MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - I'm On That Cloud - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - I'm On That Cloud (/temat-hip-hop-funky-fella-i-m-on-that-cloud)

Strony: 1 2


Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 27.01.2016

Jak w tytule.
Dawno mnie nie bylo ale ostatnio latałem troche na chmurze i wrociłem do hyp hłopu w wersji instrumentalnej. Jak wam siada moj start na 2016 ?




Brak prefixu, poprawiam

Wystawiono 18:08:20, dnia 27.01.2016, przez Knifeman


ojć sorka, faktycznie zapomniałem. dzięki


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Athema - 27.01.2016

Wstęp uzmysłowił mnie że pewnie będzie to średnie. A to takie skoczne i melodyjne ze petarda!


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 27.01.2016

(27.01.2016, 17:07)Athema napisał(a): Wstęp uzmysłowił mnie że pewnie będzie to średnie. A to takie skoczne i melodyjne ze petarda!

no coś ostatnio mam faze na niezbyt porywające intra, ale mam taką frajde z żonglowania samplami, że ostatecznie wstawiam to na intro :)

haha " Nie oceniaj FankiFeli po intrze " :)


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - sirKris - 27.01.2016

Świetny utworek:) Chętnie bym pod to nawinął:P O słonecznej podróży późną wiosną kiedy chce się żyć i przemierzać kosmos:P


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - UF_Glomma - 27.01.2016

JEST!!moc slicingu! miałem od Ciebie zrzynać styl ale jakoś nie umiem. w każdym razie ode mnie zawsze za taki materiał(a taki z regóły robisz, bo pośledziłem troche) piątki


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Krzych - 27.01.2016

Siada bardzo dobrze, jedynie wstawki wokalne ciut glosniej :D


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - M.Barczyk - 27.01.2016

5 bez gadania, świetna robota, vibe super, te breaki/przejścia perkusyjne też bardzo dobrze mi siędzą :-)


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 28.01.2016

(27.01.2016, 18:52)sirKris napisał(a): Świetny utworek:) Chętnie bym pod to nawinął:P O słonecznej podróży późną wiosną kiedy chce się żyć i przemierzać kosmos:P

dziękować :) bity na handel ale nawijać, nigdy nie zabronie :)
łączka, zieleń w bletce, zieleń na zewnątrz bletki, spokojne spojrzenie, powiew wiaterku na ryju.

Masz racje, dołączam się do twojej wyobrazni :)

(27.01.2016, 19:41)UF_Glomma napisał(a): miałem od Ciebie zrzynać styl ale jakoś nie umiem. w każdym razie ode mnie zawsze za taki materiał(a taki z regóły robisz, bo pośledziłem troche) piątki

dzięki, bardzo mi miło, hehe. jak tak myśle to sam bym siebie nie potrafił naśladować. przeważnie jak zasiadam to nie mam pojęcia jaki będzie efekt finalny i czesto sam się zaskakuje po mixie ( bo niekiedy w środku roboty mam wrazenie, że jakieś gówno straszne tu rzezbię). plasterki tnę co 1/4 taktu, przewaznie mam 64 slajsy, czyki 4 banki zapełnione. no i szukam tam moich skurwysynskich pętli :)

może pomogłem hahaha :D

(27.01.2016, 19:42)Krzych napisał(a): Siada bardzo dobrze, jedynie wstawki wokalne ciut glosniej :D

no włąsnie tego sie obawialem, u mnie spoko brzmią ale pewnie dlatego, że wiem ze tam są i znam je na pamięc gdzie będą haha :) dzięki za zwrocenie uwagi

(27.01.2016, 22:19)M.Barczyk napisał(a): 5 bez gadania, świetna robota, vibe super, te breaki/przejścia perkusyjne też bardzo dobrze mi siędzą :-)

ciesze się i dziękować


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - GY4 - 28.01.2016

Co tu dodawac duzo....profesjonalnie:)Bardzo duzo pozytywnej wibracji.Ocena 5 jak nic:)


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Shabboo Harper - 29.01.2016

Cytat:"...niekiedy w środku roboty mam wrazenie, że jakieś gówno straszne tu rzezbię... i szukam tam moich skurwysynskich pętli."

Jejku, Funky Fella jaki jesteś niegrzeczny "toooday" <gwizdze> . Mimo tego... ponownie, skusiłeś Lady ( ^^) by "zanurzyć się " w Twej "Chmurze". Partia smyczków "zjednuje"; oldschool'owy Beat "swinguje", wokal chwytliwie wtóruje... Peace.


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - banglabejs - 29.01.2016

FunkWChooy. Jak oldskule to własnie w takiej ciepłej, pozytywnej, bujającej wersji. Takie bity nasuwają mi dzieciece wspomnienia z wakacji, ot taki klimat stworzyłeś. Konkrecik!


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Maciek - 29.01.2016

Nie można dać niżej niż 5... Zdecydowanie kolejna mocna pozycja dzisiaj! Az chce się tego słuchać... Moge zapytać na czym to składałeś?


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 29.01.2016

(29.01.2016, 1:52)Shabboo Harper napisał(a): Jejku, Funky Fella jaki jesteś niegrzeczny "toooday" <gwizdze> .


oj tam, oj tam :) czasem diabo/ełek wychodzi na światło dzienne, dziekować za - jak zawsze- finezyjnąopinię :D

(29.01.2016, 13:17)banglabejs napisał(a): FunkWChooy. Jak oldskule to własnie w takiej ciepłej, pozytywnej, bujającej wersji. Takie bity nasuwają mi dzieciece wspomnienia z wakacji, ot taki klimat stworzyłeś. Konkrecik!

Cieszy mnie bardzo, że własnie takie fajne historie i klimat to tworzy Wam w głowach. Własnie o to chodzi, wywoływać emocje i pobudzać wyobraznie :) czyli zalożenia spełnione, można umierać spokojnie :)

(29.01.2016, 20:44)Maciek napisał(a): Nie można dać niżej niż 5... Zdecydowanie kolejna mocna pozycja dzisiaj! Az chce się tego słuchać... Moge zapytać na czym to składałeś?

Heh, równieżdzieki za ocene "nie niższą niż 5" :) Co masz na myśli ? soft/hardware ? sample?


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Maciek - 29.01.2016

Twoj glowny przyrzad roboczy - Daw/mpc/maschine/roland jakis czy co innego


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 30.01.2016

Daw: Bitwig Studio
Kontroler : na ten moment powrociłem do klasyki gatunku, czyt. MPD 32 :)

Ale z tym u mnie róznie, bo jeszcze miesiac temu smigałem na m-audio code 25,
mam też APC 40 na sprzedanie, bo fajne to nawet, w chooy skontrolować tym można
ale ja na tym nie potrafie działać :)
Niestety, ja nie z tych co klipy odpalają :) a live'y też sie nie szykują narazie.


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - mario995 - 30.01.2016

Świetny utwór, sample wokalne robią robotę
Dobry pomysł z tym filtrem w końcówce
Pozdro ! :D


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 1.02.2016

WOW ! Track wylądował w dziale "Najlepsze Utwory" :) Ale fazka :D

Dziękuję wszsytkim za te pozytywne oceny. Ostatnio miałem przerwe kilka tygodni i w sumie to pierwsze co zrobiłem .
Chyba dobrze mi zrobiła ta przerwa :) dzięki jeszcze raz


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - Nore - 2.02.2016

Idealny podkład brakuje tylko jakiegoś dobrego rapera żeby podłączył się pod to cudeńko :D
daje 5/5 i dzięki za ten kawałek...jest wyśmienty


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - funkyfella - 3.02.2016

(30.01.2016, 10:27)mario995 napisał(a): Dobry pomysł z tym filtrem w końcówce

no ostatnio się zacząłem bawić pokrętałami więcej :)

(2.02.2016, 20:53)Nore napisał(a): brakuje tylko jakiegoś dobrego rapera żeby podłączył się pod to cudeńko :D

no narazie brakuje, miejmy nadzieje ze ktoś sie zgłości, żeby zmaksymalizować bang :)


RE: Funky Fella - I'm On That Cloud - sebissimo - 7.02.2016

Świetne! dobrze zmasterowane jak na moje skromne ucho. Fajne w panoramie :) aż się obróciłem gdzie to gra!