MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Raven - Fuck You ! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Raven - Fuck You ! (/temat-raven-fuck-you)

Strony: 1 2 3


Raven - Fuck You ! - Raven - 31.03.2016

Siema Ziomeczki ;) Co sądzicie jak na prawie 3 miesiące pracy ? Wiem trochę tam coś trzeszczy no ale dopiero się uczę ;) Wszelkie zjebki mile widziane :P Pionaaa !

[zs]http://www62.zippyshare.com/v/UJFqHi0i/file.html[/zs]


poprawiam player

Wystawiono 21:52:38, dnia 31.03.2016, przez Knifeman



RE: Raven - Fuck You ! - Knifeman - 31.03.2016

Spodziewałem się dużo gorszego tracka. Barwy nawet nieźle, za duża dziura w środku tracka. Kick nawet fajny ale rewerba to nie żałowałeś ani trochę i go skopałeś, a nawet mimo to miejscami jest sucho.

Po co trzy razy odbezpieczać broń? :E

0:24 Weź ten sub bo mnie gniecie głowę.

Całość 3/5, Budowa nie jest przemyślana, mix ujdzie jak na tym stadium. Także ten, Wincyj!


RE: Raven - Fuck You ! - OProject - 31.03.2016

Delay na wokal.
Miks do poprawy.
Brakuje basu na kiku.
Kick dobry nawet, ale mozesz go dopieścić :)
Przed dropem daj jakis fade in fx czy cos, i snare.
Budowa traka do poprawy, brzmi jak demo, urywa sie bez zapowiedzi.
W momencie low pass filtra musisz to jakoś przyciszyc.
Na 3 bedzie :E


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 31.03.2016

Dzięki wielkie za podpowiedzi ;) Wszystko było układane praktycznie byle jak żeby to miało na razie nogi ;D Potem przyjdzie czas na ręce hehe Jeżeli chodzi o vocale itd to one są z paczki bo nie mam narazie mikrofonu i po za tym nie wiem jak jeszcze robić własne ... W weekend się przysiądę do tego troszeczkę ;)


RE: Raven - Fuck You ! - DavidTot - 31.03.2016

Nie słucham hardstyle, ale o kilku rzeczach napiszę. Zdecydowanie za duża przerwa w samym środku, dałbym większy reverb na intro, kick razi po uszach=>do EQ z nim, więcej zmian różnych FXów(większa różnorodność bo jeden motyw przez cały track to nie track), no i ten synth też jest niemiły dla ucha :/
Oceniać nie będę bo to nie mój styl, ale napisałem kilka rzeczy które moim zdaniem pomogą Ci osiągnąć jakiś wstępnie pożądany efekt.


RE: Raven - Fuck You ! - Foortic - 1.04.2016

Co za Kick...


RE: Raven - Fuck You ! - Adamzzz - 1.04.2016

Fajne intro. Może jakoś szału nie ma z innowacyjnością (po prostu koleś krzyczy fak ju madafaka, skrecz i kick - tyle) ale czy ja wiem czy to akurat coś złego, jeżeli chodzi o hardstyl xD
Nad kickiem musisz jeszcze trochę popracować. Daj więcej dołu, poeksperymentuj z bitcrusherem albo czymś co by urozmaiciło wysokie częstotliwości, może daj sidechain na inne dźwięki żeby stworzyć iluzję jebnięci a.
Skrecz nawet okej, ale jakby nie było to tylko jeden dźwięk. Tylko jeden. Cały czas. Z minimalnymi pitch bendami.
No, ale jak na "dopiero się uczę" jest obiecująco. Tak trzymać!


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 1.04.2016

Powoli do przodu ;) Plusik poleciał za rady ;) Jutro siadam do projektu postaram się coś zmienić na lepsze :P


RE: Raven - Fuck You ! - In-Tegral - 2.04.2016

Ocenię sam kick bo reszta to prowizorka z tego co słyszę, kick sam w sobie jest całkiem mocny, aczkolwiek skopałeś sprawę z tailem. Prawdopodobnie distowałeś na nim reverb - niby prosta rzecz ale tyle osób się na tym wypieprza, że szok. Moja rada - na tym etapie nie distuj i nie wrzucaj w "środek" taila reverbu, to wymaga większego doświadczenia. Punch - Tłucze, ale tylko stuka - nie ma tej mocy uderzeniowej. Podsumowując nie oceniam bo tak na prawdę tu tylko kick coś wart, który jest dobry ale wymaga jeszcze pracy.


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 2.04.2016

No nie wymagajmy perfekcji po trzech miesiącach hehe xD Nie znam sie jeszcze tak na kicku żeby tym po zamiatać ale jak na trzy miesiące ? Wszystkie skrecze na jednym dźwięku bo ułożyłem to tylko dla pokazu ... Wiele sie jeszcze zmieni tylko odgarniacza mnie czas w pracy i obowiązki domowe ... Ale dziękuje jeszcze raz wszystkim za dobre rady ;)


RE: Raven - Fuck You ! - Delize - 2.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=f3l4UfHhVto

Tak powinien brzmieć ten kick, dziwne bo twoj kick jest mega podobny do tego co zrobiła Dailucia


RE: Raven - Fuck You ! - In-Tegral - 2.04.2016

Creatoro - dzięki za linkacz do dobrego tracka, którego nie znałem. Wszystko się wyjaśniło. To był mój ostatni post w tematach Ravena. Dziękuje dobranoc, ale w blutoniumboya idź się baw gdzie indziej ;)


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 2.04.2016

Wy chyba sobie żartujecie hahaha xD Ja mam cały projekt swojego kicka ;) hahah Już miałem jednego typa co też uważał że ten kick jest od frontilnera z paczki , a Regain po mimo tego że mieszka dość daleko ode mnie to mam z nim jakiś kontakt i śmiał się z typa a kick ocenił na 5/10 bo wiele brakuje ;) także darujcie sobie z takim flekami hahah ^^

Tu macie link WIELCY ZNAWCY haha ;) btw dzięki że mnie już porównujecie do takich gwiazdek ;)

http://www77.zippyshare.com/v/3s8txpvb/file.html


RE: Raven - Fuck You ! - In-Tegral - 2.04.2016

Może i się mylę, ale Twój dowód to jest dopiero śmieszny, wrzucenie waveformu na playliste i dodawania jakichś innych...


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 2.04.2016

No niestety nie znam sie na jakiś programach które nagrywają obraz z monitora itd bo mam nawet problem z nagrywaniem z konsoli dźwięku jak gram ;) A filmik nagrałem tak poprostu bo chcecie lub nie nie musicie mi wierzyć :) Nie lubię oczerniania bez powodu a kick dalluci brzmi i tak całkiem inaczej . Sorry ale wkurzyliscie mnie ;) Mogę wam zrzucić w jeden plik wszystkie swoje podstawy do tego kicku jak chcecie ;) tyle ...

EDIT : btw czy kick dalluci miałby taki miks ? Nie wydaje mi sie xD


RE: Raven - Fuck You ! - OProject - 2.04.2016

Kick Ravena jak dla mnie brzmi inaczej, bardziej brudno i myliście niż tamten, no chyba ze w 60 kb/s zapisal i jeszcze dal dista xd
Dla mnie tak bardziej hardkorowo/szrancowo xd


RE: Raven - Fuck You ! - Raven - 2.04.2016

Dzisiaj dodam jak mi sie uda coś nowego to obadacie sprawę ;) piona


RE: Raven - Fuck You ! - Wizzardius - 2.04.2016

Ten kawałek jest tak chory, tak psychiczny i mroczny, że mi się podoba :D
Dziwny, lecz pomysłowy aranż.
Dam 3.


RE: Raven - Fuck You ! - In-Tegral - 2.04.2016

Jestem strasznie uczulony na swiezakow w hs, wiekszosc idzie droga na skroty (Sam tak kiedys robilem, do dzis mnie to boli) przerabialem czyjes kicki i uzywalem w swoich produkcjach. Wole teraz zachowac ostroznosc nie chce pomagac komus kto idzie na skroty i zachowuje sie jak typowy cebulak - kradnie czyjas prace i podpisuje jako swoja. Dalej nie mam pewnosci czy to Twoj kick bo sama budowa kicku jest identyczna.


RE: Raven - Fuck You ! - Knifeman - 2.04.2016

(2.04.2016, 14:30)Wizzardius napisał(a): Ten kawałek jest tak chory, tak psychiczny i mroczny, że mi się podoba :D
Dziwny, lecz pomysłowy aranż.
Dam 3.

Tab brzmiał stary dobry early