MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE AlexZerby & Mikalao - Sunlight (/temat-house-alexzerby-mikalao-sunlight)



AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Mikalao - 16.02.2016

AlexZerby & Mikalao - Sunlight [FUTURE HOUSE] FREE DOWNLOAD
Siema! Nowy utwór z mojej strony, zapraszam do odsluchu i komentowania :)



RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - doublesi123 - 17.02.2016

Świetny numer jest chwytliwie melodyjnie i mega tanecznie świetna klubowa propozycja na wysokim poziomie jestem waszym fanem!!!!5/5:D


RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Shabboo Harper - 18.02.2016

Wpierw, jeśli pozwolisz, to co nie podoba mi się: przeciągły (i powtarzalny) dźwięk od 1:15, jest po prostu irytujący; przejście 1:47 lub 3:34-3:37 frapujące <hmm>; sample wokalny nieszczególnie przekonujący; aranż nieco monotonny (w brzmieniu piano i bass'u ogromnie podobny do poprzednich produkcji Alex'a). Jednakże, utwór "niesie ze sobą" pewną melodyjną treść, gdzieś z pogranicza Future House'u i Funky. Niewykluczone, iż przy większym urozmaiceniu tła i w bardziej esencjonalnej postaci (tak by zredukować jednolitość) będzie kawałkiem o jeszcze większej "sile przyciągania" (!). Good luck. <takjest>


RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Mikalao - 18.02.2016

(18.02.2016, 1:35)Shabboo Harper napisał(a): Wpierw, jeśli pozwolisz, to co nie podoba mi się: przeciągły (i powtarzalny) dźwięk od 1:15, jest po prostu irytujący; przejście 1:47 lub 3:34-3:37 frapujące <hmm>; sample wokalny nieszczególnie przekonujący; aranż nieco monotonny (w brzmieniu piano i bass'u ogromnie podobny do poprzednich produkcji Alex'a). Jednakże, utwór "niesie ze sobą" pewną melodyjną treść, gdzieś z pogranicza Future House'u i Funky. Niewykluczone, iż przy większym urozmaiceniu tła i w bardziej esencjonalnej postaci (tak by zredukować jednolitość) będzie kawałkiem o jeszcze większej "sile przyciągania" (!). Good luck. <takjest>
Dzięki za opinie, ogólnie pomysł piosenki był mój, Alex dodał tutaj niezbyt dużo rzeczy ;]


RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Foortic - 19.02.2016

Noono nawet dobre :D podoba mi się ale mam parę małych uwag :D
Ten Vox jest niezrozumiały ale fajny... Do czasu... Później zaczyna troszkę irytować ;)
Trochę zabrakło mi otwartych hatów często słyszanych w future house... Ale to absolutnie nie jest wadą. To tylko takie moje widzimisię :D
Drop jest niezły, ale jak dla mnie w części z pianinem brakuje troszkę basu. Druga część dropu gdzie gra już ten "F. House'owy" Bass bardzo mi się podoba... To brzmienie jest takie troszkę egzotyczne :D jakby jakiś szaman chaotycznie (ale z ustaloną rytmiką) tłukł w bębny :D :D :E
Miks jest dobry czysty i "ciepły"
No co tu dużo mówić 5/5 :D


RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Brisk Bullet - 11.03.2016

Podoba mi sie. Takie melodie uwielbiam. Wokal mi nieprzeszkadza i idealnie sie wpasowuje.
Fakt gdybys go skrocil troszeczke to nikt by sie nieprzyczepil, ze monotonne. Luzem moglbys sie zmiescic w 4:30 minuty. Duzym plusem jest to ze zaczynales produkcje od klubowej wersji, bo wtedy latwiej jest zrobic radiowa, a co najwazniejsze to dj moze bez problemu to zmiksowac.


RE: AlexZerby & Mikalao - Sunlight - Z3KE - 21.03.2016

Track na poziomie :) Nie moje klimaty ale jedno trzeba przyznać, że brzmi porządnie ;)