MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Skyline - Window View - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Skyline - Window View (/temat-uplifting-skyline-window-view)



Skyline - Window View - tobik1980 - 19.03.2016

Niestety ciągle bez odsłuchów z prawdziwego zdarzenia, miks poprawiony w słuchawkach (radzę sobie jak mogę:)) Co sądzicie? Pozdrawiam!




RE: Skyline - Window View - KBK - 20.03.2016

Po samym wykresie widać, że jest bardzo dużo miejsca do poprawienia kompresorem.
Stopa brzmi tragicznie, szczególnie na początku, zmieniłbym próbkę w intro. Pady bardzo ładne, barwy w sumie też całkiem spoko. Dałbym więcej reverbu na pianinko.
Melodię wymyślałeś samemu? Poza stopą i miksem (mało energii, na ratunek kompresor i limiter) utwór mi się podoba ;)
Jest to na pewno Uplifting trance, a nie progressive, więc zły dział :)


RE: Skyline - Window View - tobik1980 - 20.03.2016

Dzięki za opinię, każde zdanie jest dla mnie bardzo cenne :) Tak, melodia i cała reszta w 100% mojego autorstwa, pewnie masz rację co do stopy, popracuje nad nią, problemem jak pisałem jest brak odsłuchów, kawałek zrobiony na Logitech'ach :)i jedynie odsłuchany na kilku źródłach. Gatunek zaktualizowałem :) Pozdrawiam i samych hitów życzę! :)


RE: Skyline - Window View - musiclabs - 25.03.2016

Przyjemnie sie slucha. Ma cos ten kawalek z trancu ktory lubie. Jeszcze troche popracowac i bedziesz konkret kawalki robil. Dla mnie troche za spokojne mimo wszystko, za malo dynamiki. Technicznie dopracowac mozna ale slucham na glosnikach teraz wiec wolalbym nie doradzac a racji ze to glosniki slabiutkie sa.


RE: Skyline - Window View - Rafau - 26.03.2016

Stopa bardzo miałka. Nie ma mocy, nie ma ataku. Po fali widać, że jest dużo miejsca w mixie. Loopy za głośno, daj je na boki. Wypełniaj przestrzeń. Panorama mocno wąsko. Na jednych sweepach daleko nie zajedziesz - odsłuchów nie będzie. Poza tym za głośne są w stosunku do reszty. Melodia przyjemna. Po 74 tym samym sweepie odechciewa się słuchać. Jak na dzisiejsze standardy to jest to bardzo ubogie, brzmieniowo i muzycznie. Meldia nie powiem - przyjemna i fajnie się słucha, ale trzeba się do tego mocniej przyłożyć.

Świeżak na forum jesteś to masz 4 na zachętę. :D


RE: Skyline - Window View - Shabboo Harper - 28.03.2016

Chwytliwy, melodyjny, z estetycznie dobraną paletą dźwięków temat. Gratuluję owego "wyczucia" :). Pomimo ogromnie skromnego aranżu całość brzmi "bezchmurnie". Background z delikatnym groovem, trafne fx'y; ciepły Beat (chociaż Kick "bezsilny"); piano o uroczej, wdzięcznej barwie... Skyline/tobik1980, w Twoim "Window View" drzemie spory potencjał. <takjest>


RE: Skyline - Window View - tobik1980 - 28.03.2016

Wszystkim bardzo wielkie dzięki za poświęcony czas na odsłuchanie i opinie. Każde zdanie jest dla mnie na wagę złota! Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia! :)