MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Double Si - Sawa (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Double Si - Sawa (Original Mix) (/temat-house-double-si-sawa-original-mix)



Double Si - Sawa (Original Mix) - doublesi123 - 10.04.2016


To moja nowa produkcja,nie miałem na nią patentu rysowałem se na pałe w pianoo roll coś gra<nonie>


RE: Double Si Sawa Org Mix - KOT - 10.04.2016

W 0.15 ten fx raczej mało efektowny i dziwny xd Fajny ten basik w dropie i ogólnie dźwięki dość ciekawe. Troche przesadziłeś z automatyzacją filtrów w niektórych momentach. Traczek bardziej podchodzi pod techno niż house. 2 drop strasznie nudny te plumkacze amatorskie. Nie porywa mnie to. daje 2


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - doublesi123 - 11.04.2016

szczerze to w zupełności się zgadzam mnie też nie porywa


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - DavidTot - 11.04.2016

Monotonne, psychodeliczne, miks też nie ciekawy, no niestety-wywarłeś wrażenie jakbyś miał to gdzieś i robił randomowo wszystko..


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - doublesi123 - 12.04.2016

Ze psychodeliczne to dla mnie plus chociaz to się udało...nie mam pomysłów narazie


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - Shabboo Harper - 13.04.2016

Rachu-ciachu i... Wojtek wrócił. Welcome back. ;) Jak jest? Niekiepsko. Minimal w "przystojnie" uchwyconym groove'ie. Sound Design ogromnie powściągliwy acz zmyślnie ułożony w przestrzeni tematu. Bassline dorodny "że hej"; Hi Hat'y nieregularne w swej intensywności. Technicznie: "dół" jest nie do końca ogarnięty (przy "podkręceniu" zbyt rezonuje w pewnych częstotliwościach); "Pitch" zbyt przewlekły. Odcinek 2:22-3:21 "niewykorzystany" w swym potencjale... Keeeep goin' <thumbup>


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - Kveon - 14.04.2016

Niektóre efekty są niepotrzebne, jak ten na początku.
Bassik fajny, chyba jako jedyne z całego utworu.
Coś Mi w tej perce nie pasuje.
Jakby było Mnie zabawy z tymi filtrami to byłoby lepiej :)


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - Vampir3 - 14.04.2016

Ta stopa wali chyba chyba wszędzie tylko nie tam gdzie powinna :D Ogółem na początku mnie wciągnęło bo lubie takie klimaty. Zaskoczyłeś mnie niektórymi fxami i to pozytywnie :P Później chyba zabrakło opanowania. Ale plus za kreatywność. Drop kozacki :D


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - Revnotes - 18.04.2016

Ja odebrałem utwór jako mieszankę ciemnych eksperymentalnych brzmień z kompletnym kiczem. Myślę, że w oparciu o bassline mógłbyś zbudować coś na prawdę interesującego, szkoda tego wszystkiego psuć tym losowym, szczerze bezsensownym pluckiem. Strasznie trudno było mi się przyzwyczaić do tak dziwnie z panoramowanej perksuji, do tego nadmiar efektów również przytłacza. Zupełnie szczerze, wywaliłbym pluck i postarał się to lepiej zmiksować, strasznie mocno to wszystko prasujesz, chociaż nadrabiasz ciekawymi barwami.


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - Jeykop - 19.04.2016

Samo intro mnie lekko zniechęciło... Subbass co wchodzi od 30 sek trochę za mocny, za głośny przede wszystkim. Potem ten jakby "breakdown" nietrafiony mam wrażenie, filter zbyt idzie do przodu, kick pozbawiony basu brzydko gra. Troche to brzmi jak DJ Walker się bawił Flangerem xd Drop taki sobie no... Nie porywa, brzmi trochę jak melodyjka z Nokii 3310... Dla mnie 2/5


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - doublesi123 - 19.04.2016

(18.04.2016, 16:56)Revnotes napisał(a): Ja odebrałem utwór jako mieszankę ciemnych eksperymentalnych brzmień z kompletnym kiczem. Myślę, że w oparciu o bassline mógłbyś zbudować coś na prawdę interesującego, szkoda tego wszystkiego psuć tym losowym, szczerze bezsensownym pluckiem. Strasznie trudno było mi się przyzwyczaić do tak dziwnie z panoramowanej perksuji, do tego nadmiar efektów również przytłacza. Zupełnie szczerze, wywaliłbym pluck i postarał się to lepiej zmiksować, strasznie mocno to wszystko prasujesz, chociaż nadrabiasz ciekawymi barwami.

No no normalnie jak byś czytał w moich myślach kicz tu odwaliłem to prawda bo zaczełem kawałek a potem straciłem wizje na niego na domiar złego komp zaczął mi wariowiać i wszystko mnie to wkur...może kiedyś wróce do projektu jak przesiądę sie na coś lepszego,ogólnie na dzień dzisiejszy skupiam się przede wszystkim na szukaniu własnego orginalnego brzmienia które mnie zadowoli i klimatu w którym czuję się najlepiej


RE: Double Si - Sawa (Original Mix) - 2to2 - 21.04.2016

Nie jest najgorzej jeżeli chodzi o pomyśł. Przebassowany jest z pewnością przez co mix jest przymulony.
To chyba ten bass?. EQ się kłania. Nie czuć też przestrzeni, możliwe że przez ten bass który zajmuje cały mix.
Jagby to wszystko ogarnąc do kupy to by mogło być fajnie. pzdr 4