18.12.2015

Utwór jest przyjemny, nie drażni. Tak jak napisałeś popraw drop i będzie git :)


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Shabboo Harper - 24.12.2015

Ha ha... Dipende da che cosa e dove? Marcinie, podoba mi się "zarys" Twego tematu; koncept jest świetny, lecz niezbyt konkretnie podkreślony, wyrażony w tonie i brzmieniu niektórych dźwięków. Sound Design przekonujący acz powyższe sugestie odnośnie Drop'u godne rozważenia. W utworze drzemie "ikra", która potrzebuje konkretnego impulsu: więcej "brudu" w Beacie, EQ, przestrzennych "smaczków" misterniej ułożonych, tak by Background był bardziej czytelny, rasowy w swej sile. Temat cechuje coś "filmowego"; niewykluczone, iż wzbogacenie Twego projektu o takowe klimatyczne fx'y przysłuży się całości. Jest olbrzymi potencjał. Trzymam kciuki...<takjest>


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Wizzardius - 24.12.2015

Kawałek już jest poprawiony i to dość konkretnie. (Jeśli chodzi o brzmienie, ciemne i matowe, teraz jest OK, pełne, mniej zmulone, i wyważone). Co więcej już się produkuję mega "narkotyczne" video do tego kawałka :D

Wstawie to wszystko poprawione, skończone i razem z video po nowym roku. ;)


RE: Wizzardius - Drugs Al-Dente (Original Mix) - Zirds - 24.12.2015

Całkiem znośne. Do techniki też nie ma się co przyczepić.
Mało rozbudowane, ale myślę, że zrobisz z tego coś większego.

3/5