MusicProducers.pl
TOP7 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl (http://musicproducers.pl)
+-- Dział: Produkcje (/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 (/temat-top7)TOP7 - K - 6.01.2016 14:22

[Obrazek: top7.png]

TOP7

1. Począwszy od 1 stycznia tego roku, co miesiąc wybieranych będzie 7 najlepszych utworów zamieszczonych na forum w okresie miesiąca poprzedzającego (tj. 1-30/31 dzień). Za wybór utworów odpowiedzialni są:

Mat Mor Raw - Electronica
Knifeman - Electronica (Techno, Minimal, Industrial, Hardcore)
Loco - House
OProject - Trance
In-Tegral - Drum & Bass
Maciek - Hip Hop


2. Osoby odpowiedzialne za wybór utworów dokonują selekcji wstępnej - przedstawiają swoje propozycje utworów z przypisanych im działów. Każda z tych osób pod uwagę bierze również dział "Wyróżnione". Jako propozycji nie mogą podawać one własnych utworów, jednakże inna z osób odpowiedzialnych za wybór może zasugerować wzięcie pod uwagę takiego utworu w głosowaniu w ramach wyjątku. Liczba propozycji z konkretnego działu jest limitowana i ustalona jest na podstawie średniej liczby utworów w danym dziale gatunkowym. Liczba utworów jaka maksymalnie może zostać zaproponowana z danego działu (w tym "Wyróżnione"):

Electronica - 7
House - 4
Trance - 2
Drum & Bass - 2
Hip Hop - 2

3. Osoby odpowiedzialne za wybór utworów dokonują głosowania w widocznym tylko dla nich dziale. W ten sposób zostanie wyłonionych 7 utworów z najwyższą oceną punktową.

4. Wybrane utwory publikowane są 10-go dnia każdego miesiąca w specjalnym temacie zamieszczanym w tym dziale, gdzie każdy użytkownik forum posiadający więcej niż 9 postów może oddać głos na swojego faworyta w dedykowanej tematowi ankiecie.

5. Ankieta trwać będzie kolejne 10 dni. Zakończona zostanie 20-go dnia danego miesiąca, co będzie jednoznaczne z ogłoszeniem zwycięzcy - utworu, który będzie posiadał największą liczbę głosów użytkowników forum.

6. Utwór zwycięzcy zostanie opublikowany na forumowym Facebooku, a także w formie grafiki i odnośnika do tematu z utworem, na samym szczycie prawej kolumny, na stronie głównej forum (do czasu wyłonienia kolejnego zwycięzcy). Ponadto, pod aliasem i tytułem użytkownika znajdować się będzie odznaczenie za wygraną w danym TOP7 (na zawsze).RE: TOP7 - Mat Mor Raw - 1.03.2019 21:56

(6.01.2016 14:22)K napisał(a):  Ponadto, pod aliasem i tytułem użytkownika znajdować się będzie odznaczenie za wygraną w danym TOP7 (na zawsze).

Z przyczyn technicznych, od pewnego czasu nie jest możliwe dodawanie odznaczenie za wygraną Top7 pod aliasem i tytułem użytkownika. Prośba o wyrozumiałość i nie zgłaszanie wielokrotnie tego faktu przy różnych okazjach. Jeżeli będzie to możliwe, wznowimy dodawanie tych oznaczeń.

Każdy zwycięzca jest odpowiednio wyróżniony i doceniony w formie:
1. Grafiki na stronie głównej w prawym górnym rogu jako pierwszy utwór playlisty
2. W ogłoszeniu na fejsbooku https://www.facebook.com/ListeningIsNotEnough/
3. Grafika okładki trafia na główny baner facebooka @ListeningIsNotEnough
4. Utwór trafia na pierwszą pozycję playlisty na soundcloudzie w danym miesiącu
https://soundcloud.com/musicproducers-pl/sets/top7

Wszystkie utwory z Top7:
1. trafiają do filmiku Top7 na facebooka @ListeningIsNotEnough
2. trafiają do playlisty wszystkich utworów Top7 na soundcloud.
3. trafiają do playlist tematycznych na soundcloud:
https://soundcloud.com/musicproducers-pl/sets

PS: Jeżeli, jakiś utwór był opublikowany tylko na youtube, a w międzyczasie został dodany również na soundcloud, prośba o informację, to dodam do playlist sc.

Wspierajcie wszelkie ogłoszenia na fb i sc związane z Top7, to najlepsza forma wyróżnienia.
Like | Repost | Share