MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UVI Digital Synsations - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Download (https://musicproducers.pl/forum-download)
+----- Dział: VST/VSTi (https://musicproducers.pl/forum-vst-vsti)
+----- Wątek: UVI Digital Synsations (/temat-uvi-digital-synsations)

Strony: 1 2


UVI Digital Synsations - Maciek - 9.03.2016

Nie wiem czy dobry dział, ale podepnijmy to pod instrument vst zatem ;)

Syntezator oparty na klasykach lat 90 takich jak: Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 i Ensoniq VFX. Cena to $199 ale przy checkoucie wpisujemy kod: FREEDS i produkt mamy za darmo. Do aktywacji numeru seryjnego potrzebny nam będzie również iLok

http://www.uvi.net/en/vintage-corner/digital-synsations.html#/

Ja już zarejestrowałem i pobieram właśnie - waga 9GB

Mam nadzieje, ze komuś się przyda


RE: UVI Digital Synsations - sowa - 9.03.2016

Biorę jak zawszę :)


RE: UVI Digital Synsations - Xorbolanid - 9.03.2016

Szkoda tylko że to działa tylko z tym... Wolałbym Model D...


RE: UVI Digital Synsations - Knifeman - 9.03.2016

[Obrazek: ACTIVATION.jpg]

próbowałem dziś pół dnia bo ten obrazek mnie zmylił

rejestracje, konta, iLocki, dziwne kontrolery sprzętu, kody seryjne, ID zakupu i ponowne rejestracje... ostatecznie i tak mi się nie udało

tak się nie robi darmówek :(


RE: UVI Digital Synsations - Maciek - 10.03.2016

Knifeman jesteś pewien że wszystko zrobiłeś jak należy? Bo z tego co widzę na jednej z moich grup fejsbukowych, nie trzeba mieć usb-ka i chłopakom to działa. Ja osobiście posiadam usb i licencję już mam na nim a wieczorem po pracy zainstaluję (mając nadzieję, że plik mi pobierze do końca) to napiszę czy jakieś problemy wystąpiły.


RE: UVI Digital Synsations - sss - 10.03.2016

Te wszystkie "zabezpieczenia" są idiotyczne waves do tej pory nie ogarniam. Rok temu Dali inne syntezatory, fajnie
Brzmiały. Z tej promocji też korzystam. Powinni zrobić coś w stylu steam, lecz z vst, daw etc. :)


RE: UVI Digital Synsations - Knifeman - 10.03.2016

(10.03.2016, 8:24)Maciek napisał(a): Knifeman jesteś pewien że wszystko zrobiłeś jak należy?

Jeśli nie działa to pewnie musiałem coś spaprać, miałem problem z instalacją sterownika kontrolera i pewnie dlatego. Uznałem że szkoda zachodu. Trudno się mówi :e


RE: UVI Digital Synsations - Zirds - 10.03.2016

Do kiedy trwa promocja?


RE: UVI Digital Synsations - Maciek - 10.03.2016

Zirds w zeszłym roku trwała od 11.06 do 16.06 więc pewnie tym razem też coś koło tego, jestem na 98% pewien że zaczęła się wczoraj


RE: UVI Digital Synsations - Zirds - 10.03.2016

Spoko, bo czasem są tylko 24h, albo do północy.
Super! Dzisiaj też ściągam..


RE: UVI Digital Synsations - Knifeman - 10.03.2016

Do 13 marca podobno


RE: UVI Digital Synsations - Zirds - 10.03.2016

Jeżeli ma ktoś problemy z uruchomieniem iLOK'a na Windows 10 spowodowany wyświetleniem komunikatu

”Software Component Unavailable
A background component required for iLok License Manager seems to be unavailable. If rebooting does not fix this issue, please visit iLok.com and download and run the latest License Support installer."

to należy zrobić następujące czynności:

- Wejść w Menu START
- Ustawienia
- W polu wyszukiwania wpisać "Narzędzia Administracyjne" i je oczywiście otworzyć
- Z folderu z Narzędziami wybrać skrót o nazwie "Usługi" i go uruchomić
- Z listy wyszukać pozycję "Pace License Services" kliknąć na niej prawym myszki i wybrać opcję Uruchom

Po takiej czynności powinien iLOK ruszyć :)


RE: UVI Digital Synsations - Maciek - 10.03.2016

No ja już jestem po pierwszym odpaleniu. Żadnych problemow nie stwierdziłem, wszystko zainstalowało się jak należy. Problemow z iLokiem rowiez (odpukać) jeszcze nigdy nie stwierdziłem - pytał mnie czy licencje instalować na usb czy pc, wiec przypuszczam ze bez usb będzie działać rowniez


RE: UVI Digital Synsations - sowa - 15.03.2016

wie ktoś czy da rade pobierać to jakimś klientem żeby można zatrzymywać i wznawiać pobieranie? bo chyba przez tą promocje serwery mają zawalone i pobiera mi z prędkością 200kb/s co trawło by 12 godzin a na tyle pc nie zostawię włączonego.


RE: UVI Digital Synsations - Recoil83 - 15.03.2016

Witam, tym programem jeśli serwery na to pozwolą
http://www.speedbit.com/
jest jeszcze wtyczka do firefoxa, która zwie się DownThemAll, ale nie wiem czy to będzie działać.


RE: UVI Digital Synsations - sowa - 15.03.2016

no niestety nie da rady w ten sposób... musze czekać na lepszy transfer


RE: UVI Digital Synsations - Recoil83 - 15.03.2016

(15.03.2016, 23:30)sowa napisał(a): no niestety nie da rady w ten sposób... musze czekać na lepszy transfer

Też tak myślałem mało który serwis pozwala na wznawianie za free.


RE: UVI Digital Synsations - Knifeman - 16.03.2016

(15.03.2016, 20:45)sowa napisał(a): wie ktoś czy da rade pobierać to jakimś klientem żeby można zatrzymywać i wznawiać pobieranie? bo chyba przez tą promocje serwery mają zawalone i pobiera mi z prędkością 200kb/s co trawło by 12 godzin a na tyle pc nie zostawię włączonego.

Już powinno być lepiej, każdy kto się załapał na promocję dostał maila z przeprosinami za słaby transfer i zapewnieniem że można pobrać cały czas.

Pobierałem to FlashGotem (bo nie chciało linka ze schowka zlapać) + jDownloader 2.


RE: UVI Digital Synsations - sowa - 16.03.2016

(16.03.2016, 13:40)Knifeman napisał(a):
(15.03.2016, 20:45)sowa napisał(a): wie ktoś czy da rade pobierać to jakimś klientem żeby można zatrzymywać i wznawiać pobieranie? bo chyba przez tą promocje serwery mają zawalone i pobiera mi z prędkością 200kb/s co trawło by 12 godzin a na tyle pc nie zostawię włączonego.

Już powinno być lepiej, każdy kto się załapał na promocję dostał maila z przeprosinami za słaby transfer i zapewnieniem że można pobrać cały czas.

Pobierałem to FlashGotem (bo nie chciało linka ze schowka zlapać) + jDownloader 2.

Wiem ale po tym transfer spadl mi z 200 do 10kb. Mogles pauzowac pobieranie i wznawiac tymi programami?


RE: UVI Digital Synsations - Knifeman - 16.03.2016

(16.03.2016, 14:53)sowa napisał(a):
(16.03.2016, 13:40)Knifeman napisał(a):
(15.03.2016, 20:45)sowa napisał(a): wie ktoś czy da rade pobierać to jakimś klientem żeby można zatrzymywać i wznawiać pobieranie? bo chyba przez tą promocje serwery mają zawalone i pobiera mi z prędkością 200kb/s co trawło by 12 godzin a na tyle pc nie zostawię włączonego.

Już powinno być lepiej, każdy kto się załapał na promocję dostał maila z przeprosinami za słaby transfer i zapewnieniem że można pobrać cały czas.

Pobierałem to FlashGotem (bo nie chciało linka ze schowka zlapać) + jDownloader 2.

Wiem ale po tym transfer spadl mi z 200 do 10kb. Mogles pauzowac pobieranie i wznawiac tymi programami?

Pauza w jDownloaderze działa jak limit, Zatrzymujesz przyciskiem zatrzymaj. Wznawianie działa (sprawdzone przy tym pliku).
Możesz też Free Download Managerem pobrać.

A pobiorę sobie jeszcze raz, powalczę jeszcze raz z tym, może się uda.