MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix) (/temat-uplifting-van-yorge-nightfall-anlaya-project-uplifted-mix)



Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix) - gregwmusic - 29.03.2016

Siemanko
Nie poddaję się i walczę i strasznie ciągnie mnie w ten styl muzyczny i wykorzystuję każdą okazje by teraz uczyć się tego od nowa..
Remol dla mojego przyjaciela Van Yorge :)

Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) *Free Download*



PS. Mam nadzieję że nie krzywdzę tego rodzaju muzyki :P?



RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - Zirds - 29.03.2016

Jest prośba bo dajecie linki do remiksów, które zrobiliście, a w większości przypadków nie ma się do czego odnieść bo nie znam oryginału, więc fajnie by było gdyby każdy dawał w swoim temacie z remiksem link czy player do Oryginalnego utworu, który się remiksuje oraz oczywiście link do Remiksu/Covera. Byłoby bardziej czytelniej :)

Greg, masz swój styl... Szkoła A&B?

Ten pluck co gra od 3:30 do końca jest lekko męczący, zwłaszcza te wysokie nuty. Mógłbyś dać trochę odpocząć uszom od niego, zastąpić go jakimś pianinem ;)

4/5


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - Shabboo Harper - 30.03.2016

Hey Grzesiu, Twój Remix obok dotychczasowych [Alter Ego Progressive; Maywave Remix] prezentuje się niezgorzej. W tej wersji "Nightfall" jest... "rzetelnie" wyrażone z Beacie. ^^ Myślę, iż tenże mocny Kick plus wszechobecny ("nerwowy") Pluck nie służą całości. Piano owszem jest obecne lecz zbytnio "przykryte" przez resztę dźwięków. Nie do końca przekonuje mnie również długość projektu przy takowym (niezróżnicowanym) aranżu. Trzymam kciuki za Twą wytrwałość i kolejne (arcytwórcze) wysiłki w tym gatunku. <thumbup>


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - gregwmusic - 30.03.2016

(29.03.2016, 23:47)Zirds napisał(a): Greg, masz swój styl... Szkoła A&B?

4/5

Zdeczka nie kumam o co Ci chodzi jaka szkola?


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - Zirds - 30.03.2016

(30.03.2016, 12:33)gregwmusic napisał(a):
(29.03.2016, 23:47)Zirds napisał(a): Greg, masz swój styl... Szkoła A&B?

4/5

Zdeczka nie kumam o co Ci chodzi jaka szkola?

Above & Beyond...


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - gregwmusic - 31.03.2016

(30.03.2016, 21:25)Zirds napisał(a):
(30.03.2016, 12:33)gregwmusic napisał(a):
(29.03.2016, 23:47)Zirds napisał(a): Greg, masz swój styl... Szkoła A&B?

4/5

Zdeczka nie kumam o co Ci chodzi jaka szkola?

Above & Beyond...

źle mnie zrozumialeś pytanie było skierowane do skróty lecz stwierdzenia dlaczego uważasz że to szkola A&B? :P


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - Zirds - 31.03.2016

Podobne Flow twórcze.


RE: Van Yorge - Nightfall (Anlaya Project Uplifted Mix ) - lovetrance01 - 13.04.2016

Pierwsze co rzuca się w słuch to drażniące plucki - przydałoby się wydłużyć trochę atak. Po za tym utwór całkiem niezły choć też monotonny. Lekarstwem na to mogłoby być skrócenie utworu. Ogółem mogłeś troszkę bardziej rozbudować aranżację. Na pewno masz potencjał żeby tworzyć w tym gatunku.