MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Who Am I - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Who Am I (/temat-electronica-droom-who-am-i)



DrooM - Who Am I - droom - 30.01.2016

Witka,

Pierwsze tworzywo w tym roku.
Troszke sie nim zmeczylem, wiele razy podchodzilem do finalu...
Wyszlo jak wyszlo - sami ocencie Wink
Jak sa jakies niesmaki - dajcie znac, postaram sie poprawic.
Zapraszam do odsluchu.
Pozdrawiam
DrooM



RE: DrooM - Who Am I - Ixipe - 30.01.2016

Się zasłuchałem... nie wiem co byś mógł poprawić... może długość bo za krótkie :D


RE: DrooM - Who Am I - Soundmaniaq - 30.01.2016

jak już pisałem gdzie indziej, kawał dobrej klimatycznej muzy


RE: DrooM - Who Am I - Castiel - 30.01.2016

Kolejna nutka od Ciebie ,która mi się podoba i do której nie mam zastrzeżeń :) Klimat jest świetny ode mnie masz 5 :)


RE: DrooM - Who Am I - KBK - 30.01.2016

Nieźle psuje głowę, w pozytywnym sensie :) Ciekawy wstęp, następne party też fajnie brzmią, tajemniczo, podkład dobry pod wstęp do filmu sensacyjnego albo gry typu FEAR :) Brzmienia "arabskie" również dodają dobrego klimatu, ogólnie podoba mi się :)


RE: DrooM - Who Am I - migdau - 30.01.2016

Tłuste brzmienie, jak najbardziej plus! Produkcja na wysokim poziomie, dobrze się słucha. Oczywiście skojarzenia - starożytny Egipt/Mezopotamia :D


RE: DrooM - Who Am I - Zirds - 30.01.2016

Jak jakiś motyw z Massive Attack! Bomba. Świetny mistyczny klimat, prosto z indyjskiej dżungli, opuszczone ruiny starożytnych świątyń, słonie, kadzidełka... Rewelacja :)
Brakuje miejscami porządnego walnięcia basem, ale za to nadrabiasz tymi fletami i dulcimerem.

5/5


RE: DrooM - Who Am I - droom - 30.01.2016

No widze tylko Zirds zauwazyl mooocna inspiracje Massive Attack ;)
Na dniach pojawił sie ich nowy klip, to i mnie natchneło, brakuje mi ich klimatu Mezzanine...
Bardzo dziekuje Wam za odsluchy i mile slowo!
Pozdrawiam
DrooM


RE: DrooM - Who Am I - Zirds - 30.01.2016

Dawno nie obserwowałem co się dzieje z MA. Chociaż słyszałem/czytałem gdzieś, że pracują nad nowym albumem to nie wiedziałem, że tak szybko się pojawi ich nowy klip.


RE: DrooM - Who Am I - Foortic - 30.01.2016

Fajne brzmienia.. Takie tajemnicze...
Track nadaje się jak najbardziej do filmu akcji o jakichś duchach. Ten bass z tą perkusją ładnie się komponują, a pady przypominają obecność duchów...
Cóż... 5/5
Gicior nutka ;)


RE: DrooM - Who Am I - abyssMB - 30.01.2016

Rewelacjna produkcja / jak większość Twoich/ - kapitalny klimat, przejście w 2.00 minucie łoł, a potem tylko dalej tonąć w tych magicznych dźwiękach. 5/5


RE: DrooM - Who Am I - Shabboo Harper - 30.01.2016

Hey Droom. Jest klimatycznie, "metalicznie" i jak zawsze industrialnie-orientalnie. Lubię Twoje mroczne brzmienie choć... ten Sound Design, względem poprzednich produkcji, jest skromniejszy. To nie zarzut. ^^ W moim odczuciu temat jest trochę monotonny. Niektóre fragmenty są "pogrążone w aranżacyjnej zadumie". Outro... "sprytne". Nieliczne dźwięki minimalnie "zduszone"; nasyciłabym je większą "przestrzenią" tak by podkreślić wyrafinowaną dociekliwość drzemiącą w tytule Twego "Who Am I?". ;)


RE: DrooM - Who Am I - Abigail Noises - 31.01.2016

Napiszę co mi się nie podoba – w poprzednich utworach było podobnie. To wrażenie, że słucham tego jak przez jakąś mgłę. Brak separacji i kompresji – co jak co ale w takich trackach jest ona wymagana bo mam wrażenie, że na perkusji gra ''ktoś komu się nie chce''. Ogólnie nie ma mocy. Aranżacja także nie powala – pomiędzy 2.00 a 4.00 nic się nie dzieje i gdyby nie zabawa w backgroundzie byłoby nieciekawie. Dźwięki dobrane pierwszorzędnie, break bardzo dobry (choć chór wymaga wycięcia w EQ bo pojawiają się dziwne rejestry). Za całość 3/5


RE: DrooM - Who Am I - Burning Car - 2.02.2016

Fajnie rozwiązane rytmicznie. Całkiem fajny aranż, tylko mi trochę motywu przewodniego brakuje - niby jest ich kilka ale jakoś ciężko się "połapać" w kwestii melodii. Ten ostatni motyw tak troszkę "od capy" jest - wchodzi i znika.Tak więc 4-czka.


RE: DrooM - Who Am I - Adamzzz - 4.02.2016

Świetne produksiwo. Zawsze mam mnóstwo szacunku dla osób które uciekają od formy "kick w rytmie 1-2-3-4" i potrafią stworzyć coś zupełnie oryginalnego od początku do końca i jeszcze przy tym opowiedzieć jakąś historię! Szacun.
Na temat miksu to się nawet nie śmiem odzywać, bo Twoje kawałki brzmią lepiej niż każdy jeden mój xD
Sorry, wyżej niż 5 niestety nie mogę ocenić :D


RE: DrooM - Who Am I - Burning Car - 4.02.2016

..


RE: DrooM - Who Am I - Stiopa - 5.02.2016

Ja pierdole jaki basior. Trochę inny, niż Twoje dotychczasowe :d. Taki funky :)
Zajebiście. Słuchając Twojego kawałka stwierdziłem, że dużo moich znajomuch polubi Twoją muzę. Zacznę Cię
,, promowac ,, ;)
Pozdro Rafał


RE: DrooM - Who Am I - Orionage - 7.02.2016

Nice :) Wciągający motyw, piaski pustyni, dzikie węże i te sprawy. Końcówka kapitalna.


RE: DrooM - Who Am I - OProject - 8.02.2016

Dobry wałek, podobają mi się pady :D
Bass taki średni szczerze mówiąc ;)
No i jak dla mnie trochę przydługo się wydaje :P
Ale klimat fajny, ja bym wsadził taki kawałek do jakieś gry jak się wczytuje mapa xD
4.8 dam, bo dobry klimat nie mejstrimowy jak większosc forum xd