MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek (/temat-electronica-adamwax-mglawica-i-czerwony-piasek)



AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Abigail Noises - 31.01.2016

Kolejny kawałek...

[Obrazek: ncmckw.jpg]




RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Zirds - 31.01.2016

Bardzo dobry, ciężki kawałek. Suchy i surowy jak bezkresna pustynia na jakiejś odległej planecie. Bardzo ładnie połamane plus bardzo dobrze wpasowany wokal i te wstawki melodyjne dodają świetnego klimatu utworowi...

5/5


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - droom - 31.01.2016

Najbardziej podobala mi sie sekcja perkusyjna, lubie takie mechaniczne zagrywki.
W niektorych momentach na damskim wokalu troszke wysokie zakuly w ucho, ale to kosmetyka.
Co do tla i fx'ow - niezle to wyszlo, milo sie sluchalo.
Daje mocna 4!
Pozdrawiam
DrooM


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - migdau - 31.01.2016

Super numer, fajnie brzmi i posiada jakąś filozofie - plusik max. Ciekaw jestem, na czym powstał? Only Hardware czy synthy / beat maszyny ?


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Abigail Noises - 31.01.2016

Arturia Spark główny bit + Alchemy na midi i masa drobnych elementów :)


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Zirds - 31.01.2016

Uzywasz Spark2? Najlepsza wirtualna Drum Maszyna ever.


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Abigail Noises - 31.01.2016

Spark LE jako hard a do tego spark 2 jako soft. Mogę tylko napisać, że jako bit maszyna to wymiata razem z softem...nieograniczone mozliwości a cena powala inne na łopatki ;)


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - L.G. - 1.02.2016

Dobrze pokręcony kawałek, co prawda nie mój klimat ale przyjemnie się słucha.
Pzdr.


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - aqmoolator - 1.02.2016

Brzmienie! Naprawdę zawodowe. Całość nieco niepokojąca. Bardzo sajensikszyn. Byłaby świetną ilustracją do ujęć z czerwonej planety :) Słychać, że włożyłeś w to sporo pracy. Efekt jest naprawdę dobry!


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - abyssMB - 1.02.2016

Brzmienie rewelacyjne, połamany kawałek inny niż wszystko czego słucham, intrygujący a zarazem bardzo ilustracyjny.


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Nore - 2.02.2016

Bardzo podoba mi się wstawka wokalna tego pana ;)
ciekawie zrobiony utwór
daje 3


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - chafer - 4.02.2016

Podoba mi się. Intro, wejście perkusji i dalsza część do ok. 2:30 - wyśmienite. Lekkie zastrzeżenia do liczby trzasków (same w sobie są ok, ale chyba ich za dużo) i oczekiwałem basu, który na chwilę pojawia się w 1:50, w dalszej części utworu. :) Po 2:30 troszkę zacząłem tracić zainteresowanie utworem - brakuje nowych elementów, które zatrzymałyby mnie na dłużej. W sumie - mocna 4 :)


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Shabboo Harper - 5.02.2016

"Błękit nieba..." niech trwa.

PS. Adaś, 4U 1300 ;).


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Ypsilon - 8.02.2016

Klimat wylewa się wiadrami, przekaz, pomysł i wykonanie na duży plus, brzmieniowo faktycznie na wysokim poziomie.


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Soundmaniaq - 8.02.2016

No i znowu miło się słuchało, choć początek zapowiadał więcej urozmaicenia, a poszło troszkę w taką eksperymentalną psychodelę, perka niczym z radia Blips'n'beeps gdzie jak najbardziej widziałbym ten kawałek, góra rzeczywiście troszkę kłuje w uszy. Kolejny dobry wałek.


RE: AdamWax - Mgławica i Czerwony Piasek - Burning Car - 10.02.2016

O qrcze ale to odjechane jest. Bardzo mi się te "wiolonczele" na początku i na końcu podobają. Kawałek ma swój kosmiczny klimat. Słychać ,że dużo pracy w niego włożyłeś. Większych błędów w miksie nie zauważyłem. W pełni zasłużona 5-tka.