MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Aley & Oshay - Dark Harmony - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Aley & Oshay - Dark Harmony (/temat-trance-aley-oshay-dark-harmony)



Aley & Oshay - Dark Harmony - AleyOshay - 14.02.2016

Witamy !

Dawno niczym się z wami nie dzieliliśmy więc przedstawiamy wam nasz najnowszy release :) Zależało nam na szybkim wydaniu więc D MAX.

Gatunek: Trance
BPM: 140
Czas: 3:00 (Prewiev)
Data wydania: 29.02



Traczek trochę inny niż nasze pozostałe także ciekawi jesteśmy waszej opinii :)


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - Castiel - 14.02.2016

Przepiękny klimat Mix jest czyśtiutki. Rytmika bardzo dobra. Ode mnie macie 5 :)


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - Shabboo Harper - 16.02.2016

Temat jest zdecydowanie w zgodzie z gatunkiem, choć niekoniecznie w pełni podoba mi się. :( Zbyt donośny Beat (mięsisty w tonie Kick, "chłodny" werbel); zbyt "szumne" tło (1:38); zbyt nużący Synth (Lead) czynią z utworu raczej jednostajny projekt; chwilami "zduszony" w swym brzmieniu. Break... peacefully "Dark". Gratuluję Wam kolejnego Release'u. :)


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - Rafau - 16.02.2016

Dla mnie bardzo dobry track. Nie chce się czepiać na siłę bo nie ma po co.

5. ;)


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - OProject - 16.02.2016

Dobry mocny bass chociaz mnie lekko irytuje swą barwą, podobny do hard tranceowych reverse basów ale jednak nie do konca ;)
Jak dla mnie za dużo sideczajnu... nie lubie tego efektu <bleh>
Melodie i klimat spoko, choć nie wyrywają mnie z butów musze sam zdejmować xd
Brakuje chyba jakiś Fx'ów
Miks jest dobry, choć clap słabo słyszalny.
Ogólnie daje 4, bo nie często się słyszy mroczniejszy trance, choć sideczajn i reszta średnio mi pasuje, ale i tak dobry kawałek, brzmi prawie pro :D
Ciekaw jestem dla czego chcecie szybko wydawać? dobry kawałek poczeka :P


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - Xorbolanid - 16.02.2016

(16.02.2016, 1:34)Shabboo Harper napisał(a): Temat jest zdecydowanie w zgodzie z gatunkiem, choć niekoniecznie w pełni podoba mi się. :( Zbyt donośny Beat (mięsisty w tonie Kick, "chłodny" werbel); zbyt "szumne" tło (1:38); zbyt nużący Synth (Lead) czynią z utworu raczej jednostajny projekt; chwilami "zduszony" w swym brzmieniu. Break... peacefully "Dark". Gratuluję Wam kolejnego Release'u. :)

Bo swoim mixem - tak jak Old podkreślił - to Hard Trance. Ten gatunek wyróznia się tempem - 140 do 160, i głośnym kickiem i właśnie bassem.

(14.02.2016, 23:12)AleyOshay napisał(a): Witamy !

Dawno niczym się z wami nie dzieliliśmy więc przedstawiamy wam nasz najnowszy release :) Zależało nam na szybkim wydaniu więc D MAX.

Gatunek: Trance
BPM: 140
Czas: 3:00 (Prewiev)
Data wydania: 29.02

Traczek trochę inny niż nasze pozostałe także ciekawi jesteśmy waszej opinii :)

Oceniając ten utwów porównuje go do utworów Clayfacera (producent Hard Trance / Hard Dance). I muszę przyznać, utwór jest doskonały. Jedynie mogę ci zwrócić uwagę na brak napięcia - mało się w utworze dzieje. Bass jest typowy dla jego utworów - "twardy" i mocny. Perka dla mnie jest ok. Jednak twój utwór pasuje właśnie w tej kategorii niż Trance.

Ale i tak masz 5 gwiazdek.


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - AleyOshay - 16.02.2016

Dziękujemy za wszystkie opinie !

Cytat:Ciekaw jestem dla czego chcecie szybko wydawać? dobry kawałek poczeka Jezyk 2

Wiesz jesli czekasz na relase 1.5 roku to chcesz wkoncu cos wydac po 2 dowch miesiacach od skonczenia utworu. Poza tym ten utwor jest jednak nietypowy i nie wszystkim przypada do gustu. Raczej nie zasluguje na takie wyczekiwanie, nie liczylismy tez na ogromny support dlatego padlo na mniejszy label. Czekamy juz dlugo na naszym zdaniem zasługujące na to utwory. Jesli tylko bedzie mozliwy jakis prewiev napewno sie podzielimy.

No cóż wydaje nam sie, ze jednak przekombinowalismy z tym utworem o czym swiadcza wasze opinie. Bardzo cenne informacje udalo nam sie zdobyc dzieki wam ;)

Pozdrawiamy !


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - mario1990 - 17.02.2016

Siema, generalnie utwór bardzo spoko, miks klarowny, nie można się przyczepić.

Co do mankamentów to jak wiadomo kluczowe jest pierwsze wrażenie jak się coś słyszy, bo potem kawałek się osłuchuje i ewentualne "słabości" mniej przeszkadzają, dlatego zgodzę się z opiniami, że sidechain za głęboki, prawie zero-jedynkowy volume gate - mi przeszkadza. Nie często słyszę takie kawałki więc może to standard do którego nie przywykłem. No i też uważam, że mogłoby się więcej zadziać w utworze. Reszta luks. Tyle ode mnie.

I tak na tle większości obecnych tu utworów i tak to pierwsza liga więc ode mnie 5 :)


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - gregwmusic - 6.03.2016

(16.02.2016, 19:51)AleyOshay napisał(a): Dziękujemy za wszystkie opinie !

Cytat:Ciekaw jestem dla czego chcecie szybko wydawać? dobry kawałek poczeka Jezyk 2

Wiesz jesli czekasz na relase 1.5 roku to chcesz wkoncu cos wydac po 2 dowch miesiacach od skonczenia utworu. Poza tym ten utwor jest jednak nietypowy i nie wszystkim przypada do gustu. Raczej nie zasluguje na takie wyczekiwanie, nie liczylismy tez na ogromny support dlatego padlo na mniejszy label. Czekamy juz dlugo na naszym zdaniem zasługujące na to utwory. Jesli tylko bedzie mozliwy jakis prewiev napewno sie podzielimy.

No cóż wydaje nam sie, ze jednak przekombinowalismy z tym utworem o czym swiadcza wasze opinie. Bardzo cenne informacje udalo nam sie zdobyc dzieki wam ;)

Pozdrawiamy !

mnejszy nie oznacza gorszy
a cierpliwosc uczy

traczek na 5!


RE: Aley & Oshay - Dark Harmony - P3TE - 4.12.2016

Trochę przypomina mi techno "intro" :D ale ogólnie fajnie się słucha. Mix/master gitara jak i sam klimat. Nie ma się czego doczepić pozostaje życzyć dalszych pomysłowości oraz dużo weny ;P