MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) (/temat-drum-bass-zara-larsson-never-forget-you-linex-remix)



Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - LinexPL - 27.02.2016

Siema

Wrzucam do obadania taki tam remix juz prawie na ukończeniu



Pzdr!


Zły dział, przenoszę

Wystawiono 14:38:00, dnia 1.03.2016, przez Knifeman



RE: Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - soundsystem - 27.02.2016

Za sound design i za to że buja daje 5/5 :)
Wydaje mi się że długo nie siedziałeś nad tym trackiem ale mimo wszystko podoba mi się :)
Mix skopany ale to zawsze można poprawić :)


RE: Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - KOT - 27.02.2016

Ogólnie to można powiedzieć że jest fajnie jak wchodzi ten wokal ale on tak bardzo nie pasuje do tego co go zapowiadało że miałem wrażenie jak by to dj zmienił traczki xd jedyne co łączy intro z tym co jest potem to perkusja. Basu tu nie ma wgl. Przejście od 0.37 strasznie nie przyjemne i można powiedzieć bezsensowne. Perkusji wgl nie czuć gdzie w dnb ona powinna być przynajmniej w miare słyszalna :P snare czasem wgl nie słychać. Tak jak powiedziałem jedyne co w tym wszystkim jest spoko to ten wokal no ale niestety to nie z twojej kuźni mam takie wrażenie xd Można by z tego zrobić coś dobrego ale jeszcze troche pracy nad miksem i niestety kilka zmian w aranżacji szczególnie tego dziwacznego intra. na razie 2/5 na zachętę rzecz jasna :D


RE: Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - Quoqos - 27.02.2016

Aranż ogarnięty w porządku. Miks niestety popsuł cały numer, wokal chociaż niezły nie pasuje tonacją do reszty i właśnie przez kiepskie zmiksowanie gra jakby obok całości. Popracuj nad miksem i będzie git.
Obczaiłem Twoje tracki, myślę że tyczy się to wielu kawałków i po chwili pracy naprawdę byłyby dużo lepsze. Niektóre numery ogarnięte całkiem spoko, także stać Cię myślę. Pozdrawiam!


RE: Zara Larsson - Never Forget You (Linex Remix) - Shabboo Harper - 21.05.2016

Obok Megot'a (User MP), również i Ty pokusiłeś się o Remix tego, według mnie, przeciętnego utworu. Lubię gdy przeróbka przysparza oryginalnej wersji wymyślnego "szlifu"; jest szansą by wyeksponować "to coś" szczególnego w utworze lub też tak sprytnie go przerobić by nadać odmienny wymiar. W przypadku Twego dzieła niestety nie dostrzegam żadnego z powyższych faktorów. Stworzyłeś temat w klimacie D&B, z intrygującym Intro (dobre Synth'y); z przystępnym w aranżu (acz nieczytelnym) Beat'em i... koszmarnym wokalem <nonie>. Tenże w tak "pitch'owym" wcieleniu obok kolejnego głosu kreuje w pewnym stopniu "chaos". Background jednolicie krzykliwy, monotonny plus "przymulony" Kick i w końcu mizerne Outro po prostu zniechęcają. Tomku, przykro mi; przeważające odczucie to... zmęczenie. :(