MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Francesco Kationi - Travel To Sun (Radio Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Francesco Kationi - Travel To Sun (Radio Edit) (/temat-electronica-francesco-kationi-travel-to-sun-radio-edit)



Francesco Kationi - Travel To Sun (Radio Edit) - FrancescoKationi - 30.12.2015

Artist: Francesco Kationi
Title: Travel To Sun (Radio Edit)
Time: 4:46
Bpm: 128
Category: Nie wiem, deep techno. electronic ciężki mi się ocenić


Zapraszam do odsłuchu najnowszego traczka. Nowe monitory tannoy 802. Mankamenty zawsze się jakieś znajdą. Tutaj jest wersja radio edit, ale mam w zanadrzu pełniejszą o intro i uzupełnione breaki. Reszta bez zmian. Pozdro techno.... :)




RE: Francesco Kationi - Travel To sun (Radio Edit) - aqmoolator - 31.12.2015

Brzmienie! Jak zwykle masywne, mocne i naprawdę profesjonalne jeśli idzie o barwę i realizację. Świetny jest ten bas od 45 sek. Taka odstrojona lekko i brudna barwa. Bardzo analogowa. Pod tym względem mistrzostwo.
Jako całość nie porywa mnie zbytnio, bo mało tu "historii". Ale wiesz, że ja mam skrzywienie pod tym względem:)


RE: Francesco Kationi - Travel To sun (Radio Edit) - Zirds - 31.12.2015

Ale to płynie... Brzmienie basu mi się podoba. Taki distortion, ale nie pełny. Bardzo ładna stopa i ogólnie linia perkusyjna. Trochę przeszkadza mi ten "szczekacz" w tle - Nie pozwala wsłuchać się w te chordy. Dopiero potem jak perkusji nie ma...
Ale i tak zasłużone 5/5


RE: Francesco Kationi - Travel To sun (Radio Edit) - Shabboo Harper - 4.01.2016

Z pewnością jest i Deep i Techno w wersji Smooth. Melodia (piano, "smyczki") precyzyjnie wpleciona w "krzepki", lekko "poszumisty" Beat. Kilka "przeszkadzajek" jest trafionych, np. magiczny, o metalicznej barwie dźwięk z 0:05 (Bells'y?); Bass plus fx'y kreują konkretny, świetny Background. Nie podoba mi się jedynie powtarzalne brzmienie z 0:14, w pewnym momencie drażni... Rzeczywiście soczysty Break będzie plusem całości Twego tematu. Outro potrzebuje jeszcze stylowego "kopa". Francesco, questo e un bene. Congratulazioni. <takjest>


RE: Francesco Kationi - Travel To sun (Radio Edit) - chafer - 5.01.2016

Perkusja - bardzo porządna. Bas ładnie współgra. Bardzo przyjemny początek.
Przez cały czas przeszkadzało mi jednak "szczekanie" - nie mogłem się skoncentrować nad tym, co gra w tle. Ścisz to z dwa razy... :) Dźwięk (bas?), który zaznacza swoją obecność od 1:00, jest za często i mam wrażenie, że jego ściszenie dałoby także odetchnąć słuchaczowi.
Technicznie - ok. Przejścia - niekiedy bezbłędne, a niekiedy nietrafione (np. 1:53 a 2:00).
Kompozycja... czuję, że mógłbym wsiąknąć w ten klimat (szczególnie od 4:00 gdy są pady i delikatny, krótki dźwięk w tle - miło by go bardziej wyeksponować). Jednak elementy, które wymieniłem, nie pozwalają mi się w pełni oddać słuchaniu muzyki. 3/5.


RE: Francesco Kationi - Travel To sun (Radio Edit) - Shutara - 5.01.2016

Szczekania nikt chyba nie lubi, ja również dołączę się do grona hejterów :P
Ale nie wchodząc w temat czworonogów, kawał(ek) porządnej roboty. Zarówno technicznie jest bardzo poprawnie, jak i pod względem aranżacji interesująco. Solidna dawka relaksu. 5! ;)


RE: Francesco Kationi - Travel To Sun (Radio Edit) - Burning Car - 7.01.2016

Trzeba Ci przyznać, że wszystkie kawałki masz bardzo "czytelne" i "czyste". Masz swój styl. Fajne kawałek. 5-tka.