MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER CaffeineMC - Sinner - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER CaffeineMC - Sinner (/temat-other-caffeinemc-sinner)



CaffeineMC - Sinner - CaffeineMC - 6.03.2016

myślę, że inspirację Juno Reactor - God is God czuć na kilometr ...




RE: CaffeineMC - Sinner - shadowfinder - 6.03.2016

Ciekawa mylaca perkusja, jest sila. Przypomina mi wrecz Front 242 z przed wielu lat. Dosc surowe brzmienie, ale wciagajace.


RE: CaffeineMC - Sinner - Zirds - 7.03.2016

Ja po tych chórach bardziej skojarzyłem utwór z Leftfield - Song Of Life :), ale po dłuższej chwili rzeczywiście - Juno Reactor, tylko brakuje tych wstawek wokalnych (orientalnych).

5/5


RE: CaffeineMC - Sinner - abyssMB - 7.03.2016

Ale to jest odjazd, totalna psychodela. Świetne słuchając Twoich kawałków nie trzeba Cocainy :) . Gratki kolejnego świetnego utworu. 5/5


RE: CaffeineMC - Sinner - Xorbolanid - 7.03.2016

Industrial pierwsza klasa. Czuć niezależność. Mix czytelny. Jednak coś mi brakuje jeżeli chodzi o bass. Ale myślę że 5 powinno ci starczyć.


RE: CaffeineMC - Sinner - droom - 7.03.2016

Fakt, jedzie Juno na kiolometr, ale to akurat duzy atut utworu.
Moje klimaty jak w morde strzelil!
Moze jakis collab kiedys?
Co do utworu..., ladnie czysciutko, ale brakuje mi czegos w aranzu, czuje lekki niedosyt....
Ale i tak daje piatala, za klimat i schize ;)
Pozdrawiam
DrooM


RE: CaffeineMC - Sinner - doublesi123 - 7.03.2016

Ty no niezle no.riff bardzo hipnotyzujący,mroczny i agresywny...


RE: CaffeineMC - Sinner - Shabboo Harper - 8.03.2016

Hey CaffeineMC... Twój muzyczny entourage jest mi ogromnie bliski. Lubię "zmierzch" wręcz mroczność, ponurość w melodii; lubię wymyślne odcienie czy to orientalne czy też w postaci finezyjnej liryki; lubię beznamiętność lecz w tej surowej postaci gdy czerń musi być "okrutna", nielitościwa w treści; lubię wyrafinowany erotyzm ukryty w nutach... Większość tych faktorów jest w Twych projektach. Toteż uważnie "śledzę" Cię by delektować się kolejnym tematem. "Sinner" jest niepokorny, "histeryczny" w brzmieniu Synth'ów; tajemny w wokalu (świetny; szczególnie kobiecy faktycznie a'la Juno R.); niespokojny w Bassline'ie; hardy w Beacie... Jednakże, zdecydowanie czegoś jeszcze brakuje. W jednolitości takowego aranżu, całość w pewnym momencie traci swą intensywność powagi, lęku, "spięcia". Gdybyś np. "podrasował" ekspresyjność perkusjonaliów; niech odzwierciedlają "piekielne głębie", stworzył jakieś nieoczekiwane zniekształcenie quasi "Devil Speech"; wkręcił więcej "skażonych grzechem" fx'ów i... skrócił utwór, byłoby... z pewnością inaczej. Przekonaj się. ;) W swej esencjonalności niech Twój track kojarzy się z "niedosytem... zła". Ot, to tylko kilka skromnych sugestii ode mnie. Ty decydujesz. Klimat jest; potencjał również...


RE: CaffeineMC - Sinner - L.G. - 10.03.2016

Jak zwykle bdb produkcja z twojej stajni.
5!
Pzdr.


RE: CaffeineMC - Sinner - Recoil83 - 10.03.2016

Prawdziwy industrial, ja nie potrafię trzymać się jednego stylu, ode mnie 4.5. Pozdrawiam


RE: CaffeineMC - Sinner - CaffeineMC - 10.03.2016

dzięki wszystkim za oceny i odsłuchy, Shaboo jak zwykle cięzko dogodzić, alę dzięki za tę łyżkę dziegciu ;]

droom, znając Twoją twórczość to pewnie zabrakło Ci jakiejś mocniejszej gitary lub a'la gitary, którą nawet próbowałem przemycić w środkowej części, ale ostatecznie odpuściłem ...


RE: CaffeineMC - Sinner - Shabboo Harper - 11.03.2016

Cytat:Shaboo jak zwykle cięzko dogodzić, alę dzięki za tę łyżkę dziegciu.
Och, okrutnie... Wszak to tylko "kropla" (!) "dziegciu".^^

Cytat:Twój muzyczny entourage jest mi ogromnie bliski. (...) Toteż uważnie "śledzę" Cię by delektować się kolejnym tematem.

CaffeineMC, jest też i miód... ;)


RE: CaffeineMC - Sinner - CaffeineMC - 11.03.2016

taaak, w mojej wypowiedzi beczka miodu była w domyśle ;] została jak najbardziej zauważona i za nią również dzieki ;]


RE: CaffeineMC - Sinner - Shabboo Harper - 11.03.2016

Proszę...

Honey is sweeeet... Honey is tasty... <bubu>


RE: CaffeineMC - Sinner - Brisk Bullet - 11.03.2016

Juno Reactor pamietne czasy psychodeli, az zatesknilem. Szacunek dla ciebie za to ze ktos jeszcze robi taka muze.
Swietne i nienudzi.


RE: CaffeineMC - Sinner - NAR - 11.03.2016

Doskonałe są te damskie wokalizy, skąd je wziąłeś?


RE: CaffeineMC - Sinner - CaffeineMC - 11.03.2016

The voices of Bulgaria - Oh, Yana