MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Matson - Cold Breeze (Original mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Matson - Cold Breeze (Original mix) (/temat-trance-matson-cold-breeze-original-mix)



Matson - Cold Breeze (Original mix) - Matson - 7.04.2012

Tytuł : Matson - Cold Breeze (Original mix)
Czas : 7:15
Gatunek : Uplifting Trance
Rodzaj Kompresji : MP3 || 320kbps


Jest jeszcze sporo błędów, jestem początkujący, mam nadzieję że w żaden sposób nie zhańbiłem tego gatunku :)

Pozdrawiam i zapraszam do ostrej krytyki ;)



RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Divine Frequency - 7.04.2012

Nie trzymasz sie regol... podoba mi sie to. Troche slabo bassline i clap slychac, ale jak kto woli :)
Ogolnie kawalek dobry. :)


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Peter O'ski - 7.04.2012

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz słyszałem ten kawałek. Zupełnie nie mój poziom, także jedyne co mogę wytknąć to te clapy, nie słychać ich prawie. Fajne włączenie gitary do motywu, coś niestandardowego ;)
Naprawdę świetna robota, wysłałeś gdzieś go? :)


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Hard3eat - 7.04.2012

Świetny bassline (: szkoda że troszkę za cicho.
Za to klimatu nie brakuję :D
Track jak najbardziej na plus!


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - ZOOn'r - 8.04.2012

Prócz skiepaszonego mixsu to naprawdę jesteś stworzony do trance. Kto wie, może kolejny wybitny polski trance'owiec się szykuje. <imwatchingyou> Tak tak, mówię o Tobie :P


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - T-Sted - 9.04.2012

No powiem Ci że nieźle pojechałeś. W zasadzie nie czepiam się niczego oprócz tego basu, który po prostu mógłbyś dać głośniej :) choć swoją drogą i tak daje po uszach. Tak czy siak drobne błędy w miksie jakoś nie umniejszają walorów estetycznych tego kawałka. Jak dla mnie 8,5/10.


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - das2sin - 10.04.2012

Swietnie CI to wyszlo:), moze z klika lekkich poprawek w mixe i bylo by perfekt:)


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - sowa - 10.04.2012

wow rewelka...zapowiada się nowa gwiazda tego gatunku :d kurde tune świetny


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Intransitive - 10.04.2012

gatunku nie zhańbiłeś i tu przylączę się do pochwał bo kawałek ma dużo breaków przez co bardzo zyskuje muzycznie. Po prostu duużo tu muzyki i zabawy z nią:) Gratuluję


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Stiopa - 13.04.2012

Świetne brzmienia, dużo padów, super melodie, gicio. :D


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - ThomasWoodworm - 13.04.2012

Cytat:jestem początkujący, mam nadzieję że w żaden sposób nie zhańbiłem tego gatunku
Daruj sobie...<hahaha> Ty jesteś fachowcem z dużym stażem^^ Masz już wyrobiony własny niepowtarzalny styl i słychać to w każdej twojej produkcji<victory> kawałka się czepiać nie będę, bo jest świetny i muszę przyznać, że zaskoczyłeś mnie tym podwójnym breakem... oczywiście na plus:)


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - Muri - 20.04.2012

(13.04.2012, 16:52)ThomasWoodworm napisał(a):
Cytat:jestem początkujący, mam nadzieję że w żaden sposób nie zhańbiłem tego gatunku
Daruj sobie...<hahaha> Ty jesteś fachowcem z dużym stażem^^ Masz już wyrobiony własny niepowtarzalny styl i słychać to w każdej twojej produkcji<victory>

Dokładnie.

A co do kawałka to jest to jeden z niewielu, o którym można, a nawet trzeba powiedzieć, że jest dobry - oryginalny i niepowtarzalny. Szczerze i bez żadnego włażenia w dupę - kawał dobrej roboty.

<megusta>

Zhańbieniem to byłoby nieudolne zremixowanie tego kawałka, dlatego ja się nie podejmuję. Za to wersja Trane'a zapowiada się ciekawie. :)

Pzdr! :)


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - trance - 20.04.2012

dobra muza


RE: Matson - Cold Breeze (Original mix) - gabrieln - 6.05.2012

wow super klimat ;]