MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear - ID3 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear - ID3 (/temat-progressive-eimear-id3)



Eimear - ID3 - eimear - 3.02.2016

Witam Was, ostatnio robiłem pływaczka ale zacząłem klikać to tu to tam i w sumie wyszło mi coś co się podoba :)
z początku jest spokojnie, w 2 części nieco bardziej energicznie :)
co o tym myślicie ?




RE: Eimear i ID3 - DaveMilla - 3.02.2016

W intro trochę przeszkadza mi klikająca perkusja ???.Poza tym traczek istna magia.Zasłużone 5.


RE: Eimear i ID3 - Arytmica - 3.02.2016

Te wokale na dropie to chyba przez przypadek dodane :D aż tak zapytam: od 0 robiłeś ten projekt?


RE: Eimear - ID3 - eimear - 4.02.2016

wokale do usunięcia ;) tak się bawilem to dodałem, wiesz jak to jest w momencie tworzenia.. wszystko cieszy :D
tak robiłem od 0 : )


RE: Eimear - ID3 - Wizzardius - 4.02.2016

(3.02.2016, 13:23)eimear napisał(a): ale zacząłem klikać to tu to tam i w sumie wyszło mi coś co się podoba :)
Jauz ostatnio w wywiadzie powiedział coś w stylu "najważniejsze to to, żebyśmy robili muzykę która nam się podoba ", NAM SAMYM. Do tego, deadmau5 ostatnio (również w wywiadzie) stwierdził, że "muzyka którą tworzymy, to najbardziej osobista rzecz, jaka może być".
Zgadzam się z nimi w 100%.
I właśnie taką drogę powinniśmy obrać, i bardzo dobrze, że klikałeś to tu to tam i wyszło coś co Ci się podoba.
Co więcej, mi sie ten wałek też nawet podoba. Może nie do końca moje klimaty, ale jest fajny delikatny (ale solidny) background, jest moc. Miksu nie oceniam, bo tutaj to nie ważne. Ode mnie masz 4.


RE: Eimear - ID3 - Mike Brenn - 4.02.2016

Nie jestem fanem progresów, ale jak na pół amatorke to jest bardzo dobrze.


RE: Eimear - ID3 - Partek - 4.02.2016

Jak dla mnie - osoby, która uwielbia takie klimaty, utwór bardzo dobry. Miksu nie oceniam, jednak produkcja pod względem melodycznym i klimatu daje radę! Tak trzymaj :)


RE: Eimear - ID3 - Shabboo Harper - 4.02.2016

Łukaszu, utwór cechuje olbrzymi potencjał (!).Temat intensywnie przestrzenny, z mocnym „przytupem” (krztynę zbyt stentorowy Beat); "utkany" z efektownych i solidnie ułożonych w aranżu dźwięków. Intro „kusi” minimalistycznie by w dalszej części przekształcić się w pogodny, ze świetnym groovem projekt. Vengeance Vocals (^^) rzeczywiście „nietrafione”; jednakże upiększenie całości jakimś „odległym” głosem plus klimatyczny Break, fx'y przydadzą całości dodatkowego „oddechu”... :)


RE: Eimear - ID3 - eimear - 5.02.2016

(4.02.2016, 23:51)Shabboo Harper napisał(a): upiększenie całości jakimś „odległym” głosem plus klimatyczny Break, fx'y przydadzą całości dodatkowego „oddechu”... :)
dokładnie!

nawiązując do poprzedniego postu Wizzardius'a to ma rację :)
ale co tu rozwijać ten wątek :) w moich folderach roi się od projektów typu
trance.flp
trance2.flp
trance2_2.flp
trance2_2cccc.flp
trance2_2ccccdd.flp
i po kilku miesiącach siadam odsłuchuje coś starego przerabiam wywalam i...
odpalam "NEW" siadam do pustego projektu,składam i nagle melodia zaczyna mi się podobać :)

ok. to ja tu przyjdę jeszcze z brakedownem do Was za jakiś czas :)

Jeśli zamierzasz wrócić z breakdownem to przede wszystkim - w przeznaczonym do nieukończonych produkcji dziale "Dema".
Temat nie wylądował w koszu tylko dlatego, że sam to przeoczyłem, a opinii pojawiło się już na tyle, że szkoda byłoby go zamykać.
Dla rozładowania atmosfery: ciekawie się zapowiada, chętnie sam wysłucham wzbogaconej o breakdown wersji :D
T-Sted



RE: Eimear - ID3 - Ixipe - 5.02.2016

Nawet mi się podoba ten traczek, mimo że progressiv house to jeden z najbardziej znienawidzonych gatunków przeze mnie :) a wszystko przez te leady których nie znoszę.. tu też one są i gdybyś ich nie urozmaicił tymi fxami i tym zglitchowanym glosem pod koniec to bym się nawet nie wypowiedział :) a tak to daje 4 gwiazdki :) jeśli to dokończysz ( bo to pewnie koniec nie jest) i bedzie tam więcej tych właśnie elementów to z pewnością trafi on do mojej biblioteczki do posłuchania :D


RE: Eimear - ID3 - Shabboo Harper - 5.02.2016

Cytat:"ok. to ja tu przyjdę jeszcze z brakedownem do Was za jakiś czas"

Okey, Łukaszu see You... :)


RE: Eimear - ID3 - Grigor - 9.02.2016

Ładnie sobie płynie piosenka :)