MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER lokasz - Hymn Polski - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER lokasz - Hymn Polski (/temat-other-lokasz-hymn-polski)



lokasz - Hymn Polski - polishguitarist - 12.04.2016

Witajcie po przerwie,

tym razem po stworzeniu własnej kompozycji postanowiłem popracować nad gitarową wersją Naszego wspaniałego hymnu.



Do produkcji podszedłem z dużym szacunkiem i dokładnością. Mam nadzieję, że się spodoba! Piszcie co byście zmienili itd. zebym mógł wyciągnąć wnioski.

Pozdrawiam
lokasz


Poprawiam nazwę tematu

Wystawiono 20:12:59, dnia 14.04.2016, przez Knifeman



RE: Hymn Polski - na gitarowo - Shabboo Harper - 13.04.2016

Cytat:"Jestem dumny z bycia Polakiem i z należytym szacunkiem podszedłem do aranżacji hymnu w wersji gitarowej."

Łukaszu, <thumbup>.


RE: Hymn Polski - na gitarowo - Zirds - 14.04.2016

Bardzo ładne i bogata aranżacja. Czekam na więcej :)


RE: Hymn Polski - na gitarowo - GY4 - 14.04.2016

Piekna sprawa:)Nie slyszalem jeszcze hymnu w tak fajnym gitarowym ujeciu:)


RE: Hymn Polski - na gitarowo - NoNamer19 - 14.04.2016

Świetne , 5 dla ciebie


RE: lokasz - Hymn Polski - na gitarowo - polishguitarist - 14.04.2016

Dzięki Panowie za opinie. Ciesze się, że hymn w nieco innej wersji też się podoba!


RE: lokasz - Hymn Polski - na gitarowo - KBK - 14.04.2016

Bardzo fajny pomysł, świetnie grasz na gitarze, tak trzymaj! :)


RE: lokasz - Hymn Polski - na gitarowo - Shutara - 14.04.2016

Gratuluje, ode mnie (jako od kolegi po wiośle) zasłużone 5!
PS. Czym nagrywane? ;)


RE: lokasz - Hymn Polski - na gitarowo - abyssMB - 15.04.2016

Ależ Ty wywijasz na tym "wiośle " Chapeu bas. 5/5


RE: lokasz - Hymn Polski - na gitarowo - Recoil83 - 16.04.2016

Podszedłeś do tego z szacunkiem jak słychać, w odróżnieniu do co niektórych wokalistek, o de mnie 5.


RE: lokasz - Hymn Polski - musiclabs - 1.05.2016

Jeszcze nei slyszalem naszego hymnu w wersji gitarowej :) fajnie wyszło!


RE: lokasz - Hymn Polski - Mat.Mor.Raw - 2.05.2016

Pierwsze wrażenie: 4/5
Wow. Jest wiosło! :E

Kompozycja: 5/5
Oryginalnie rozpisane partie, z ciekawymi wariacjami wokół znanego tematu. Zgrabne kontrapunkty.

Brzmienie: 5/5
Postanowiłeś wyeksponować brzmienie gitary, a pozostałe elementy aranżacji zminimalizować. Duży plus za to. W poprzednich twoich nagraniach niedostatki w brzmieniach wirtualnych instrumentów psuły twoje świetne wykonania. Tym razem jest inaczej. Sama gitara zdobywa całą przestrzeń i świetnie się tego słucha. Nagranie poszczególnych partii jest bardzo równe, w tempo i z dopracowaną artykulacją w każdym miejscu. Brawo!

Mix: 5/5
Bardzo dobrze dobrany pogłos nadaje naturalnej przestrzeni. Różnorodne ustawienia efektów w poszczególnych partiach przyciągają uwagę słuchacza. Jest selektywnie, bas przyjemnie dodaje mocy w dolnych rejestrach i współgra z gitarą. Baza stereo raczej dość wąska, ale w tym przypadku na plus, nie jest konieczna "ściana dźwięku" akurat w tym kawałku.

Ocena: 5/5


RE: lokasz - Hymn Polski - XTH - 3.05.2016

Wow szacunek nowa odsłona hymnu. Zaskoczyłeś mnie, nie spodziewałem się takiego fantastycznego wykonania.
Daje 5


RE: lokasz - Hymn Polski - qnebra - 8.05.2016

Słychać w tym szacunek do naszego hymnu narodowego, słychać i spore umiejętności wykonawcy w grze na gitarze. Brakuje mi tu tylko jakiejś iskierki geniuszu, bo aranż jest poprawny. Poprawny lecz nie zachwycający.