MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP dmxovskyyy - synthetic - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP dmxovskyyy - synthetic (/temat-hip-hop-dmxovskyyy-synthetic)



dmxovskyyy - synthetic - dmxovskyyy - 23.01.2016

Lubię eksperymentować, podsyłam najnowszą próbeczkę - melodia powstała w sumie.. na melanżu w akademiku. Jestem ciekawy ocen, pozdrówki (:::::::




RE: dmxovskyyy - synthetic - Naukowiec999 - 23.01.2016

Dobra rzecz moim zdaniem. Tylko mam wrażenie, że jeden dźwięk zbytnio nie pasuje do reszty, chodzi mianowicie o czas 0:26.


RE: dmxovskyyy - synthetic - dmxovskyyy - 23.01.2016

(23.01.2016, 17:46)Naukowiec999 napisał(a): jeden dźwięk zbytnio nie pasuje do reszty, chodzi mianowicie o czas 0:26.

Celowy zabieg, nutka jest na slidzie ustawiona :P


RE: dmxovskyyy - synthetic - M.Barczyk - 24.01.2016

Fajna zabawa kickiem, bassik ma trochę brudną barwę jak dla mnie, przydałoby się go troszkę wyeksponować,ale ogólnie jak słuchałem Twoich kawałków to zauważyłem,że stawiasz chyba raczej na dość mocną prezencję i punch perkusji, a bass gra tak bardziej w tle więc zgaduję,że to po prostu taki styl :-) Pozdro!


RE: dmxovskyyy - synthetic - Shabboo Harper - 24.01.2016

Yo Kuba. Przyjemnie „kręcisz”; chwilami zbyt ostrzej lecz w sumie track przy "syntetycznych" wariacjach czytelnie „swinguje”. Perca „cieplutka”, Hi Hat'y łagodnie „szczebiotą”. Przy większej panoramie byłoby... „miodzio”. :)

PS. „Made while we were drunk.” Hmmm.... „grzaniec”? <piwko>


RE: dmxovskyyy - synthetic - funkyfella - 27.01.2016

Cykacze mnie troche drażnią, ale to chyba kwetia gustu :)
Poza tym zajebisty feeling masz wtych synthach :) i jesli chodzi o nie to miodzio


RE: dmxovskyyy - synthetic - Maciek - 28.01.2016

Elegancja!
Bardzo ładnie to wszystko śmiga - tak jak ma być, jestem w stanie sobie wyobrazić każdy instrument z osobna grający sensowną sekwencję.


RE: dmxovskyyy - synthetic - sirKris - 28.01.2016

Nie wiem czemu,ale moja wyobraźnia podrzuca mi do tego utworu, teledysk ze motocyklami w roli głównej:)Podoba mi się:)


RE: dmxovskyyy - synthetic - dmxovskyyy - 29.01.2016

(24.01.2016, 23:45)Shabboo Harper napisał(a):
PS. „[i]Made while we were drunk
.” Hmmm.... „grzaniec”? <piwko>

W żadnym razie.. Finlandia <haha><haha>

(28.01.2016, 7:07)Maciek napisał(a): Elegancja!
Bardzo ładnie to wszystko śmiga - tak jak ma być, jestem w stanie sobie wyobrazić każdy instrument z osobna grający sensowną sekwencję.

Dzięki wielkie!

(28.01.2016, 15:02)sirKris napisał(a): Nie wiem czemu,ale moja wyobraźnia podrzuca mi do tego utworu, teledysk ze motocyklami w roli głównej:)Podoba mi się:)

W sumie nie głupi pomysł - wrzucać bity na yt z video mashupem... ;)

(27.01.2016, 18:30)funkyfella napisał(a): Poza tym zajebisty feeling masz wtych synthach :) i jesli chodzi o nie to miodzio

Szkoda, że ogranicza mnie sprzęt, zwłaszcza laptop - co do synthów, od małego mam styczność z syntezatorami - zwłaszcza analogowymi ;)


RE: dmxovskyyy - synthetic - Maciek - 29.01.2016

Wcale nie słychać w powyższej produkcji tych ograniczeń ;)
Nasze granice stanowi nasza wyobraźnia w pierwszej kolejności