MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams (/temat-trance-aley-oshay-feat-rebecca-louise-burch-in-my-dreams)



Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - AleyOshay - 15.03.2016

Cześć oto nasz najnowszy utwór tym razem z wokalem ;) Track wydany będzie w D max 4 kwietnia ale już teraz możecie posłuchać krótkiego preview.

Genere: Trance
BPM: 134
Label D max
Relese: 04.04.2016




Bardzo też prosimy o Like na naszej stronie ;)

https://www.facebook.com/AleyOshay/


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - L.G. - 16.03.2016

Bardzo udana produkcja, naprawdę idzie odpłynąć. Należą się wielkie brawa.
5!
Pzdr.


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - sowa - 16.03.2016

No no no konkret.

Ciekawi mnie historia tego wokalu :D Bo słychać, że to nie wokal z paczki a porządna robota :)

Co kawałek to lepszy. To się nazywa progres aż strach pomyśleć co będzie niedługo ;)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - musiclabs - 16.03.2016

Ladnie zrealizowany utwór, wszystko plynie, jedynie brzmienie jedno sie nie podoba na koncu co melodie wygrywa ale tojuz kwestia gustu :)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - AleyOshay - 16.03.2016

WoW dzięki Panowie jak miło wiedzieć, że jest lepiej a nie gorzej :)

Cholera ale z tą jakością na yt to polecieli :/ Także zostawiam wam tylko SC ;)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Castiel - 16.03.2016

Jest dużo lepiej ::) dla mnie ten główny motyw ciut bardziej moglibyście przeciągnąć ale wokal daje rade ode mnie też macie 5 i powodzenia w następnych produkcjach :)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - gregwmusic - 17.03.2016

Brawo Chłopaki Nprawde świetna robota i repost leci na fb :)
5!


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Shabboo Harper - 18.03.2016

Absolutnie siłą tego utworu jest wokal Rebecci; magiczny, "anielski", cudownie dźwięczny... :)

PS. Aley & Oshay, gratuluję Wam Release'u.


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - tobik1980 - 19.03.2016

Wow!! Mój ukochany gatunek!! Jest energia, jest klimat jest wszystko! :)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - AleyOshay - 20.03.2016

Wielkie dzięki za wszelkie opinie :)

@sowa, jeśli chodzi o historie wokalu to jest prosta. Od zawsze chcieliśmy tworzyć z wokalem, stworzyliśmy więc utwór i szukaliśmy wokalistki. Nie było to łatwe zadanie bo większość wokalistek życzy sobie nie małe pieniądze. Z Rebecca udało się za darmo i ze świetnym efektem :)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Rafau - 26.03.2016

Track git. Wszystko na swoim miejscu. Aczkolwiek nie przepadam za Waszym tym bardziej 'progresywnym' wydaniem. Wolę Waszę uplifty. Wokal miazga. Może ciut za głośno. Melodia dla mnie trochę z czapy.

Nie mniej jednak 5/5.


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - AleyOshay - 27.03.2016

(26.03.2016, 11:43)Rafau napisał(a): Track git. Wszystko na swoim miejscu. Aczkolwiek nie przepadam za Waszym tym bardziej 'progresywnym' wydaniem. Wolę Waszę uplifty. Wokal miazga. Może ciut za głośno. Melodia dla mnie trochę z czapy.

Nie mniej jednak 5/5.

Jakby nie było to uplifty są dużo prostsze i mają znacznie większy "margines błędu" jeśli można tak to nazwać. Co do wokalu to jest to nasz pierwszy mix z wokalem w ogóle. Z pewnością nie jest idealny ale co do głośności to jesteśmy pewni, że jest odpowiednia. O rady i opinie na ten temat pytaliśmy takie osoby jak: A.R.D.I, Arisen Flame. W wiadomo w każdym utworze wokal leży inaczej.
Melodia z czapy w sensie, że nie pasuje melodyjnie ? w mixie nie leży ?

Ogólnie po pewnym czasie słyszymy własne błędy i wiemy co było nie tak. Robimy coraz lepszy utwory. Też nie wzorujcie się tym kiedy wrzucamy jaki utwór bo utwór wrzucony wczoraj może być najstarszy. Zależy od wydania.


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Rafau - 27.03.2016

Moje osobiste odczucie - melodia słaba wg mnie. Mieliście na prawdę fajne mela, ale to jest chyba najsłabsze.


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - Adamzzz - 6.04.2016

Cholera, jak Wam się udaje uzyskać taką czystość w miksie jednocześnie zachowując tę energie płynącą z basu i wszystkich innych instrumentów? xD Świetna produkcja. Nie ma się do czego przyczepić.
5/5


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - sirKris - 6.04.2016

Moim marzeniem jest tak tworzyć:)


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - OProject - 6.04.2016

Dobry kawałek ogólnie, ale jednak główny synth mi jakoś się nie podoba, może jakiś taki prosty albo coś, choć oczywiście nie brzmi źle, ale po prostu nie w mój gust... przynajmniej w tym traku ;)
Piona xd


RE: Aley & Oshay Feat. Rebecca Louise Burch - In My Dreams - AleyOshay - 6.04.2016

(6.04.2016, 13:38)sirKris napisał(a): Moim marzeniem jest tak tworzyć:)

Bardzo miło to słyszeć !

(6.04.2016, 13:51)OProject napisał(a): Dobry kawałek ogólnie, ale jednak główny synth mi jakoś się nie podoba, może jakiś taki prosty albo coś, choć oczywiście nie brzmi źle, ale po prostu nie w mój gust... przynajmniej w tym traku ;)
Piona xd

Wiesz bo pewnym czasie też zaczęliśmy to słyszeć niestety zbyt późno ;)


(6.04.2016, 12:10)Adamzzz napisał(a): Cholera, jak Wam się udaje uzyskać taką czystość w miksie jednocześnie zachowując tę energie płynącą z basu i wszystkich innych instrumentów? xD Świetna produkcja. Nie ma się do czego przyczepić.
5/5

Szczerze to ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Po prostu trzeba siedzieć tyle aż wyjdzie :D