MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) (/temat-hardstyle-headhunterz-psychedelic-fortiz-remix)

Strony: 1 2


RE: Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - OProject - 28.02.2016

Mnie Fl pada często ale głównie to wina wtyczek, często padają darmowe (zwłaszcza jeżeli sie uruchamia w 64 32 bitowe wtyczki i odwrotnie) xd
Raczej Fl zużywa dużo CPU mnie sięga często ponad 90%, ramu mi prawie wgl nie zużywa xd
Zreszta jest coś takiego jak zapisywanie i backup projektów więc nie wiem jaki macie problem :E

Co do kawałka mnie brakuje troche suba xd
I ten wokal jakis nie zrozumiały xd
Wiecej sie nie ma co czepiac.


RE: Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - Hola Flavio - 1.03.2016

20 postów i tylko 2 o tracku. Adminki i moderki śpią? Btw. całkiem, całkiem Mateuszku :D


RE: Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - Zirds - 4.03.2016

(28.02.2016, 15:12)Foortic napisał(a):
(28.02.2016, 15:07)D-evolve napisał(a):
(28.02.2016, 15:03)KBK napisał(a):
(28.02.2016, 14:59)D-evolve napisał(a):
(28.02.2016, 14:43)piral napisał(a):
Cytat:z nie zapisanym projektem?
No ale projekty są od tego żeby je zapisywać, a nie płakać potem na pseudoproducenckich grupach facebookowych że FL to gówno bo wywalił mi projekt. A jeśli jest coś szczególnie dla nas ważne to jest coś jeszcze lepszego: CTRL+N, który tworzy nowy projekt (nazwa_<numer>.flp).

dobrze wiem że się zapisuje, zwłaszcza jeśli jest to coś ważnego... chodzi mi jedynie o fakt że FL ma tendencje do wysypywania się jeśli zbyt mocno wykorzystujesz ram, np. zdażyło mi się że gdy skrobałem sobie projekt w FL z całą masą wtyczek i w tle miałem uruchomiony ableton pod launchpada to pokazywało mi się powiadominie że komputer jest zbyt obciążony i że musze zamknąć jedną z aplikacji... no ale co ja gadam za głupoty, nie znam się :(

Jeśli komputer ci krzyczy, że brakuje ci pamięci lub pliku stronnicowania, to powinieneś mieć pretensje do swojego kompa, a nie do FL-a. To logiczne i normalne, że program w takiej sytuacji się wyłączy, a dokładnie wyrzuci Tobie ostatnie dane ze stosu pamięci, a to raczej będzie FL, który pracuje na wierzchu.


kolego ja nie ma pretensji do FL'a o to :D to wygląda jakbym atakował FL'a za to że raz na ruski rok się wysypie do pulpitu, a ja tylko chciałem powiedzieć że takie coś się zdarza i jest, więc trzeba na bierząco zapisywać by ryzyko crashu zawsze było i będzie ^^

Kolego drogi ja Cie przepraszam, ale dla mnie to masz trochę zryte rozumowanie...
Jak odpalisz Fl studio i jeszcze Abletona i robisz cięższy projekt powyżej 2MB, to się nie dziw że Ci system zamieszanie robi. :)

Tępa strzało.. to powiedz mi po co w FL studio jest coś takiego jak Re-Wire? Czemu producenci mają pootwierany projekt w Pro Toolsie (który jest dużo potężniejszy od FLa), FL studio i Cubase. Skończ pisać pierdoły. Problem nie musi leżeć po stronie DAW, ale po stronie niestabilnych wtyczek, pirackiego oprogramowania, czy też przepięć sieciowych bo i to się może zdarzyć.
Zaś FL studio to program należący do niestabilnych. Brak funkcju "Freez" czy błędy podczas odtwarzania FLowej wersji backupu projektu to tylko i wyłącznie wina producenta tego programu.


RE: Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - Delize - 22.02.2017

Trochę odgrzeję ten kotlet, ale co niektórzy wady programu jak i wtyczek wolą leczyć częstym zapisywaniem projektu a przecież to nie jest lekarstwo na to by FL się nie wysypał. Czasami celowo nie zapisuję czegoś jak np. grzebię w projekcie, eksperymentuje, bo zdarzy się jakiś missclick, zmieni mi się coś w mikserze, w vst i robię restart projektu. Przy dużych projektach pow. 100MB zdarzy się, że zabraknie pamięci, zwłaszcza jak coś większego jeszcze w Edisonie nagram, czasem jak ktoś zapali światło w pokoju to interfejs audio to odczuje i trzeba wyłączyć i włączyć bo nie ma dźwięku. Czasem mi BSOD wyskoczy z jakimś komunikatem odnośnie sterowników od interfejsu audio (stary w stosunku do Windowsa 10 M-audio Fast Track PRO).


RE: Headhunterz - Psychedelic (Fortiz Remix) - DNRBW - 22.02.2017

Szkoda, że nie zdążyłeś poprawić tego kicku bo remix na prawdę dobry