MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Waspi - Meek Mill Type beat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Waspi - Meek Mill Type beat (/temat-trap-waspi-meek-mill-type-beat)



Waspi - Meek Mill Type beat - waspi - 25.12.2015

Witajcie wstawiam wam dziś do oceny moją produkcję, no i oczywiście dzięki za każdą opinie ;).




RE: Waspi-Meek Mill Type beat - banglabejs - 25.12.2015

"Meek Mill type beat" <haha>

Lubie trapy, ale nie w tym typie który tutaj zaprezentowałes. Bez obrazy, ale to tutaj to jest lipa. Hi-hatu nasr**eś ile sie da, brass jest okropny, a kiedy wchodzą te równie brzydkie smyczki to ta TYPOWO JUŻ OKLEPANA Z MILION RAZY MELODIA fałszuje i gra byle jak. W 0:30 jest troche przestrzeni i gra taki fajny arp - tu mi sie w końcu coś zaczeło podobać ale przyjemność nie trwała długo bo sekunde później "budujesz napięcie" tymi suchymi klaskklapklaskami. <sciana>
Ziom, nie wiem czy to Twój pierwszy, drugi czy setny bit, oby nie ostatni. Moja rada ode mnie to obierz inny kierunek. Ja wiem, że teraz jest moda na te ameryczkowe trapy, ale huuurva, przecież to już jest takie proste i oklepane, że ja osobiście już tym rzygam.
Powodzenia przy nastepnych produkcjach !


RE: Waspi-Meek Mill Type beat - MariQ - 25.12.2015

Bass mógłby być lepiej zestrojony, a hi-hat powinien częściej zwalniać, jest za bardzo udźgany i strasznie monotonny. Oprócz tego tym jest ok, poza tym, że jak wspomniał przedmówca taki trap jest już strasznie nudny.


RE: Waspi-Meek Mill Type beat - Shutara - 25.12.2015

Zbyt duży chaos :/ Tutaj jakaś syrena, tutaj hat'y seriami jak działa pokładowe niemieckich myśliwców w '39. Do tego nie brakuje fałszu niestety. Ucho nie wie, na czym się skupić.
Przykro mi, ale na więcej niż dwa z mojej strony nie masz co liczyć. Niemniej jednak liczę że konstruktywna krytyka poskutkuje dobrze i następny twór ocenię bardziej przychylnie ;)


RE: Waspi-Meek Mill Type beat - eyecontact - 30.12.2015

jak dla mnie bardzo to monotonne, początek który zaczyna się z klapami jest tragiczny lepiej by brzmiał odwrócony dźwięk krasza lub jakiś fx.Straszny ścisk tych wszystkich dźwięków, lepiej gdy jest mniej tych sampli niż tak dużo wtedy utwór brzmi lepiej takie jest moje zdanie.


RE: Waspi-Meek Mill Type beat - Shabboo Harper - 31.12.2015

Beat niemiłosiernie pospolity choć temat de facto urozmaicony we właściwej proporcji. Klimat wyważony w swej "szarości" specyficznych brzmień "godnych" tego gatunku. Nie podoba mi się dźwięk od 0:29 (!); jest zbyt "nerwowy" i nieco "w kontraście" względem reszty. Temat "nietrudny", od 3:00 nużący... arcynużący <ziewa>. W generalnym (moim) odczuciu jest względnie przyzwoicie; jednakże jakaś defiguracja przewodniego motywu plus redukcja tak różnych fx'ów wokalnych na rzecz bardziej efektownych "wkrętów" przyczyniłyby się do "finalnego" szlifu całości. Waspi, keep goin'... ^^