MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) (/temat-luke-judge-this-is-shit-original-mix)



Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - John Horizon - 13.04.2012

Luke Judge - This is Shit! (Original Mix)





RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Yes I Am - 14.04.2012

Luke this is real shit!. Wywal vox 'hey'. Aplauz też niepotrzebny. To nie ma być przecież Micheal Telo.
Fajny metaliczny dźwięk tego syntha.
Natomiast co mnie razi, to to, iż mogłeś lepiej wyeksponować każdy dźwięk, tak aby każdy był wyraźny i wyrazisty. Jak już wspominałem u innego producenta przykładem może być Gartner.
Bardzo nie spodobało mi się połączenie mocnych brzmień z jakimiś chordami... To wygląda jakbyś dał dwa tracki.
Także aranż jest do d...



RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - 9lives - 14.04.2012

A mi się podoba to połączenie bassline z tymi chordami. Fajnie to wyszło... trochę wyhamowuje to utwór. Jednak jeśli to jest wersja dla dj to bass nie powinien grać od razu z samego początku ;-) Nad mixem popracuj bo te dzwięki nie mają tego "koloru". Mi się podoba ;)


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - itsmekapi - 19.04.2012

Bez kitu od razu mi do głowy przyszedł Wolfgang Garter :D a vox przy przejsciu wzorowany na Skrillexie?:) kawałek jak dla mnie jak najbardziej na plus :) ale bez sciemy aplauz do wywalenia jak juz wspomniał kolega wcześniej :) utwór nabierze powagi :D ale ogólnie spox :D jest łycha! pozdro!


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Divine Frequency - 21.04.2012

Ahhh slicznie complextro czuc :) Porzadna produkcja...


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Condi - 25.04.2012

Ciekawa koncepcja na utwór. Dużo pracy musiało Cię kosztować posiedzenie przy tych brzmieniach. Za technikę masz plus.


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - SayWhat - 25.04.2012

Ja zwróciłem uwage na skok głośności synthow około 1:00, bardziej bym sie przyłożył do płynności, ale to taki tam niuans ;) ogólnie raczej na plus ;)


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Audionectic - 25.04.2012

Fajne.Po przejsciu fajnie wchodza te electro motywy.Barwy faktycznie moglbys bardziej wyeksponowac.Moze sam kompresor wystarczy.Brakuje tego pazura.Moze za cicho...
Publika jak juz,to pod koniec,ale tylko jesli glowny motyw by sie jakos rozwinal.Takie moje spostrzezenia.
Pzdr


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Chrased - 26.04.2012

Brzmienia są swietne. Tylko kick mocniej, no i wiecej bassu w bassie a bedzie wymiot. Jak najbardziej na plus!


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Lucjano - 26.04.2012

podpisuje sie pod kolega wyzej - mocniejszy kick i troszke wiecej basu (szczególnie od 1:15 - kick)no i zdeka sucho od 38 sekundy ;P ... ale ogólnie powiem ze track mi przypadł do gustu (jest "gitara" :D ) , doobry drop


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Dam'teck - 2.05.2012

Kick mocniejszy, bass nawet fajnie z chordami połączony chociaż przydałoby się mu więcej mocy dać :D


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Chris da Lucca - 4.05.2012

Ciekawy utworek, fajnie electro stuff powciskany tu i tam ;) fajnie to wszystko brzmi.


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Grisha - 6.05.2012

Niezła robota stary ;)


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Revnotes - 11.05.2012

Motyw bardzo mi się podoba, ale od 1:00 wyraźnie brakuje dołu pod tym brzmi cukierkowo.
Pomysł jest całkiem niezły, choć nie lubię tego stylu, ale mimo wszystko miło się słuchało.


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - Dj System - 16.05.2012

utwór na + , ale co prawda jeśli chodzi o kicka to wg mnie zbyt słaby , lead całkiem wporzadku ale dodalbym mu trochę "mięsa" i w motywie głównym spróbobwal bym cos urozmaicic jescze żeby nie grało cały czas tak samo . Ale podoba mi się :)


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - wujek fidget - 17.06.2012

no ciekawie,jednak do complextro mi to nie pasuje,zwykły elekryk. jak dla mnie zbyt monotonne i choć preferuję ryjące brzmienia to mi średnio pasuje.
pomimo wszystko good robota!


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - DeeJn - 20.06.2012

troche kick mocniej i bedzie gitara poza ty grubo grubo :)


RE: Luke Judge - This is Shit! (Original Mix) - DJ Kamillo. - 25.06.2012

Technicznei oke, dobra produkcja. :)