MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Distance - Silence (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Distance - Silence (Original Mix) (/temat-hardstyle-distance-silence-original-mix)



Distance - Silence (Original Mix) - Distance - 13.04.2016

Witam wszystkich, ostatnio po dość długiej przerwie od muzyki wreszcie udało mi się skończyć nowy kawałek. Fajnie by było usłyszeć wasze zdanie i opinie, lub co najważniejsze dowiedzieć się co zdecydowanie jest do poprawy, to zawsze bardzo motywuje do dalszej pracy. Kawałek można przesłuchać na sc lub youtube, linki daje poniżej.



youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=e97HcSNlLwo

Pozdrawiam :)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - Adamzzz - 13.04.2016

Klimatycznie bardzo przypomina mi się Outlander, szczególnie jego starsze kawałki. Te chórki, nostalgiczne melodie i zawsze takie spokojne wokale... Świetne połączenie!
Miks czysty jak łza. Klimat bardzo oryginalny, powiedziałbym że taki "do bujania w obłokach" albo podbijania galaktyk.. kto co woli.
Ciężko będzie znaleźć coś co nadawałoby się do poprawy.. Przy kawałkach na takim poziomie często mam dylemat czy moje komentarze są rzeczywiście pomocne czy po prostu się czepiam, ale nic to. Jak wygląda że się czepiam to z góry przepraszam xD
Trochę nie pasuje mi build-up w 2:18 przed kickiem - wokal wybija nieco z rytmu przez co nie ma tego pierdyknięcia kiedy wchodzi melo.
Ogółem mega profesjonalny kawałek. Super przyjemnie się słucha, no i nareszcie nie ma popowych/cukierkowych melodii i tych piosenkarzy a la year of summer haha xD
Pozdrowienia i powodzenia w następnych produkcjach ;)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - woziu122 - 13.04.2016

Panie Distance, jesteś już w końcu w jakimś labelu? Bo gdzieś mi błysnąłeś na X-Bone records i chciałbym wiedzieć czy tam jesteś czy dalej coś szukasz :D.
Kawałek świetny, fajnie że mamy polaka który tworzy zajebiste kawałki.
Tak jak kolega wyżej, ciężko tu się czegoś przyczepić. Jedyne co mi sie nie spodobało to lead w głównej melodii, jak dla mnie to za bardzo daje po uszach.
Czekam na kolejny utwór :)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - Shabboo Harper - 15.04.2016

Bruno, Twoja "Cisza" technicznie brzmi pierwszorzędnie; gromko ;). Pod względem aranżu jest barwnie, wyrafinowanie, skrajnie eklektycznie. Multum melodyjnych "wcieleń, które kreują swoją wariację w jednej, wspólnej przestrzeni; okraszonej trafionym samplem wokalu. W moim odczuciu utwór oryginalnie... "przerysowany"; niepospolity. Gratuluję konceptu. <takjest>


RE: Distance - Silence (Original Mix) - Distance - 15.04.2016

(13.04.2016, 17:50)Adamzzz napisał(a): Klimatycznie bardzo przypomina mi się Outlander, szczególnie jego starsze kawałki. Te chórki, nostalgiczne melodie i zawsze takie spokojne wokale... Świetne połączenie!
Miks czysty jak łza. Klimat bardzo oryginalny, powiedziałbym że taki "do bujania w obłokach" albo podbijania galaktyk.. kto co woli.
Ciężko będzie znaleźć coś co nadawałoby się do poprawy.. Przy kawałkach na takim poziomie często mam dylemat czy moje komentarze są rzeczywiście pomocne czy po prostu się czepiam, ale nic to. Jak wygląda że się czepiam to z góry przepraszam xD
Trochę nie pasuje mi build-up w 2:18 przed kickiem - wokal wybija nieco z rytmu przez co nie ma tego pierdyknięcia kiedy wchodzi melo.
Ogółem mega profesjonalny kawałek. Super przyjemnie się słucha, no i nareszcie nie ma popowych/cukierkowych melodii i tych piosenkarzy a la year of summer haha xD
Pozdrowienia i powodzenia w następnych produkcjach ;)

Właśnie taki klimat chciałem uzyskać, cieszę się, że w jakimś stopniu to się udało :) Faktycznie może wokal jest trochę niedopracowany, ciężko jest cokolwiek znaleźć co nie zniszczy klimatu a jednocześnie będzie jakoś brzmieć. Dzięki za opinię i powodzenia nawzajem.

(13.04.2016, 21:26)woziu122 napisał(a): Panie Distance, jesteś już w końcu w jakimś labelu? Bo gdzieś mi błysnąłeś na X-Bone records i chciałbym wiedzieć czy tam jesteś czy dalej coś szukasz :D.
Kawałek świetny, fajnie że mamy polaka który tworzy zajebiste kawałki.
Tak jak kolega wyżej, ciężko tu się czegoś przyczepić. Jedyne co mi sie nie spodobało to lead w głównej melodii, jak dla mnie to za bardzo daje po uszach.
Czekam na kolejny utwór :)

Teoretycznie jestem w X-Bone, ale oni tam ponabierali teraz tyle artystów, że to straciło trochę sens, zbyt dużo tracków przesyłają, dlatego zdecydowałem się za darmo wydać. Więc jak by nie patrzeć dalej szukam i czekam na okazję, bardziej celuje w coś większego a do tego momentu chyba najlepszym rozwiązaniem jest wydawanie bez labelu. :P Dzięki również za opinię, przyjrzę się leadom i następnym razem postaram się je lepiej zgrać.

(15.04.2016, 3:19)Shabboo Harper napisał(a): Bruno, Twoja "Cisza" technicznie brzmi pierwszorzędnie; gromko ;). Pod względem aranżu jest barwnie, wyrafinowanie, skrajnie eklektycznie. Multum melodyjnych "wcieleń, które kreują swoją wariację w jednej, wspólnej przestrzeni; okraszonej trafionym samplem wokalu. W moim odczuciu utwór oryginalnie... "przerysowany"; niepospolity. Gratuluję konceptu. <takjest>

Dziękuję za opinię, zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych opinii jaką dostałem. Motywacja poszła w górę :)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - L.G. - 17.04.2016

Kawałek prawdziwa petarda, jak mi się ta melodia podoba :)
W pełni zasłużone 5
Pzdr.


RE: Distance - Silence (Original Mix) - OProject - 17.04.2016

Wiadomo że wole inne klimaty hardstyle ale daje 5/5 bo poziom wysoki jak na tutaj ;)
W następnym top głosowałbym na Adama xd ale pewno Ciebie wybiorą hehe :P


RE: Distance - Silence (Original Mix) - BAQ - 18.04.2016

Perfekcyjnie :)Fajne czuć to wszystko
PIerwszy twój kawałek usłyszałem w mixie Brennan Hearta , było to Peace of mind i bardzo go lubię :)
Nie wiedziałem że w ogóle jesteś Polakiem . Myślę żę dobrym labelem był by Dirty Workz dla ciebie ;P
Jestem ciekawy na jakim sprzęcie tworzysz :)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - Distance - 18.04.2016

(18.04.2016, 9:20)BAQ napisał(a): Perfekcyjnie :)Fajne czuć to wszystko
PIerwszy twój kawałek usłyszałem w mixie Brennan Hearta , było to Peace of mind i bardzo go lubię :)
Nie wiedziałem że w ogóle jesteś Polakiem . Myślę żę dobrym labelem był by Dirty Workz dla ciebie ;P
Jestem ciekawy na jakim sprzęcie tworzysz :)

Dzięki :) Tak, Dirty Workz zdecydowanie najbardziej by mi odpowiadał w tym momencie, ale niestety mają teraz tyle nowych artystów, że póki co nie ma szans. Co do sprzętu to 95% czasu słuchawki (DT770), 5% monitory (KRK RP6), niestety nie mogę ich używać w obecnej sytuacji tak jak bym chciał, co negatywnie wpływa na poziom mixu :P A daw to Fl11.


RE: Distance - Silence (Original Mix) - lovetrance01 - 25.04.2016

Mega świetny kawałek. Czysto do bólu, dynamicznie, energicznie. Jest klasa. Nie ma się do czego przyczepić. Utwór jak najbardziej nadaję się na wydanie (jak dobra panna :D). Jak to Komorowski powiedział, gdy rozbił się samolot w Afryce "jestem pod wrażeniem".


RE: Distance - Silence (Original Mix) - tks21 - 25.04.2016

Moim laickim uchem wydaje mi się że ten kawałek jest po prostu świetny :) (zresztą kiedyś słuchałem hardstyle'u) Dobry kick (ja próbowałem zrobić jakiś rok temu i niestety gniot wyszedł taki, że lepiej nie mówić :P) Myślę, że utwór nadawałby się do najlepszych utworów miesiąca w swojej kategorii :) Pozdro i propsy :) Oczywiście stawiam pięciaka :)


RE: Distance - Silence (Original Mix) - qnebra - 8.05.2016

Jasne w brzmieniu, brzmiące jak hardstyle z konkretnym "pierdolnięciem" w kicku i bassie, więc jest dobrze. Na szczęście nie poszedłeś w banał z melodiami, tylko coś tam można (i to całkiem sporo) usłyszeć. Wszystko dobrze zmiksowane, nie popada w kakofonię. Dobry utwór.


RE: Distance - Silence (Original Mix) - P3TE - 4.12.2016

Ciary!! Jak zwykle na wysokim poziomie. Nie ma się do czego doczepić. Masz swój styl i tak trzymaj! życzę Ci dużo pomysłowości oraz weny twórczej. Pozdrawiam c: