MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) (/temat-djs-from-mars-insane-in-da-brain-vain-brain-remix)



DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - arto - 11.02.2012

Time: 04:24 min
Quality: 320 kbps
Genre: Dance
DOWNLOAD: Yes
Size: 10.09 MB

Moja pierwsza nutka w 2012 Nie jest zrobiona w taki sposob w jaki sobie wczesniej wyobrazalem. Dlaczego? Dlatego , ze bylem sfrustrowany i nie mialem nowych pomyslow na ten track etc. Dlatego zrobilem to w prosty sposob. Mimo wszystko mam nadzieje ze wam sie spodoba Prosze o komentarze




RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - Castiel - 11.02.2012

mi się podoba ten remix :)pozytywny track :P


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - sowa - 12.02.2012

dobra nutka do potańczenia :) wykonanie też :)


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - Lunar Space - 13.02.2012

ja tam nie mam nic do tej nutki :) prosty sposób.. ale dobry sposób :) może jakby troszkę bardziej było słychać taki ''tłusty'' bass to nutka miała by więcej mocy ;) a tak to jest elegancko :) PzDr ! :)


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - Maver - 13.02.2012

Triole zawsze dają radę. :)

Najważniejsze w tym tracku jest to, że masz wokal bardzo dobrej jakości. Powiem ci - miks bardzo dobry. Leadowi faktycznie przydałoby się odjąć 1 - 2 dB ale poza tym jest naprawdę bardzo przyzwoicie. Aranżacja mi się podoba, kompozycja jest przyjemna. Bardzo przyjemny w odbiorze track.

Jak dla mnie 7/10. Przy czym ja mam skalę, gdzie 5/10 to przeciętnie - ani źle, ani dobrze. ;)


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - arto - 14.02.2012

dzieki za komentarze wszystkim :D tak jak juz pisalem nie mialem pomyslu i cierpliwosci zeby skonczyc tracka i go dopiescic :d poprostu jestem leniwy i tyle xd pozdrawiam wszystkich;)


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - ZOOn'r - 14.02.2012

Commercialek, mój ulubiony gatunek :). Początek jest git, wokal fajny, piano w okolicach 1:20 jest za suche. Przejście na główny motyw w porządku. Melodia dobra też jest. Bass jest za słaby, mix zjechany po całości, kick jak z vixy :P. Popracuj nad tym.


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - Mixee - 14.02.2012

Sub jest, lead jest, ale co pomiędzy? Sam kick z subem dobrze dołu i niskiego środka nie ciągną. Przydałby się jakiś prościutki bassik, który by kopnął środek. Po prostu najzwycajniej brakuje powera. Reszta standardzik ;)


RE: DJs From Mars - Insane (In Da Brain) (Vain Brain Remix) - arto - 14.02.2012

(14.02.2012, 16:29)DJ Imanis napisał(a): mix zjechany po całości

gdzie masz zjechany mix? testowalem nutke w aucie, na wiezy stereo - dobrej wiezy nie jakis szajs, na telefonie i na laptopie i jest gitara:D