MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Stiopa - World after Death - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Stiopa - World after Death (/temat-electronica-stiopa-world-after-death)



Stiopa - World after Death - Stiopa - 13.04.2012

Siema, tak słucham muzy w tym dziale i pomyślałem, że może Wam się spodoba mój stary kawałek nie pasujący do mojego stylu.




RE: World after Death - Monita★ - 13.04.2012

przypomina mi track jak z gry przygodowej :D


RE: World after Death - shadowfinder - 13.04.2012

od 1:50 fajne. To całe intro według mnie nie potrzebne, wywal to, bo zniechęca do słuchania dalszego, a melodia i pady które wchodzą od 1:50 są na prawdę fajne! Podoba mi się beat downtempo z takim ciemnym klimatem, dobrze dopasowane. Spróbuj - zacznij kawałek z rozmachem of 1:50. Będzie lepiej według mnie...


RE: World after Death - Stiopa - 13.04.2012

Nigdy nie zastanawiałem się na reedycją tego utworu. Może faktycznie spróbuję coś zmienic, łącznie z intro.
Dzięki.


RE: World after Death - ZOOn'r - 13.04.2012

Tak na pierwszy łogień to kawałek powinien chyba lecieć do poddziału "Drum&Bass, Dubstep" działu produkcje autorskie ale mniejsza, czepiam się :P. Ja mam dosłownie identyczne zdanie jak Monita, do gry przygodowej typu Far Cry albo Crysis nadawałoby się świetnie :). Dobry kawałek.


RE: World after Death - Stiopa - 13.04.2012

Pomyślałem, że do działu d'n'b trochę za wolne. :-/
A co z intro? To niby całe preludium tytułu...


RE: World after Death - BioMechanic - 14.04.2012

miazga . intro tez mi pasuje. .jak na moj gust to nawet w jego stylu caly kawalek bylby ciekawy >
ale jest spoko jak jest. .



RE: World after Death - monorail - 17.04.2012

Intro ma swój klimat, długość zależy od tego co artysta chciał przekazać, kawałek naprawdę ciekawy, typowo z gry...hmm...przygodowo, bajkowo waleczna..plus za pomysłowość :)


RE: World after Death - Stiopa - 18.04.2012

To juz nie wiem co z tym intro? Przekaz byl taki: gosciu lezy w szpitalu i umiera. Na lozu smierci przypomina sobie strzelanine, serce stop, a potem to juz tylko otchlan. Sorki za polskie znaki, ale z telefonu pisze. Dzieki za komenty i pozdrawiam.


RE: World after Death - mr.pixx - 18.04.2012

trochę przekombinowany początek, ale track ogólnie bardzo fajny :>


RE: World after Death - shadowfinder - 24.04.2012

jak chodzi o początek, to oczywiście każdy ma własną opinię, ja myślę, że kawałek nabrał by sporo więcej energii i byłby po prostu lepszy bez intro...


RE: World after Death - Warrior - 24.04.2012

No muszę przyznać że klimatowo jest Fear :P


RE: World after Death - eswua - 6.05.2012

lata 80 troszke :D buja


RE: World after Death - Amomus - 11.05.2012

No kwestia intra jest zdecydowanie subiektywną kwestią. Może się podobać, może się nie podobać. Są w każdym razie ludzie, którym na pewno nie będzie starczyło cierpliwości, żeby w ogóle do tej drugiej minuty dotrwać. Ale jak dla mnie to wszystko się łączy spójnie całkiem nieźle. Kawałek bardzo fajny.


RE: World after Death - Audionectic - 12.05.2012

Mozesz to rozwiazac jak Paul Hardcastle z "19" dwie wersje i tyle.
Co do utworu to kojarzy mi sie z jakas oldschoolowa wersja Farcry-a.Faktycznie niektore barwy kojarza mi sie z latami 80-tymi
Ciekawe to pianko;)
Niezly numer.Ciekawe barwy