MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) (/temat-hands-up-futushimo-you-may-think-original-mix-2)



Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - Futushimo - 12.02.2012

Witam;) oddaję Wam moje 3 jakieś takie chyba lepsze utwory;) mam nadzieję że skomentujecie je,powiecie co można by było poprawić,co dodać co ująć;) zapraszam;)

Tytuł:You May Think(Original Mix)
Autor:Futushimo
Czas:4:28 min.
Gatunek:Hands Up/Oldschool
Jakość:320



Tytuł:Stand Up For Love(Radio Edit)(Instrumental)
Autor:Futushimo
Czas:4:03 min
Gatunek:Hands Up/Oldschool
Jakość:320


Tytuł:Dr Love(Radio Edit)
Autor:Futushimo
Czas:4:18 min
Gatunek:Hands Up/Oldschool
Jakość:320


Zapraszam serdecznie;)



RE: Futushimo-You May Think(Original Mix) +2 - arto - 14.02.2012

no to ja sie wypowiem :P bo to jak najbardziej moj gatunek :D
bassline ma za duzo niskich w eq albo jest poprostu za glosno, melodia ladna nawet, mix do poprawy, i czuje tu nexusa i troche loopow jest, a tego nie znosze, poniewaz ja krece sam leady bassliny i inne synthy, a kicki clapy haty itp to niestety z sampli jade. ogolnie nutka nie porywa ale jest niezla;d mowie o 1 bo reszty nie widze :( 6/10

Nie widać, bo używasz Chrome ;)
Kay.



RE: Futushimo-You May Think(Original Mix) +2 - Good face - 14.02.2012

bardzo wesoła nutka bardzo przyjemna dla ucha oceniam ją pozytywnie ;)
pozdrawiam


RE: Futushimo-You May Think(Original Mix) +2 - ZOOn'r - 14.02.2012

1. Zajebista, zabieram ze sobą :].
2. Ten bassior jest 4ever najlepszy. Nutki nie zabieram.
3. Też jest dobrze ale z tej trójki wypadła u mnie najgorzej :P.

Ogólnie wszystkie są w pyte i nie mam się do czego przyczepić.

Kay: Ja myślę, że te brawa są w celu oddania hołdu Hands Up'owi, który już na świecie bardzo rzadko spotkać. Nie wiem jaki jest w pełni cel tych aplausów.


RE: Futushimo-You May Think(Original Mix) +2 - Mixee - 14.02.2012

Również używam chrome i niestety nie mam nic innego, więc ocenię tylko pierwszy track :)

Vocal zdecydowanie za cicho. Przecież miałeś zapas, nie wiem o co chodzi? Kick nachodzi na bass troszkę, ło i clap słabiutki. Haty jak najbardziej w porządku, komponują się z kickiem. Melodyjki prościutkie, ale z jajem. Polecam osłabić nieco komprechę na sumie, a będzie bardziej przejrzyście ;)


RE: Futushimo-You May Think(Original Mix) +2 - djdomenek - 14.02.2012

a mi się najlepiej podoba 3 nuta
fajny ma vokal i melodię :)



RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - BlueHawkins - 24.02.2012

no mega masz kawaleczki poprostu uwielbiam hands up i tego wszystkiego az chce sie sluchac
1.20 wyjscie no poprostu perełka
zajebiste masz te kawałki i naprawde dobrze tworzysz


RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - Cris - 26.02.2012

no aplauz jest po to żeby zapełnić break :D przynajmniej ja jak nie miałem totalnie pomysłu na wstęp to wrzucałem pad jakiś albo moog i brawa :D nuteczki na plus gratuluje! 1 to taki fajny oldschool może w niej bass za słabo wybity ale reszta ładnie :)


RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - 9lives - 26.02.2012

Zdecydowanie 1 jest najlepsza, barwa leadu fajne, kick dobrze dziabie tak jak to powinno być w hands up'ie.
Dwójka podoba mi się najmniej bo nie lubię takich "cukierkowych", wesołych melodyjek, po prostu nie cierpię tego. Nie przepadam za dzwonkami tego typu jakie dałeś ty i za tym dźwiękiem z nexusa, nie pamiętam jak on się nazywa ale przypomina jakby chór czy jakiś pocięty wokal. Dr Love lepsza od dwójki, ale mówiąc szczerzę słyszałem ten wokal w lepszym (moim zdaniem) aranżu Hands Up... To tyle z mojej strony... Licze na jakąś produkcję bez tych wesołych melodii, jakieś skrzypce itp bo to lubie :-)


RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - WolverineDj - 4.03.2012

O siemano Futushimo;) No Ty jak zawsze na wysokim poziomie a ja lubię Twój Hands Up;)


RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - South Pumpin - 6.03.2012

Witam.
Pierwsza nuta jest mega ;) Wykonanie bardzo dobre, Lead bez zarzutów ;) Mix jak każdy raz lepszy, raz gorszy ;) chociaż tu na plus ;) Pozdrawiam ;)



RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - thedreamers - 8.04.2012

całkie całkiem :D


RE: Futushimo - You May Think (Original Mix) (+2) - scarfinger - 19.05.2012

Ogólnie wszystkie ok ale pierwsza najlepsza .Mam nadzieję że za jakiś czas sam będę robił podobne nutki .Pozdrawiam