MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Thepianosup - Earth (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Thepianosup - Earth (+1) (/temat-other-thepianosup-earth-1)



Thepianosup - Earth (+1) - thepianosup - 5.01.2016

Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów :)
Przesyłam kolejny utwór do oceny. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.


Czekam na komentarze :)

Z racji tego, że nie chce zakładać nowego tematu, dorzucam utworek z dzisiaj :)




Poprawiam nazwę tematu, przy dodaniu kilku utworów dodajemy w nazwie ile jeszcze ich jest.
LocoMatt



RE: Thepianosup - "Earth" - Soundmaniaq - 5.01.2016

1
brzydko uciąłeś pad, o ile tu jest wszystko spokojne i nienachalne, pad zjadło nagle. 1:57 robi się bardzo przyjemnie, ten pulsujący bas mi nie siadł ale to kwestia gustu.
2
to tykanie spowolniłbym dwukrotnie, tło całkiem całkiem, typowa filmówka.


RE: Thepianosup - "Earth" (+1) - Shutara - 6.01.2016

Przy pierwszym wbiło mnie w tytułową ziemię ;) Podobają mi się takie masywne, acz nieagresywne pady <thumbsup>
Zgodzę się z maniakiem; tak ucięty pad pozostawia niedosyt przy odsłuchu. Zrozumiałym, gdyby od 1:18 weszło żwawiej, bo wtedy takie ucięcie bardziej się komponuje. Nie znaczy to, że powolne wejście w połowie jest złe - bo brzmi pięknie. No tylko tak jak mówię, inaczej bym to zaakcentował (nie wiem jak, ale inaczej xD).
Za ten utwór daję 4 ;)

Tykanie po jakimś czasie lekko irytuje (przynajmniej mnie). Jak weszło drugie piano to odpłynąłem. Piękne "solo" na wysokich tonach i dające "feeling" niskie nuty zgrywają się mistrzowsko z modulowanym wokalem(?). String w tle, jak wisienka na małym (bo krótkim) torcie.
Również solidne 4.


RE: Thepianosup - "Earth" (+1) - Krauze - 7.01.2016

Earth, faktycznie pad ucięty nagle. Gdybym wcześniej nie przeczytał komentarzy może bym nie zwrócił uwagi, ale też teraz myślę że powinien wolniej sie gdzieś rozpłynąć. I tak jesteś mistrzem wycisnąłeś te dźwięki i poskładałeś po prostu tak ze zwalają z nóg.

Time to też pokaz mistrza :) szkoda że tykanie tak jakoś głośno, zauważ że tykanie jest dużo głośniejsze niż werble, może tak miało być. Nie krytykuje. Daje 5 za całokształt i czekam na więcej.


RE: Thepianosup - "Earth" (+1) - thepianosup - 7.01.2016

Witajcie. Dziękuję Wam za Wasze komentarze. :)


RE: Thepianosup - "Earth" (+1) - Shabboo Harper - 7.01.2016

To jeszcze Lady. ;)

EARTH:
Intro "spiżowe" nieśpiesznie potęguje klimat; choć w tymże fragmencie nie przekonuje mnie tak właśnie "ucięty" Pad (1:15), również nie podoba mi zbytnio piano (w tle), które w swym natężeniu, surowości tonu krztynę "drażni". To, w moim odczuciu, jedyne "minusy". Wykreowałeś szczególny nastrój, który wciąga w przestrzeń "cichych", wyważonych dźwięków. Towarzyszy jej "ciemność" i eteryczność jednocześnie; temat zdecydowanie potrzebuje rozwinięcia...
TIME:
Zgodzę się, iż tykanie jest zbyt donośne i niepotrzebnie tak przewlekłe; piano brzmi "groźnie" jak by "głosiło" nieuchronność, zaś ponury dźwięk skrzypiec i czegoś a'la gitara tylko potęguje ten "strach". Gdybyś upiększył całość, w dalszej swej treści, o charakterny Background; zintensyfikował mroczność, powagę, Twój temat byłby ogromnie przekonujący. W tej chwili jest nie tylko zbyt krótki, lecz niepełny w swym "przesłaniu"...