MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? (/temat-produkcja-muzyki-jak-to-znosi-wasza-druga-polowka)



Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - KBK - 29.02.2016

Chciałbym zapytać jakie jest podejście Waszych drugich połówek (o ile je macie :) ) do tworzenia przez Was muzyki? Czy wspierają Was w tej pasji?

Ja na przykład muszę kombinować, gdy chcę kupić nowy sprzęt :) Przekonuje ją, że w naszym małym mieszkanku wcale nie zrobi się ciaśniej, gdy wstawimy jeszcze jeden syntezator więcej :D A w zamian proponuję zakup np. nowej mikrofalówki :D

A Wy jakie macie z tym perypetie? :) Jak udaje Wam się przekonać swoją Lubę np. do konieczności zakupu nowego muzycznego "gadżetu"? :)


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - OProject - 29.02.2016

Nie mam i nigdy nie będę miał xd
Mnie nikt nie wspiera, rodzina co bym nie zrobil to i tak skrytykuje "a po co? a na co? a co tak siedzisz przed tym komputerem? nie uda się, idz do roboty? weź się do nauki...."
Jakbym miał to i tak bym kupil bo to by byla moja kasa, albo bym dziewczyne zmienił haha xd


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Xorbolanid - 29.02.2016

Moja dziewczyna mnie nienawidzi.


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Knifeman - 29.02.2016

*jak znosiła

fl studio to "marchewka od muzyki"


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - sss - 29.02.2016

Tak samo jak OProject (no prawie). Kurde ja się boję zamówić książkę o muzyce xD musze to zrobić cichaczem hahah.
Może wstaw cichaczem syntezator :) musisz odwrócić uwagę strażnika. Tylko uwaga, strażnik klasy kobieta ma maks percepcji i jest mega ciężko, sam się o tym przekonałem haha. A jak się uda to dużo pd poleci. Może nie zauważy jednego syntezatora więcej :D


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Foortic - 1.03.2016

(29.02.2016, 22:36)sss napisał(a): Tak samo jak OProject (no prawie). Kurde ja się boję zamówić książkę o muzyce xD musze to zrobić cichaczem hahah.
Może wstaw cichaczem syntezator :) musisz odwrócić uwagę strażnika. Tylko uwaga, strażnik klasy kobieta ma maks percepcji i jest mega ciężko, sam się o tym przekonałem haha. A jak się uda to dużo pd poleci. Może nie zauważy jednego syntezatora więcej :D

Dokładnie... Jeżeli masz ich sporo to jeden więcej nie powinienem robić wizualnej różnicy...
Gorzej jak będzie wiedziała ile masz i " przy sprzątaniu " odkryje Twój nowy nabytek... :D


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Revnotes - 1.03.2016

Temat rzeka

Myślę, że w każdym związku jest podobnie, jak przedstawiłeś, chyba że ktoś po prostu nie musi liczyć wydawanych pieniędzy lub oboje są mocno pochłonięci danym tematem.

Moja żonka ma klasyczne podejście :D. Czy na prawdę jest to niezbędne? Może mógłbyś jednak zamówić jakiś tańszy model? Z zakupami niestety nie jest łatwo, bo z reguły nie chcę doprowadzić do kłótni z takiego powodu xD

Wybaczcie, nie zdradzę wam tutaj swoich sztuczek, bo wielkie oko patrzy . Wierzę, że każy znajdzie sposób ^^.

Mimo wszystko dobrze, że jest ktoś, kto potrafi mnie obudzić, gdy próbuję roztrwonić wszystko na stronach sklepów muzycznych, niczym lunatyk xD


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - KBK - 1.03.2016

Dzięki za odpowiedzi Panowie :)
No własnie moja żona zawsze przed zakupem zadaje pytanie: "czy jest to niezbędne" a potem: "czy da się kupić tańszy?" :)

Natomiast gdy człowiek ma już stabilną sytuację życiową i musi liczyć się ze zdaniem zony, która myśli kategoriami domu z ogrodem i dzieci jest to trudne.. zwłaszcza, gdy na świat ma przyjść dziecko... Bardzo się obawiam tego, że gdy pojawi się potomek czasu na muzykę będzie coraz mniej i pieniędzy na muzyczną pasję będzie coraz mniej...


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Chester - 23.03.2016

Czasem jest ciężko jak za bardzo się zawiesisz, ale myślę że każda druga połówka powinna szanować pasję partnera :)


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - AlanBeats - 29.04.2016

Ja mieszkam z dziewczyną i też zawsze boli ją serce jak dokupić coś nowego że sprzętu, pytania typu a ten mikrofon już jest zepsuty? Haha.. Najlepszy przypadek był jak chciałem kupić beyerdynamic dt990pro pamiętam kosztowały wtedy coś około 800zł to powiedziała że nie mam jej mówić ile zapłaciłem za słuchawki.. Tylko że dostałem mniejszą wypłatę haha... Płakałem że śmiechu..


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - lovetrance01 - 5.05.2016

Dobry temat :)
Zawsze gdy wspominam o jakimś muzycznym zakupie, wiedzę tę/tą minę... Ale koniec końców jakoś udaje mi się kupić. Zauważyłem też inna zależność; niedawno wydałem półtora kafla na monitory, więc moja miała usprawiedliwienie żeby kupić sobie niewiele tańsze urządzenie do depilacji, hehe. To jest dobry sposób. Jeśli ONA kupuję sobie coś drogiego, wykorzystujcie sytuację i też kupujcie :D

A rodzina? Wszystko co zrobię mój brat uważa, że jest zajebiste, ale za chwile zapomina czego słuchał :D I jeszcze mama: Jesteś już tym dydżejem? coś w radiu puszczasz? muszę przyjść do ciebie w końcu tego posłuchać i śmiech :D


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - RDZK - 20.12.2016

moja niewiasta , gdy czuje nieodparta potrzebe odpalenia fla i zalegam przy nim jakis czas, zawsze wydaje jakies dziwne dzwieki typu
kdfhgjdbgjfdgjkhadkgh dlugo jeszcze?
kmsbfdgsvsmwr,w,gbbd miala byc godzina!!
sfgdfcxvzmanadfew no tomeeeeeeeeeeek, bo sie nudzeee

chyba nie mam wsparcia.. przynajmniej podczas producji.
po skonczeniu nawet sie czasem jara , wiec jest nadzieja na poprawe. na szczescie mam dobre serce i dam jej na nią szanse ;vv haha


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - neuron - 1.01.2017

(29.02.2016, 21:35)Xorbolanid napisał(a): Moja dziewczyna mnie nienawidzi.

:)

a ja , nienawidze swojej dziewczyny :)

moja połówka nie wnika ani nie wnikała ,ale ostatnia poszła do kosza tyle ze z innego powodu ;)
(1.03.2016, 8:56)Revnotes napisał(a): Temat rzeka

Myślę, że w każdym związku jest podobnie, jak przedstawiłeś, chyba że ktoś po prostu nie musi liczyć wydawanych pieniędzy lub oboje są mocno pochłonięci danym tematem.

Moja żonka ma klasyczne podejście :D. Czy na prawdę jest to niezbędne? Może mógłbyś jednak zamówić jakiś tańszy model? Z zakupami niestety nie jest łatwo, bo z reguły nie chcę doprowadzić do kłótni z takiego powodu xD

Wybaczcie, nie zdradzę wam tutaj swoich sztuczek, bo wielkie oko patrzy . Wierzę, że każy znajdzie sposób ^^.

Mimo wszystko dobrze, że jest ktoś, kto potrafi mnie obudzić, gdy próbuję roztrwonić wszystko na stronach sklepów muzycznych, niczym lunatyk xD

skąd ja to znam :)

tak,każdy znajdzie sposob , potrzeba matką wynalazku :)


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - SecretRank - 23.01.2017

jara sie jak pochodnia


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - denial3 - 13.09.2017

moja druga połówka to moja wokalistka


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Zirds - 13.09.2017

Moja 3-cia połówka się chłodzi w lodówce


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - kkokosz - 14.09.2017

No, niestety, przy żonie i dziecku czasu na muzyczną pasję jest malutko :( Ja już nawet nie jestem na etapie przekonywania do zakupu nowego sprzętu, jestem na etapie bronienia sprzętu starego przed sprzedażą :D


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Mandalar - 25.09.2017

Moja żona mnie bardzo wspiera w tej materii :) Wysłucha, poszerzyła i wyrobiła sobie przy mnie swój gust muzyczny. Czasami ją tylko denerwuje jak słucha sobie, a ja znowu zatrzymuję i puszczam setny raz ten sam fragment ;)
Potrafi odróżnić zakup, którego naprawdę potrzebuję, od mojego ulegania marketingowym sztuczkom - i bardzo dobrze, dzięki temu mamy co jeść :D


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - marcinxx1982 - 26.09.2017

Ja tam na początku się nie wychylałem wogóle że coś robię.Potem jej pokazałem i strasznie jej sie spodobało,wiec i jej zainstalowałem Fl-a ale niestety nie ma zapału do tego.Ale wspiera i chętnie obserwuje jak to robie kupiła mi nawet nowy komputer żebym nie musiał już się męczyć ze starym złomem haha.Teraz każe mi odkladać na monitory studyjne :)


RE: Produkcja muzyki - jak to znosi Wasza druga połówka? - Cześć - 10.01.2018

Moja nawet chyba nie wie, że coś robię. Teraz się zorientowałem, że chyba zawsze jak widzi, że siedzę przed lapkiem w FLu i pyta co robię to odpowiadam "aaa jakieś pierdoły". Nawet tego nie zauważałem do tej pory.