MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) (/temat-bartas-pl-road-of-dance-prototype-mix--17119)



Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) - Bartas_PL - 30.01.2016


Jak myślicie ten kawałek to totalne dno,czy jeszcze powinienem coś poprawić,czy sobie odpuścić?
Bardzo proszę o komentarze.


RE: Bartas PL-road of dance (prototype mix ) - Kveon - 31.01.2016

Stopa strasznie muli... Muli bo brakuje jej góry. Lead na tym cutoffie nie pasuje, wchodzi, wychodzi jak jehowy... Perka jest dziwna i nie pasuje jest snare i po tym szybko clap, nie pasuje totalnie.


RE: Bartas PL-road of dance (prototype mix ) - Dymek - 31.01.2016

zainwestuj w dobre odsluchy bo miks lezy totalnie... a uwierz ,że to duuuużo pomaga przy produkcji. Ten lead totalnie za głośno wchodzi wszystko zamulone jakbyś wogóle eq nie używał.


RE: Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) - augenous - 31.01.2016

Ciężko tutaj coś powiedzieć o całości, ale postaram się coś sklecić. To, że mix jest syfiasty (i robiony na ziemniaku) już wiesz, więc o tym nie wspominam. Polecam kupić słuchaweczki studyjne (ja mam Superluxy HD 681 - polecam, a nie kosztują powyżej 140 zł) dobre do odsłuchu, bo widać, że utwór strasznie przebasowiony. Melodia: banalna - popracuj nad tym troszkę ^^ Brzmienie: czuję Nexusa. Polecam (jeżeli masz) pobawić się w syntezatorze/ach - twórz własne, oryginalne brzmienia! Całość: lead za ostry i bez wsparcia szybko się nudzi; perkusja (tak jak w sumie prawie wszystko, oprócz kicka) za cicho.
Ogólnie: do poprawki

EDIT: Jak chcesz usłyszeć opinię o twoim "tworze" - wrzuć to do działu "Dema" :D


RE: Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) - AirTight - 1.02.2016

Kick jak i cała perka na prawde muli totalnie (gdzies to gra w głębi a chyba nie o to w tym chodzi... ) jak napisał augenous:) może warto zgłębić tajniki jakiegoś syntha i po prostu pobawić się w tworzenie własnych brzmień sklejać warstwy itp.. melodycznie jest bardzo słabo bez przerwy to samoooo... jeśli już robisz kawałek w którym główny motyw gra dość dużo bo powiedzmy tak lubisz :) to postaraj sie to urozmaicić lepszymi przejściami Fx-ami :) zeby cos plukało przeszkadzało żeby interesowało... chyba raczej za wiele z muzyką nie miałeś wspólnego wiec może warto poćwiczyć budowanie akordów do nich melodii lub na odwrót (wiedza to podstawa a Ty zaczynasz od praktyki zamiast poprzeć ja jakimiś zasadami muzycznymi) pozdrawiam i czekam na kolejne numery mam nadzieje bardziej przemyślane


RE: Bartas PL - Road of dance (Prototype Mix) - Zirds - 1.02.2016

Kolejny utwór, którego nie da się ocenić ponieważ nic się nie zmienia po raz kolejny. Wszystkie posty powyższych userów są prawdziwe i sam nie muszę nic dopisywać w tym temacie.

Koledzy, szkoda łamania sobie palców na klawiaturze komputera pisząc Wasze komentarze w tematach tego usera. Chłopak się nie uczy na własnych błędach, ani nie korzysta z Waszych czy też innych porad - zamieszczając co jakiś czas kolejny utwór - bubel, którego brzmienie w żaden sposób nie jest lepsze od poprzedniego.
Wiem, że jesteście tutaj nowi, ale czasem warto sprawdzić poprzednie tematy danego użytkownika ;)

0/5