MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Recoil83 - Night Synth - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Recoil83 - Night Synth (/temat-electronica-recoil83-night-synth)



Recoil83 - Night Synth - Recoil83 - 4.03.2016

Wrzucam mój starszy utwór bo nie mogę nic nowego wymyślić, jestem za głupi na to, za dużo problemów mam na głowie teraz, mam jeszcze dwa nie publikowane którymi być może się podzielę.



Brak prefixu, poprawiam

Wystawiono 21:24:15, dnia 4.03.2016, przez Knifeman



RE: Recoil83 - Night Synth - abyssMB - 6.03.2016

Fajne te sythy pierwszy mroczny drugi taki śmiejący się - ładnie to płynie powtórzone 2 x jak dla mnie przydałoby sie połamać perkusję bo gra za monotonnie.


RE: Recoil83 - Night Synth - qnebra - 6.03.2016

Dobra praca syntezatorów, monotonny podkład rytmiczny. Na szczęście wstawiłeś przeszkadzajki i inne elementy tego sortu, więc na szczęście nie pojawia się potrzeba przespania utworu. Klimatyczne, to akurat mogę przyznać.


RE: Recoil83 - Night Synth - Recoil83 - 6.03.2016

Dzięki za opinie syntezator to impOSCar a reszta Kore 2, i tak stworzyłem to z nudów w ostatnie wakacje mam jeszcze około 32 niepublikowanych ścieżek, które stworzyłem w ciągu 4 lat, coś tam jeszcze wrzucę, ale wolę skupić się na nowych innych. xD


RE: Recoil83 - Night Synth - CaffeineMC - 6.03.2016

klimat dobry, syntezator zabiera troche za dużo przestrzeniu i tłumi perkusje w pewnych momentach, wnosząc po nicku liczyłem na duuużo więcej ;]


RE: Recoil83 - Night Synth - Recoil83 - 6.03.2016

(6.03.2016, 20:14)CaffeineMC napisał(a): klimat dobry, syntezator zabiera troche za dużo przestrzeniu i tłumi perkusje w pewnych momentach, wnosząc po nicku liczyłem na duuużo więcej ;]

Wiem to był eksperyment stworzyłem serię utworów z końcówką synth eksperymentalnie, wstyd mi to pokazać bo to styl kreowany na siłę, ja bardzo lubię eksperymentować z samplerem + syntezator, wtedy wychodzi to co chcę, dlatego reszty nie przedstawię,a skupię się na moim starym stylu bardziej filmowym, i jak tylko znajdę czas to zabieram się do pracy. Pozdrawiam


RE: Recoil83 - Night Synth - Shabboo Harper - 7.03.2016

Zupełnie jakby sekretna aura "chciała przynęcić" Cię mroczną głębią; wciągnąć w swą tajemnicę nocy i... trwać w ponurym "śnie". Koncept jest zacny; choć niektóre dźwięki frapujące, np. Synth "Noise'owy" a'la type'ing (0:53), brzmi zbyt donośnie zaburzając trochę odbiór całości, w przeciwieństwie do "grzecznego" Kick'u. Temat godny większego upiększenia o "astralne" fx'y i przede wszystkim jakąś defigurację przewodniego motywu; lecz... the choice is Yours. ^^


RE: Recoil83 - Night Synth - ak47soundsystem - 14.03.2016

No dość klimatyczne i fajnie zmiksowane, mimo leekiej nadbasowości, no i coś się dzieje, są dobre czary-mary.
Ale całość sprawia wrażenie niedokończonego. Przydałby się jakiś sampel/motyw tu i tam (jeśli nie wokal) no i pewnie drop / bridżu. Wtedy np. gdy wchodzą te chóralne pady, to jakimiś malletami albo pianami mógłbyś podiaglogować.
Ale się klei i w tle słucha się ok.


RE: Recoil83 - Night Synth - Abigail Noises - 14.03.2016

Surowość dźwięków na wstępie mega – za to plus bo już od pierwszych sekund track przykuwa. Zbytniego basu nie ma – myślę, że to odczucie przez ten soundscape basowy (tło), ale on jest ok i nie jest przesadzony. Aranżacyjnie faktycznie przydałoby się co nieco połamać melo ale nawet tak nie jest źle, bo sama melodia wciąga i lekko uzależnia... Technicznie ok. 4/5


RE: Recoil83 - Night Synth - Recoil83 - 15.03.2016

Dzięki za komentarze, mógł bym tu jeszcze dodać wokal ale mam tylko głos eflów xD z samplera, a tak jako tako wokalów nie mam, a z sampli mało co korzystam, ale całe życie się człowiek uczy. <hehe>