MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Devv - Night in The Winter (Cloudrap) (/temat-other-devv-night-in-the-winter-cloudrap)



Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Devv - 14.02.2016




Zapraszam do oceny i krytyki :)


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Recoil83 - 14.02.2016

Fajna ścieżka, ale jak byś utrzymał ją w takim klimacie jak do 1:03 to dał bym 5, ode mnie 4
;


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Faden - 15.02.2016

100% soundtrack. Do czegos ciekawego...5


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Castiel - 15.02.2016

W pierwszej częsci dla mnie clap jest za głośny i przez to troche kłuje w uszy ale później jest ok, tak jak Faden soundtrack w 100 % i możesz w takiej wersjii zostawić spokojnie :0 ode mnie masz mocna 4 .


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - libra_makowski - 15.02.2016

Bardzo klimatyczny utwór. Moim zdaniem podpada bardziej pod triphop niż soundtrack co oczywiście nie wyklucza takowego użycia ;P. Choć clap za głośny to dam 5, ponieważ kawałek przypadł mi do gustu i dodatkowo wyróżnia się na tle innych produkcji.


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Zirds - 15.02.2016

Świetne! Te Sidechainowe przyciszenia są nie na miejscu przy takim utworze. Jest klimat... Lenistwo... 5/5

[Obrazek: b464b01158a4.gif]


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Shabboo Harper - 16.02.2016

Powłóczyście w sennym brzmieniu oryginalnie kuszącej gitary. Przytulnie, spokojnie... Niczego więcej nie potrzeba (tylko krztynę ściszyć Clap). Wysmakowany w swej prostocie minimalizm. Devv, have a good night. :)


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - L.G. - 16.02.2016

Ten kawałek jest obrzydliwie dobry xD
Pobieram do kolekcji i 5 ode mnie.
Pzdr.


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Xorbolanid - 16.02.2016

Świetny wstęp! Potem już z górki. Styl podobny, więc mogę oceniać. Świetnie zbudowałeś tracka opartego na gitarze. Widać że gitara jest rdzeniem utworu, jednak z Love Philterem się nie popisałeś, standardowy defaultowy preset psuje build-up. W drugiej części trochę nuda - kopiuj wklej pierwszej części a fade-out na koncu świadczy o braku pomysłu...

Jednak mimo tej prostoty, słuchacz ma chęć na więcej, się zrelaksować przy podobnej muzyce. Podoba mi się ten utwór, jednak słychać że jest nużący. Utwór który można zrobić w 3 godziny.
4.5/5 cię satysfakcjonuje?


RE: Devv - Night in The Winter (Cloudrap) - Abigail Noises - 19.02.2016

Klimat pełną gębą. Ładna panorama i przestrzeń, całość dobrze zaaranżowana. Break nie przypadł mi do gustu, natomiast ''cykacze'' fajne. Brakuje mi jakiegoś zakończenia, zwieńczenia (może gitarowego) – bo tak to wychodzi, że to melodia do jakiegoś filmu, co samo w sobie nie jest oczywiście złe ale gitara pod koniec zaczyna nużyć (loop). 4/5