MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Condi - Jazz Nocnym Rytmem (/temat-liquid-condi-jazz-nocnym-rytmem)



Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Condi - 12.04.2012

Jazz... Nocnym rytmem.

[Obrazek: condi.jpg]




RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - xplasm - 12.04.2012

zacznijmy że nie lubię wjazdów jazzowych, ale nie ważne, brzmi bardzo ładnie fajny reverb na perce, ja bym dał mniej niskich na tym wokalu i urozmaicił to pianino pod koniec


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Eyon - 12.04.2012

Nie przepadam za jazzowymi klimatami ale to Ci wyszło świetnie :D
Od 2:20 cudne :D


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Monita★ - 12.04.2012

cała kompozycja mi się podoba, ale w jakiś sposób nudzi mnie ten kawałek, zaczyna się coś dziać dopiero pod koniec. :)


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - F3edo - 12.04.2012

Konrad, problem tego kawałka jest taki, że dźwiękowo mógłbyś rozłożyć wszystkich na łopatki. Wokal użyłeś dobry, pianino spoko, ale melodia jest tragicznie prosta. Prosty przykład po czym rozpoznać dobry kawałek: po pierwszym przesłuchaniu potrafisz go zanucić/odtworzyć w pamięci. W tym przypadku miałeś duże pole do popisu - mogłeś odpowiednio poukładać sample żeby tworzyły loop np na 16 barów i nabrały wydźwięku który wrył by się w pamięć po pierwszym przesłuchaniu. Zamiast tego wyszło plumkanie akordami. Zacznij układać złożone melodie bo twoje produkcje nigdy nie zaczną brzmieć profesjonalnie

EDIT: 2.20 fałszujesz


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Audionectic - 12.04.2012

F3edo ma racje. Moze faktycznie dograj sam jakies melo swoje.Konkretnie swingujace.
Ale nie ma co dla mnie juz kawaleczek jest dobry,czysty.Moze dynamika troche mocniej by sie zdala.
Troche mi nie pasuja te sample vokalowe w przejsciu pierwszym.Takie ni z gruchy ni...Zamiast nich jakas jazzowa soloweczka moze?





RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - a870512 - 14.04.2012

Pomysł fajny, ale mimo wszystko czegoś brakuje .. Ogólnie mi takie klimaty bardzo leżą więc jestem jak najbardziej za . Trochę basu mógłbyś jednak włożyć bo sucho strasznie. Pozdro !


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - erwinn - 15.04.2012

bardzoo bardzoo fajne zbudowane napięcie :) na duzej głośnosci ta nuta targa że aż miło ;)


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - SleepyHead - 18.04.2012

Fedo wiekszosc napisal, dodam tylko od siebie nastepujaca rzecz. Mianowicie jesli nie masz sluchu Jimmiego Hendriksa musisz nauczyc sie podstaw harmonii :) Niestety to podstawa, jesli chcesz aby kawaleczki nabraly odpowiedniego wydzwieku :P Powodzonka w szkoleniu :D
aaa i napisze jeszcze ze dzwiekowo bardzo mi sie podoba :)


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - closeinsounds - 19.04.2012

Nie ma instrumentów dętych, typu saksofonu, którego osobiście nie mogę znieść w muzyce, toteż nie przepadam za jazzową, kocham za to pianino, i tu duży plus. Melodia rzeczywiście trochę monotonna, jazz to muzyka szalonych improwizacji, tam ciągle się coś dzieje.

Aha, sam początek boski :)


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - Yes I Am - 19.04.2012

Początek zapowiadał coś fajnego i innego, ale dalej po jakiejś minucie mi się znudziło... Większość jak czytam masz już powiedziane, więc nie widzę sensu abym to powtarzał.
Ciekaw jestem natomiast, jakby to brzmiało, gdybyś rozbudował melodię i poszerzył ją o jakąś trąbkę..


RE: Condi - Jazz Nocnym Rytmem - piral - 19.04.2012

Wygenerowane dźwięki są piękne, ale melodie leżą... Duży niewykorzystany potencjał.

Wykonanie: 7/10
Pomysł: 5/10