MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Restart Me - Night with Chico - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Restart Me - Night with Chico (/temat-other-restart-me-night-with-chico)



Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 5.03.2016



Breaks + IDM + Ambient + Electronica

(narazie daje SC, potem chyba wrzucę gdzieś indziej)


RE: Restart Me - Night with Chico - Castiel - 5.03.2016

Drugi track,który mi się spodobał od Ciebie. Break bardzo ładnie wpasowales do tego wszystkiego.Mix jest ok.
Brakuje mi tu jednak jakiś bardziej wariackich przejść i fx,ów.


RE: Restart Me - Night with Chico - L.G. - 5.03.2016

Bardzo przyjemne i relaksujące produksiwo.
5!
Pozdro.


RE: Restart Me - Night with Chico - Recoil83 - 5.03.2016

Moim zdaniem brzmi dobrze przypomina mi trochę lata 90, przynajmniej ja to tak odbieram, ode mnie 5.


RE: Restart Me - Night with Chico - abyssMB - 5.03.2016

Nietuzinkowa produkcja ciekawie połamana , słuchanie Twojego Restart Me - " Night With Chico"" sprawiło mi wielką przyjemność 5/5. Fajne to jest :).


RE: Restart Me - Night with Chico - Zirds - 5.03.2016

Ładny IDM. Całkiem w porządku. Polecam zapoznać się z r.roo, Access To Arasaka, Kattoo, Stendeck. Nabierzesz szerszej wiedzy na temat takiego gatunku. Oczywiście nie będę Ci polecał Aphex Twin czy Clarka albo The Flashbulba ponieważ klasyki jednak nadal grają w starym stylu, zaś te co ja zaproponowałem to już jest nowsza odmiana IDMu, który sam nazwałem jako Post Industrial Ambient. Posłuchaj i sam oceń :)


RE: Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 5.03.2016

(5.03.2016, 21:03)Zirds napisał(a): Ładny IDM. Całkiem w porządku. Polecam zapoznać się z r.roo, Access To Arasaka, Kattoo, Stendeck. Nabierzesz szerszej wiedzy na temat takiego gatunku. Oczywiście nie będę Ci polecał Aphex Twin czy Clarka albo The Flashbulba ponieważ klasyki jednak nadal grają w starym stylu, zaś te co ja zaproponowałem to już jest nowsza odmiana IDMu, który sam nazwałem jako Post Industrial Ambient. Posłuchaj i sam oceń :)

Flashbulba polecałeś, słuchałem i słucham z przyjemnością. Autechre mnie inspiruje, ale najbardziej mnie inspirują połamańce które otrzymujesz dzięki syntezie modularnej. Ale to co mi poleciłeś - zapoznam się.

Duzo słucham utworów które określane są awangardą. Są to utwory klasyczne, elektroniczne zachaczające o różne podgatunki elektroniki lub połączenie obu tych gatunków. Lubie słuchac ciekawych połamańców. To tak oprócz rocka i metalu.


RE: Restart Me - Night with Chico - piral - 5.03.2016

Przesłuchałem, przyjemne trzy i pół minuty. Nie ma nic do czego mógłbym się przyczepić, zostawiam 5.


RE: Restart Me - Night with Chico - Shabboo Harper - 7.03.2016

Xorbolanid... To Ty Adrian? ;)

Motyw przewodni utworu nerwowy zupełnie jakby był odzwierciedleniem śpiesznego (krótkiego :() bytu Chico. Gorączkowy pęd (perca) by doświadczyć więcej i więcej. Natężenie (smyczki) trafnie podkreślone przy wysublimowanym brzmieniu (cichego) Bassline'u. Intro wyśmienite; "mylące" w swej "aurze" względem reszty tematu; Outro... "ot po prostu coś się kończy".

Cytat:"...najbardziej mnie inspirują połamańce które otrzymujesz dzięki syntezie modularnej."

Nice... <thumbup>


RE: Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 7.03.2016

(7.03.2016, 21:50)Shabboo Harper napisał(a): Xorbolanid... To Ty Adrian? ;)

Cytat:"...najbardziej mnie inspirują połamańce które otrzymujesz dzięki syntezie modularnej."

Nice... <thumbup>

Tak. Musiałem mieć nick zmieniony, bo na shoutboksie zlewałem się z nickiem Kubika. A teraz jest lepiej i śmieszniej.


RE: Restart Me - Night with Chico - Shabboo Harper - 7.03.2016

Cytat: "... śmieszniej."

Z pewnością; jeśli o to Ci chodzi.

PS. Cheers... za "przechrzczenie" <piwko>


RE: Restart Me - Night with Chico - JVCKØB - 7.03.2016

Kolejny miły kawałek na wieczór, ładnie pociągnięta melodia. 5 ;)


RE: Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 9.03.2016

Update linku:
Jest na hearthis.at - https://hearthis.at/restartme/night-at-chico-2/

Bezpłatny download!


RE: Restart Me - Night with Chico - Herman - 10.03.2016

Ale masz słabe imie xd masz juz sporo skilla, brakuje tylko bys zjadl snickersa.


RE: Restart Me - Night with Chico - Abigail Noises - 10.03.2016

Wstęp jest pełen dziwnych rejestrów – pewnie to celowe, choć mi się nie podobają bo za bardzo dudni. Perka bardzo dobra – rytm podchodzi lekko pod d&b i do tego zapięty w rytm vinyl robi swoje.w 1.41 wchodzi klimatyczny pad – jest na tyle zajebisty, że trochę szkoda, że tak bardzo jest potraktowany w EQ. Można by trochę go wyłuskać z miksu. Końcówka najlepsza i za szybko kończy się track – czemu nie powieliłeś tego padu z 1.41? Można było zbudować mega utwór na tym – ale i tak daje 4/5.


RE: Restart Me - Night with Chico - chafer - 11.03.2016

Hej, nie mogę przesłuchać Twojego utworu: "You have not provided a valid SoundCloud URL."


RE: Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 11.03.2016

(11.03.2016, 9:40)chafer napisał(a): Hej, nie mogę przesłuchać Twojego utworu: "You have not provided a valid SoundCloud URL."

Trochę to dziwne, skoro 2 posty wyżej dałem zaktualizowany link.


RE: Restart Me - Night with Chico - chafer - 11.03.2016

Staram się nie czytać innych postów przed wysłuchaniem utworu - poproś admina o to, aby wrzucił update do pierwszego posta.
Technicznie bez zarzutu. Nie przekonują mnie długie pady - stoją nieco w sprzeczności z dynamiczną perkusją. Ale to wszystko subiektywne odczucia - jest klimacik i to jest najważniejsze :)


RE: Restart Me - Night with Chico - UF_Glomma - 12.03.2016

ten sam problem co chafer


RE: Restart Me - Night with Chico - Xorbolanid - 14.03.2016

(12.03.2016, 10:46)UF_Glomma napisał(a): ten sam problem co chafer

Wiem widzę, ale ja już nie poradzę, trzeba znów przebyć naukę czytania. Post nad chaferem dałem link.