MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL TSM - Nobody Listen This - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL TSM - Nobody Listen This (/temat-classical-tsm-nobody-listen-this)



TSM - Nobody Listen This - qnebra - 21.01.2016



No cóż, nie dopracowywałem tego zbyt dokładnie, na pewno brzmi syntetycznie jak się tylko da i na pewno ma jakieś niedociągnięcia. Postanowiłem jednak to dać w takiej, a nie innej formie, głównie po to by zachować surowość brzmienia i odstraszyć purystów, oraz miłośników dobrej muzyki.


RE: TSM - Nobody Listen This - abyssMB - 22.01.2016

Mocno nostalgiczne- nastrój obniża maksymalnie z trochę weselszym outro / które mi troche zburzyło ten klimat smutku/ - surowe w brzmieniu, ale ładne :) to jest , bardzo. Ja lubię smyki naturalne i syntetyczne, melodia mi się podoba.


RE: TSM - Nobody Listen This - augenous - 22.01.2016

Fajny motyw, ale mi czegoś tutaj brakuje; wiem, są smyczki, jest miodzio, ale jednak; może czegoś takiego jak takie lekkie dzwoneczki w tle, nwm. Szczególnie to daje się odczuć w części środkowej, gdzie są same wolne pociągnięcia skrzypiec. + to co @up


RE: TSM - Nobody Listen This - KBK - 24.01.2016

1:03 - jakoś dziwnie ucina się podkład i string zostaje sam na chwilę - wg mnie niepotrzebnie :) to samo w 1:40, mógłbyś czymś wypełnić tą "pustkę". Dalej bardzo piękne stringi, nastrojowe, muzyka pasowałaby do jakiegoś filmu, zdecydowanie zaszufladkowałbym ją w tej kategorii. Ogólnie wrażenie pozytywne :) 4/5


RE: TSM - Nobody Listen This - qnebra - 24.01.2016

Dziękuję za opinie wam wszystkim. Bardzo mocno i bardzo serdecznie :D

abyssMB: Nie chciałem, by ten utwór dołował do samego końca. Chciałem wprowadzić tu trochę światła, czegoś bardziej optymistycznego.

augenous: dziękuję. Próbowałem w czasie prac dać coś w tle sekcji środkowej, lecz potem uznałem, że lepiej będzie to zostawić tak jak było. Same smyczki.

KBK: te krótkie momenty w 1:03 i 1:40 to tak na chwilę oddechu i przerwanie monotonii słuchania.


RE: TSM - Nobody Listen This - Soundmaniaq - 26.01.2016

qnebra duży plus za brak karabinu maszynowego ;)
smyki przyjemne, dobrze rozstawione w panoramie, jednak efekty się do czegoś przydają
porównując to co słyszałem od ciebie wcześniej, tutaj jest dużo lepiej.


RE: TSM - Nobody Listen This - Nore - 2.02.2016

nuta ma swój klimat i swoje brzmienie ;)
daje 3/5 przez te niektóre niedociąniecia o których pisali koledzy wyżej


RE: TSM - Nobody Listen This - chafer - 4.02.2016

Uwagi techniczne - dźwięki smyczków niech się płynnie zazębiają. W tym celu przesuń kolejne dźwięki w "lewo" o kilkanaście milisekund i wydłuż czas ich trwania o kilkadziesiąt ms. Wtedy będą fajnie nachodzić na siebie. Dodaj też na nich więcej pogłosu - niech fajnie rozbrzmiewają pod koniec trwania dźwięku.
Co do utworu - super, wreszcie słyszę progres ;) Jest ok. Melodia jest prosta, ale użyte dźwięki, pogłos itd... wszystko ładnie współgra. Oby tak dalej. :)


RE: TSM - Nobody Listen This - musiclabs - 26.02.2016

Warto byloby sie zaopatrzyc w lepsze brzmienia szczegolnie orkiestrowe. Muzycznie nastrojowe jednak slychac ze jeszcze trzeba popracowac nad muzyka jej tajnikami zaglebic sie w harmonie i instrumentacjie. Dzialaj