MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Coś bez nazwy. (eksperyment) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Coś bez nazwy. (eksperyment) (/temat-house-cos-bez-nazwy-eksperyment)



Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 16.01.2016

Witam, wczoraj późniejszą porą bawiąc się w moim DAW'ie wyszło mi coś takiego.
Demko zrobione na szybko bez jakiegokolwiek lepszego mixu.
Proszę o rady czy warto kończyć ten eksperyment czy jednak nie ;)
Mówcie co wam się nie podoba i co o tym myślicie :D




RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Kaper - 16.01.2016

Myślę, że zawsze warto i w tym wypadku też xd co zmienić itd. to raczej można powiedzieć jak będzie pełniejsza wersja ;)


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - piral - 16.01.2016

Ten efekt na początku ma niedopasowany delay do reszty utworu. Oprócz tego szumu, który wszedł w 0:25 nic mnie nie zaciekawiło.


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 16.01.2016

(16.01.2016, 13:19)piral napisał(a): Ten efekt na początku ma niedopasowany delay do reszty utworu. Oprócz tego szumu, który wszedł w 0:25 nic mnie nie zaciekawiło.

Wiesz... Pierwszy raz robię coś w taki stylu więc nie mam doświadczenia w tym gatunku...

Jak podałem w tytule... To jest eksperyment który zrobiłem w chwilę... Może jak posiedzę przy tym to będzie lepiej :-D


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - piral - 16.01.2016

(16.01.2016, 13:31)Rumpel14 napisał(a):
(16.01.2016, 13:19)piral napisał(a): Ten efekt na początku ma niedopasowany delay do reszty utworu. Oprócz tego szumu, który wszedł w 0:25 nic mnie nie zaciekawiło.

Wiesz... Pierwszy raz robię coś w taki stylu więc nie mam doświadczenia w tym gatunku...

Jak podałem w tytule... To jest eksperyment który zrobiłem w chwilę... Może jak posiedzę przy tym to będzie lepiej :-D

Napisałem co miałem napisać. Nieważne czy zrobiłaby to osoba z 20 letnim stażem w tym gatunku czy kompletny laik napisałbym to samo. Interesuje mnie materiał, nie osoba. Dopiero potem może mnie zainteresować osoba, jeśli materiał będzie dobry.

/edit: nie denerwuję się


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 16.01.2016

(16.01.2016, 22:21)piral napisał(a):
(16.01.2016, 13:31)Rumpel14 napisał(a):
(16.01.2016, 13:19)piral napisał(a): Ten efekt na początku ma niedopasowany delay do reszty utworu. Oprócz tego szumu, który wszedł w 0:25 nic mnie nie zaciekawiło.

Wiesz... Pierwszy raz robię coś w taki stylu więc nie mam doświadczenia w tym gatunku...

Jak podałem w tytule... To jest eksperyment który zrobiłem w chwilę... Może jak posiedzę przy tym to będzie lepiej :-D

Napisałem co miałem napisać. Nieważne czy zrobiłaby to osoba z 20 letnim stażem w tym gatunku czy kompletny laik napisałbym to samo. Interesuje mnie materiał, nie osoba. Dopiero potem może mnie zainteresować osoba, jeśli materiał będzie dobry.

Rozumiem. Nie musisz się denerwować. Cieszy mnie to że napisałeś to co myślałeś bo właśnie o takie opinie chodzi, żeby pisać według własnych odczuć.


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 16.01.2016

Kurcze wysłało się podwójnie


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Shabboo Harper - 17.01.2016

Damian, fragment króciutki; lecz wyczuwalny jest efektowny vibe. Dobra dynamika. Efekt w 0:30 "pyszny"; Hi Hat'y tak ułożone w "przestrzeni"... specyficzne. Brzmi obiecująco. Serio. <takjest>


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 18.01.2016

(17.01.2016, 23:04)Shabboo Harper napisał(a): Damian, fragment króciutki; lecz wyczuwalny jest efektowny vibe. Dobra dynamika. Efekt w 0:30 "pyszny"; Hi Hat'y tak ułożone w "przestrzeni"... specyficzne. Brzmi obiecująco. Serio. <takjest>

Skąd wiesz że tak mam na imię? :-o :-D


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Nachos - 19.01.2016

Lady wie wszystko ^^. Track obiecujący chętnie usłysze pełną wersje ;) ma potencjał


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Shabboo Harper - 20.01.2016

Cytat:Skąd wiesz że tak mam na imię?

Ach, to moja "słodka" tajemnica. ;)

Cytat:Lady wie wszystko.

Ależ, Nachosie cóż za śmiałe twierdzenie... ^^


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 20.01.2016

(19.01.2016, 1:26)Nachos napisał(a): Track obiecujący chętnie usłysze pełną wersje ;) ma potencjał
Nachos... Dzięki za opinię... Ale niestety pełnej wersji CHYBA NIE BĘDZIE. Nie wiem jak się za to zabrać... Poprostu nie wiem co dalej...
Nie umiem dalej zaaranżować... :-/ :-(


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Grigor - 21.01.2016

Dobre, melodia na wysokim poziomie, jedyne czego mi brakuje to żeby główny dzwięk bardziej wyróżniał się spośród innych dzwięków, musi być troche ostrzejszy i bardziej wyrazisty


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - Foortic - 22.01.2016

(21.01.2016, 22:27)Grigor napisał(a): Dobre, melodia na wysokim poziomie

Haha na wysokim? Ja takie coś pierwszy raz zrobiłem ale dziena


RE: Coś bez nazwy. (eksperyment) - KAMERDYNER DRUGI - 17.02.2016

według mnie ,opinia słuchacza jest taka ,powinnienes nad jakoscia dzwiekow popracować, a kawałek jest rytmiczny,mi się podoba