MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Adrian Sadowski - The Beginning - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Adrian Sadowski - The Beginning (/temat-trance-adrian-sadowski-the-beginning)



Adrian Sadowski - The Beginning - Adrian Sadowski - 2.03.2016

Witam,
może komuś wpadnie w ucho, miłego odsłuchu, pozdrawiam!




RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Zirds - 2.03.2016

Wow. Świetne, Świeże, Oryginalne. Lekko psychodeliczne. Bardzo ładne barwy i melodie. Dobrze rozmieszczone w miksie - ładne efekty i wstawki :)

Minusem dla mnie jest za cicha stopa w perkusji - zbyt "miękko" brzmi, ale i tak 5/5.


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - KBK - 2.03.2016

Ciekawy kawałek, coś innego niż typowy trance z charakterystycznym akordowym arpeggiem w tle... Aranżacja jak najbardziej na plus. Pad w tle wprowadza kojący nastrój, pianinko to ładnie przykrywa. Zgodzę się z Zirdsem, że stopa nie ma mocy. Podczepił bym to między Uplifting a Psychadelic. Miło posłuchać czegoś innego niż rutynowe kawałki ;)


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - OProject - 2.03.2016

No kick brzmi jak z fruity kick xd
Synthy chyba nawet są głośniejsze od niego :P
Jak dla mnie więcej lo-passem mógłbyś je pocisnąć, bo brzmią dosyć ostro jak na trance, i chyba się trochę kłócą o pasmo.
Ogólnie ciekawy kawałek, aranżacja nietypowa dużo się dzieje ale na + choć mnie średnio pasuje, całość dobrze wykonana ;)


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Adrian Sadowski - 3.03.2016

Postaram się poprawić stopę.


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Shabboo Harper - 8.03.2016

Energetyczny, "prężny", różnorodny w treści projekt. W swej przewlekłości nie nuży; przeciwnie dobitnie wyraża się zgodnie z gatunkiem poprzez koloryt, osobliwych momentami, dźwięków, niepospolitych przejść; melodyjnych "smaczków", które prześwietnie unoszą całość w czytelną, fonicznie jasną przestrzeń. Technicznie jest okey. Adrian, jeśli rzeczywiście doszlifujesz Beat będzie... very good stuff. ;)


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Druii - 8.03.2016

Początek bogaty w ciekawe brzmienia, ale nie mają one jakby swojego miejsca w utworze, czasem jest to chaotyczne i troche nieprzyjemnie brzmi. Fajnie, że bawisz się coś panoramą (początek), ale trochę mi to przeszkadzało, spróbuj może w inny sposób.
Dalej - może bas trochę nudnawy. Barwy ładnie do siebie dopasowane.
Melodia i harmonia, aranż... no - nie mam do czego się przyczepić, ale jednocześnie nic mnie tutaj nie zachwyca - kawałek "sobie gra", jakoś się to tam rozwija, ale dla mnie tak jakby nie było takiego rdzenia, czegoś, co przykuwa i wkręca.
Jak już koledzy wspominali, stopa, a ja dorzuce jeszcze, że perkusja, trochę przytłumione.


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - D-evolve - 8.03.2016

świetny początek i zakończenie, środek jest dosyć przeciętny. ciekawe urozmaicenia, ale ogółem dobra robota. pierwsze 3 minuty mi się najbardziej podobają, mają "to coś" ^^


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - musiclabs - 12.03.2016

Nawet ciekawe jeszcze troche i bedziesz ciekawe kawalki robil nie liczac tego bo trzeba przyznac ze troche tu namieszales. Technicznie to srednio brzmi muzycznie tez taki misz masz ale dobrze rokuje na przyszlosc ;.)


RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Adrian Sadowski - 5.04.2016

Witam ponownie,

stopa poprawiona, mam nadzieję, że na +




RE: Adrian Sadowski - The Beginning - Shabboo Harper - 19.04.2016

Hey Adrian, Kick jest z pewnością "wartościowszy"; pełniej słyszalny. Nie jest to jednakże zbyt drastyczna różnica. Odnoszę wrażenie, iż po prostu chodzi "tu" o głośność. Stopa jest nieco bardziej wyeksponowana; czytelniejsza w miksie. I... już. Pozwolę sobie jeszcze zwrócić Twoją uwagę na dźwięk od 5:06 (Hi Hat'y/Shaker'y?); po pewnym czasie jest uciążliwy, nieprzyjemny. Powtórzę: Twój utwór jest ogromnie urozmaicony; temat cechuje kilkuwątkowość brzmień; ładne "kolory", właściwe w tym gatunku. Przemyśl kwestię skrócenia projektu. Byłby atrakcyjniejszy. "Przesyt" daną melodią jest "niebezpieczny"... ;)