MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Alex fat - Christian - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Alex fat - Christian (/temat-deep-alex-fat-christian)



Alex fat - Christian - Alex fat - 30.12.2015

Witam . Zapraszam na ostani utwor w tym roku , krotki ale mysle ze tresciwy. Moze cos przynim podlubie jeszcze , to sie okaze , jak narazie wersjia finalna. Smile Zapraszam do komentowania i sluchania , uwagi mile widziane. Pozdrawiam




RE: Alex fat - Christian - Shutara - 31.12.2015

Bardzo fajny "uciekający" pluck ;) Jeżeli miałbym coś zmieniać w tym utworze, to bardziej podkreśliłbym sekcję basową. Jest subtelna (co nie jest złe w żadnym wypadku), ale osobiście nie lubię dźwięków, które trzeba niemalże "łapać" słuchem, jeżeli wiesz o co mi chodzi.
Całość przyjemna, nawet nie wiem kiedy mi zleciało te 5 minut. Ładnie zakończyłeś 2015 <thumbup>


RE: Alex fat - Christian - Michael bromber9 - 31.12.2015

ten kawałek to jeden wielki mega Deep:D za którym osobiście przepadam:) hmm subtelny bass? Moim zdaniem jest charakterny i świetnie komponuje się z mrocznym klimatem.. (przynajmniej ja to tak odczuwam)


RE: Alex fat - Christian - Shabboo Harper - 31.12.2015

Kolaż niepospolity; wdzięczne tło, Beat "pysznie" głęboki, intensywny. Obecność Papieża w aranżu nieoczekiwana, zmyślna (!) choć, według mnie, zbyt przewlekła i skromnie "dotknięta" efektami. Całość, w swej strukturze, potrzebuje minimalnego urozmaicenia i dopieszczenia Outro. Alex, koncept pierwszorzędny. Amen... ^^


RE: Alex fat - Christian - Nachos - 4.01.2016

Perka super, jedynie ten klap jakiś taki nijaki :P ten leadzik widziałbym w bardziej "mięsistej" wersji, ciekawe fxy. Podoba mi się też ten efekt płyty winylowej.
Track niestety wg. mnie nudny ale to być może dlatego że nie jestem jakimś wielkim fanem takiej muzy. W outro te szumy za długie skróciłbym je, stopniowo oddalił i wyciszył. Niektóre dźwięki mam wrażenie, że są odrobine zbyt "suche"


RE: Alex fat - Christian - 3RBE - 6.01.2016

z jednej strone fajnie z drugiej czegoś brakuje. Mam wrażenie, że w basie mało "gumy" jeżeli mogę to tak abstrakcyjnie nazwać. Zdecydowanie jest potencjał. pzdr


RE: Alex fat - Christian - Revnotes - 6.01.2016

Od pierwszych sekund wkręcił mnie ten basik, ogólnie masywny, ale puszysty, miękki dół (kozak) i ten odpływający pluck. Euforia trochę opadła z wejściem clapa, moim zdaniem jest zbyt ostry. Monitory, jakoś to kamuflują, ale słuchawki przy wyższym poziomie już katują uszy. Również jestem mile zaskoczony wstawką z papieżem, fajne. Wbrew temu co można by pomyśleć obserwując waveform, czas upłynął mi bardzo szybko, aranżacja jest bardzo dobra, natomiast nie rozumiem outro, przyciąłbym. Ode mnie 4/5.


RE: Alex fat - Christian - Zirds - 10.01.2016

Na początku brzmienie stopy mi się nie podobało, ale jak weszła pierwsza partia dźwięków to jednak mi się spodobało :)
Wszystko na swoim miejscu. Zgodzę się z Revnotesem, że brzmienie clapa jest zbyt ostre/jaskrawe, tak samo można powiedzieć o synthcie/plucku.
Mało słyszalne i prawie niezrozumiałe wstawki Karola Wojtyły. 3/5


RE: Alex fat - Christian - Ixipe - 29.01.2016

Słucham tego kawałka nie przerwanie w kółko jak resztę twoich :) zastanawiam się kiedy mi się znudzi :D


RE: Alex fat - Christian - Alex fat - 30.01.2016

(29.01.2016, 22:37)Ixipe napisał(a): Słucham tego kawałka nie przerwanie w kółko jak resztę twoich :) zastanawiam się kiedy mi się znudzi :D

Cieszy :)