MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Alex fat-Prayer to god - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Alex fat-Prayer to god (/temat-progressive-alex-fat-prayer-to-god)



Alex fat-Prayer to god - Alex fat - 12.04.2012

[align=center]Witam i zapraszam do odsluchu nowego walka , wrzucilem na zipy bo cos SC jest przelodowany , jak utwor komus sie spodoba to mozna go sciagnac po przez opcje " cytuj post" wtedy wsywswietli sie link , albo dam pod textem . :) Pozdrawiam



http://www20.zippyshare.com/v/76825898/file.html



RE: Alex fat-Prayer to god - cinekkk1 - 13.04.2012

Bass za głośny, kick jest trochę przy nim schowany. Scisz bass i podglos stope, wydaje mi sie, ze bedzie wtedy lepiej. Trochę mało powietrza w miksie, przydałoby sie jeszcze popracować nad głośnościami poszczegolnych ścieżek i ich equalizacją, bo tak kawałek ma potencjał i pomysł jest dobry.


RE: Alex fat-Prayer to god - Alex fat - 13.04.2012

Dzieki za wpis , jesli chodzi o bas to gra na -6 , to stopa gra powyzej 0 fakt , moze w koncowej fazie utworu torche by sie przydalo inaczej rozegrac jesli chodzi o ulozenie sciezek w panoramie i wogule zeby nienachodzily na siebie bo troche sie tlumia , ale wybacz moje lenistwo bo troche spedzilem czasu nad tym kawalkiem i juz nieco jestem zmeczony. Mimo wszystko to i tak mysle ze wyszlo niezle . :) Pozdrawiam


RE: Alex fat-Prayer to god - Stiopa - 13.04.2012

Nie wydaje Ci się, że trochę bass dysonuje jak wchodzą na nim te ,,slidy,,?



RE: Alex fat-Prayer to god - Stiopa - 13.04.2012


Może to tylko złudzenie akustyczne.... :/




RE: Alex fat-Prayer to god - Aitra - 13.04.2012

za glosno gra pluck daj go bardziej do tylu ale ogolnie fajny pomysl ,pozdrawiam


RE: Alex fat-Prayer to god - das2sin - 14.04.2012

Jak na moje uch to strasznie glosno to gra:), cos Ty dal na mastera:P. Ogolnie jak na poczatek nie jest zle:)


RE: Alex fat-Prayer to god - 9lives - 14.04.2012

Utwór na pomysł fajny, klimatycznie jak zawsze u Ciebie, ale jak niektórzy pisali należałoby poprawić głośności poszczególnych scieżek :) A tak poza tym to mi się podoba ;P


RE: Alex fat-Prayer to god - Alex fat - 14.04.2012

Korde nawet niewiedzialem ze to tak slabo wyszlo ;/ , cos mi ucho siada albo zabardzo patrze na wykresy . Dziekuje wszystkim za wpisy i uwagi bede wiedzial co porawic . :) Pozdrawiam


RE: Alex fat-Prayer to god - Progsiv. - 14.04.2012

Z ciekawosci wbilem sobie probke na audacity tak na szybko, no i masz przesterowane to..
Ale ogolnie pomysl fajny i perka fajnie gra.


RE: Alex fat-Prayer to god - trance - 20.04.2012

super produkcja też mi się podoba


RE: Alex fat-Prayer to god - lost_chord - 21.04.2012

Zgadzam się z opiniami wyżej, troche przesterowane;/
jednak motywy mi się podobają

ps. tworzysz też jako Alexander Fat?
Pozdro.


RE: Alex fat-Prayer to god - Alex fat - 22.04.2012

Tak jakis czas temu jeszcze tak , jakies 2 epki mialem wydane pod tym pseudonimem , ale to w techno , teraz tylko Alex Fat , dzieki za wpis . :) Pozdrawiam


RE: Alex fat-Prayer to god - lost_chord - 22.04.2012

Kojarze Cię właśnie z wydań w Circulate rec:)
btw. jestem z okolic Collen'a.


RE: Alex fat-Prayer to god - Alex fat - 24.04.2012

Milo mi , :) ciesze sie ze ktos mnie kojazy zjakis wydawnictw . Pz


RE: Alex fat-Prayer to god - Futushimo - 24.04.2012

Alex Fat...czy ja Cię czasem nie kojarzę z innego forum?;) A co do kawałka...tak jakby fałsze były w tych pluckach...takie dziwne pogłosy zostawiają...nie podoba mi się to co gra przez większość utworu,takie piszczące coś...kick słaby,powinien być troszkę mocniejszy ;) Ogólnie może być,ale nie jestem słuchaczem Trance ;)


RE: Alex fat-Prayer to god - K.o.N - 27.04.2012

Alex Fat. No wszystko już jest chyba powiedziane. I taka uwaga w regulaminie dotyczącym dodawania kawałków jest informacja dotycząca podziękowań. Chcesz podziękować od tego jest plus pod postem, twoje komentarze na kawałki jest traktowane jako podbijanie tematu ;)


RE: Alex fat-Prayer to god - Plague - 1.05.2012

Witaj Alex :) Fajny utwór, ale trzeba by poprawić głośność ścieżek względem siebie. Przede wszystkim bas za mocno ciupie.