MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: TECHNO Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura (/temat-techno-ixipe-bez-tytulu-bo-cenzura)



Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Ixipe - 4.03.2016

Niewiele ponad 2 minuty bo sobie projekt usunąłem, tak jak to mi się często zdarza... :/


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - abyssMB - 5.03.2016

No wciągnęło mnie, fajny rytm , a nie możesz tego dokończyć poużywać slicex-a i dobudowac dalsze 2 minutki , pomysł bardzo fajny, tylko kończy się jak się rozkręca :( .


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Zirds - 6.03.2016

Werbel do wymiany. Gubi się w natłoku zbyt dużego basu jak i stopa, która wali bardzo mocno podbijając przy tym ten bas. Przeszkadzajki w tle są spoko. Wokal bym wysunął ponad tło.

3/5


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Xorbolanid - 7.03.2016

(6.03.2016, 1:20)Zirds napisał(a): Werbel do wymiany. Gubi się w natłoku zbyt dużego basu jak i stopa, która wali bardzo mocno podbijając przy tym ten bas.

Opisałeś w ten sposób Techno z lat 90'. XD

Ten utwór dokładnie tak brzmi. Jak te techniawki z dołączanych płyt do magazynów "TECHNO CD", "TECHNO PLAYER", czy jakie tam wychodziły.


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Zirds - 7.03.2016

(7.03.2016, 14:07)Xorbolanid napisał(a):
(6.03.2016, 1:20)Zirds napisał(a): Werbel do wymiany. Gubi się w natłoku zbyt dużego basu jak i stopa, która wali bardzo mocno podbijając przy tym ten bas.

Opisałeś w ten sposób Techno z lat 90'. XD

Ten utwór dokładnie tak brzmi. Jak te techniawki z dołączanych płyt do magazynów "TECHNO CD", "TECHNO PLAYER", czy jakie tam wychodziły.

Miałem wszystkie Techno Planet :)


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Xorbolanid - 7.03.2016

(7.03.2016, 16:38)Zirds napisał(a):
(7.03.2016, 14:07)Xorbolanid napisał(a):
(6.03.2016, 1:20)Zirds napisał(a): Werbel do wymiany. Gubi się w natłoku zbyt dużego basu jak i stopa, która wali bardzo mocno podbijając przy tym ten bas.

Opisałeś w ten sposób Techno z lat 90'. XD

Ten utwór dokładnie tak brzmi. Jak te techniawki z dołączanych płyt do magazynów "TECHNO CD", "TECHNO PLAYER", czy jakie tam wychodziły.

Miałem wszystkie Techno Planet :)

Od razu jak usłyszałem ten utwór Ixipa, to przypomniały mi się właśnie utwory z takiej jednej płyty którą miałem. Też 100% techno.


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - Shabboo Harper - 7.03.2016

Ochh... jakże zachęcający tytuł. ;) Snuję domysły, iż Twoją intencją było stworzenie surowego, minimalistycznego w konkretnym Beacie track'u. I tak też jest. To utwór w klimacie "dehumanizowanej elektroniki"; "niezaangażowany", bierny w poważniejsze wzbogacenie o np. jakiś melodyjny wątek. Jednakże taki jest obecny (i jedyny już, jak piszesz) stan rzeczy. Mateusz, wszystko byloby względnie przyzwoite gdyby nie tak przedziwnie, według mnie, potraktowanie EQ'em pojedynczych dźwięków. Perca wybrzmiewa na lewo i wydaje się być całkowicie "zmonofonizowana". Góra zaś "wycięta" jest tak znacznie, iż w tej postaci nie czuć w pełni jej potęgi, a to w pewnym stopniu ogranicza radość z odsłuchu, tegoż co się... uchowało. ^^


RE: Ixipe - Bez tytułu, bo cenzura - doublesi123 - 10.03.2016

Hm hm całkiem niezły beat,troszkę nie wyrażny ale kręci,kojarzy mi się z MAYDAY 1999...