MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Sash! - Equador(ProCkers Demo) (/temat-progressive-sash-equador-prockers-demo)



Sash! - Equador(ProCkers Demo) - ProCkers - 5.02.2016

Siema!

Zapraszam do odsłuchu dema nowego remixu nad którym pracuje(na razie bez przejścia do dropu, bo nie mam na nie pomysłu) :) Miało być mocno i energicznie, a jak wyszło to ocenicie Wy :) Wszelkie opinie mile widziane :)

[zs]http://www81.zippyshare.com/v/XYv8kHkG/file.html[/zs]

Pozdro!

PS:
Ten zacinający się momentami początek będzie poprawiony przy finalnej wersji :)


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Shabboo Harper - 5.02.2016

Skupiłeś w Twym Remiksie wszystko to co istotne w tego typu gatunku, tak by jednocześnie "zatrzeć" pierwotny charakter tematu. Beat (perca świetna w 1:11) jest jędrny, krzepki "okraszony" garścią "krzykliwych", ostrych Synth'ów. Wokal nie do końca czytelny, podobnie jak niektóre fx'y (gwizdek...). Jest energetycznie, z pewnością; choć to nie jest mój "świat"... Ohhh, si. ^^

PS. ProCkers, wciąż lubię Twój Deadmau5'a - "Some Chords" Remix.


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - ProCkers - 5.02.2016

(5.02.2016, 2:48)Shabboo Harper napisał(a): PS. ProCkers, wciąż lubię Twój Deadmau5'a - "Some Chords" Remix.

Miło mi to słyszeć :)

A co do tego wokalu, to on miał być tak lekko schowany, choć mogłem lekko przesadzić.

Dziękuje za komentarz! :)


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Wasp - 5.02.2016

Całkiem fajne tylko lead trochę za bardzo na pierwszym planie


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - OProject - 5.02.2016

Nie słysze stopy xd
Vokal skąd braleś, masz acapelle czy z mp3? może dla tego tak slabo brzmi
Miks musisz ogarnąć, i nie będzie najgorzej ;)


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - ProCkers - 5.02.2016

(5.02.2016, 11:16)OProject napisał(a): Nie słysze stopy xd
Vokal skąd braleś, masz acapelle czy z mp3? może dla tego tak slabo brzmi
Miks musisz ogarnąć, i nie będzie najgorzej ;)


Vocal jest wycięty z oryginału :) Całość była robiona do tej pory na słuchawkach, dopiero teraz przesłuchałem na głośnikach i macie racje rzeczywiście wokal jest zbyt mocno rozmyty :) A co do kicka to też racja(ogólnie z tą perką tutaj szlag mnie trafia, bo co chwile coś gra nie tak :D ), teraz to wychwyciłem :D

Dzięki za rady! :)


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Mike Brenn - 5.02.2016

Bardzo podobne do ostatniego Editu od Ollyego Jamesa dla tego utworu. Mało kreatywnie.


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - nullname - 5.02.2016

@UP tamto to po prostu odgrzewany kotlet i kolejny banalny bigroom. Tutaj mimo gorszego miksu wersja jest duuużo bardziej odkrywcza niż wspomniany wykonawca w fejmowym labelu.


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - ProCkers - 5.02.2016

(5.02.2016, 12:11)Mike Brenn napisał(a): Bardzo podobne do ostatniego Editu od Ollyego Jamesa dla tego utworu. Mało kreatywnie.

Z editem Olly'ego Jamesa jest ciekawa sprawa, bo ten track zacząłem robić dużo wcześniej zanim ten edit wyszedł :D Dopiero parę dni temu go usłyszałem gdy to demko już było w takim stanie jak jest teraz i też rzuciło mi się w uszy to jak są do siebie podobne :)
Widocznie mieliśmy podobny zamysł na odświeżenie oryginału :D


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Zirds - 8.02.2016

Niestety stopy tutaj brakuje. Brakuje także porządnego basu, suba, czegokolwiek co wypełniałoby brakujące częstotliwości w tle. Pomysł całkiem znośny... ot taka edycja 2016 ;)

2/5


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - sebissimo - 8.02.2016

daaawno nie słyszałem tego kawałka w żadnej wersji. Fajne przypomnienie :) Basik fajnie buja, lead i dużo zamieszania w tle. Jest rano wiec nie mogę głośniej bo mnie sąsiedzi wywala :) ale czekam na wersję full.


RE: Sash! - Equador(ProCkers Demo) - Grigor - 9.02.2016

Coś mi nie pasuje od 0:34 do 0:50. Główny motyw porywa :)