MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Nexus i FL studio error - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Nexus i FL studio error (/temat-fl-studio-fl-studio-nexus-i-fl-studio-error)



FL Studio: Nexus i FL studio error - soundsystem - 24.12.2015

Witam . Mam problem z wtyką nexus , wygląda to tak że jakiś czas temu rozpocząłem projekt w którym wykorzystałem 2 presety , wczoraj odpalam FL i przez jeden z nich sypie mi się program (gdy puszczam w tym momencie w którym jest na playliscie lub pianoroll w zapętleniu ) Odpalam nowy czysty projekt wrzucam nexusa i ten preset z którym mam problem : sound się zawiesza w pierwszych milisekundach :) i FL nie odpowiada . Nigdy z nexusem nie miałem problemów . Zrobiłem reinstall , później z fl studio to samo . Ogólnie to mam lekki burdel na dysku a właściwie dwóch :) robiłem porządek i miałem folder vst na partycji z której FL nie korzystał (chyba) i wyjebałem z niego nexusa bo sporo ważył <hehe> format robiłem rok temu (na partycji na której instalowałem windows <hehe> , system mam 32 bitowy , 3 ram procesor phenom 565 . Proszę o pomoc bo zależy mi na tym projekcie , mogę przesłać plik NXP od nexusa jak ktoś robi Hardstyle i ma tą wtyke ale sporo waży :)


RE: Nexus i FL studio error - Zirds - 24.12.2015

Olej Nexusa i zacznij sam tworzyć własne dźwięki. Serio! Nie ma to jak wszędzie słyszeć Nexusa...


RE: Nexus i FL studio error - soundsystem - 24.12.2015

Z naxusa korzystam około 5 lat , do tej pory wykorzystałem chór , pianino i teraz te 2 presety :) jeden z nich to "euforia" ludzi na koncercie , drugi to taki efekt wokalny przesterowany . Zależy mi na tym projekcie , jeśli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny .

EDIT inne presety też powodują crash , od teraz :( dawno nie skanowałem antywirusem , może pomoże


RE: Nexus i FL studio error - Maciek - 25.12.2015

A czy używasz pirackiego oprogramowania?


RE: Nexus i FL studio error - soundsystem - 25.12.2015

(25.12.2015, 10:42)Maciek napisał(a): A czy używasz pirackiego oprogramowania?

Zgadza się , wydaje mi się że jak większość :)


RE: Nexus i FL studio error - Kael - 25.12.2015

Przed ponownym zainstalowaniem ja bym wyczyścił jeszcze rejestry. Jakieś śmieci na pewno zostały i się krzaczą.


RE: Nexus i FL studio error - Maciek - 26.12.2015

Z pirackim oprogramowaniem to nigdy nic nie wiadomo - wszystko zależy od tego jak zostało ono zhackowane - niektóre aplikacje będą działały bez zarzutu, a inne będą płatać dziwne figle.


RE: Nexus i FL studio error - soundsystem - 27.12.2015

(25.12.2015, 19:36)Kael napisał(a): Przed ponownym zainstalowaniem ja bym wyczyścił jeszcze rejestry. Jakieś śmieci na pewno zostały i się krzaczą.

rejestr można ręcznie wyczyścić ? czy tylko soft typu easycleaner , zaczyna się dziać nieprzyjemnie , z kolejnym projektem mam problem wygląda to tak że leci chórek od początku i jak się zaczyna drugi klocek w playliście to czary mary dźwięku nie ma i jest jakiś zgrzyt przez chwile .


RE: Nexus i FL studio error - Zirds - 27.12.2015

W wyszukiwarce Windows wpisujesz regedit. Włączasz regedit. Dajesz zakładkę Edycja, potem szukaj/wyszukaj wpisujesz Nexus i szukaj. Potem F3 szukaj dalej. Każdą frazę czy folder ze słowem Nexus usuwaj, lub ze słowem Re-fx czy jakoś tak.
Lub użyj tak jak mówisz CCleaner ;).

W folderze AppData też poszukaj śmieci z tym związanych.


RE: Nexus i FL studio error - soundsystem - 28.12.2015

dzięki , niedługo napisze co i jak