MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Raven - Angel of death! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Raven - Angel of death! (/temat-raven-angel-of-death)



Raven - Angel of death! - Raven - 13.04.2016

Macie nowe gówno ! Sprawdźcie i rzucajcie mięsem :D Piona !

[zs]http://www41.zippyshare.com/v/iCKosSO1/file.html[/zs]

Brak playerka
Loco



RE: Raven - Angel of death! - OProject - 13.04.2016

Wrzuciłeś ten sam kawałek i myślisz że już każdy zapomniał Oczko? xd
Ten sam kick co wczesniej "wykręciłeś"
Efekt panningu na syncie w to jest kurwa jakies nieporozumienie.
Nawyzywałeś wszystkich, miałeś już nie wracać... i co teraz każdy ma cie wielbić bo w 3 miesiace robisz lepsze kicki Oczko? xd
I jeszcze ktoś do kogoś strzela a dopiero potem mówi "fak ju madafaka" xd xd
Piona


RE: Raven - Angel of death! - Adamzzz - 13.04.2016

Albo ja mam alzheimera albo to jest dokładnie ten sam kawałek którym ostatnio próbowałeś wysmarować całe forum.
Praktycznie nic się nie zmieniło. Aranżacja leży. Miks ubolewa. Kick to w ogóle temat na inną gównoburzę, ale od siebie dodam tylko tyle: naprawdę nie widzisz i nie słyszysz, że moment w którym bas gra po skreczu (0:17 - 01:29) ma więcej basu niż sam kick? Trochę taki fail.
Dodatkowo ten startujący jak tupolew skrecz w 0:36 jest tak suchy że to boli. Nawal tam jakiś efektów, bitcrushery, przestery, cokolwiek żeby nie brzmiało to tak surowo!
Także na Twoim miejscu, darowałby sobie już ten projekt i ruszył z nowym ;) Przelej swoją agresję w tworzenie muzyki a nie wylewaj ją tutaj na forum...
To i zacznij w końcu komentować utwory innych.
Nie pozdrawiam..


RE: Raven - Angel of death! - Knifeman - 13.04.2016

Uparty jesteś kurde XD

Co poprawione: Jedno przeładowanie zamiast trzech i to w sumie tyle słyszę.

Za duży pogłos na kicku, zaś on sam słabo cięty, że o pitchowaniu nawet nie wspomnę. Ta wstawka z pistoletem trochę cienka teraz w porównaniu do reszty tracka, Coś tam dodałeś, synth ujdzie w stosunku do reszty.

1:18 Nadal sub jebie. Nawet nie czytałeś dokładnie tego co napisałem u Ciebie poprzednio.

1:58 i dalej w breaku, coś ty zrobił z panoramą?

Drop na końcu zamulony strasznie. Wokal obniżony i po tym vocodexie psuje Co dół pasma. Na całym tracku za dużo pogłosu i to jeszcze źle dobranego. Stosuj efekty z umiarem. Jeśli nie masz jeszcze wyczucia to lepiej dać czegoś mniej, i tak ten track wyłącznie do nauki, więc będzie Ci wtedy łatwiej zmixowac całość.

2/5 na zachętę, brzmi to jak zamysł czegoś.


RE: Raven - Angel of death! - qnebra - 13.04.2016

Jakieś to takie suche, bez polotu, bez wyobraźni. To samo co wcześniej, tylko usunąłeś aż dwa sample przeładowywania. Nie widzę niczego w tym utworze, co by mi przemówiło do wyobraźni i kazało powiedzieć "to jest świetne!". Przeciętniactwo z dna studni przeciętniactwa na planecie Przeciętnej w Galaktyce Przeciętna będącej w przeciętnym wszechświecie.


RE: Raven - Angel of death! - Raven - 13.04.2016

Juz ? Koniec srania sie o to co było a co jest ? Kurwa spocznij hahaha Kick jest według mnie ok , choć można cos zmienić jeszcze ... Jest takie suche ze u mnie każdemu sie podoba ... Moze wy poprostu nie lubicie rawu tylko same cukierki ? ;) Jeszcze was zaskoczę , spokojnie ;) dajcie mi kogos kto pracuje 3 'miesiące i tak mu idzie to stawiam flachę ;)

Apropo średnia wieku tutaj to 15 ? ;)


RE: Raven - Angel of death! - Herman - 13.04.2016

Ja zawyżam średnią z wynikiem 26. Jakbyś przemyślał sprawę i doszedł do wniosku że nie chcesz swoich perełek pokazywać dzieciom - daj znać. Dla Ciebie mogę zrobić wyjątek i usunąć konto, uj mi w dupę.


RE: Raven - Angel of death! - In-Tegral - 13.04.2016

Cześć jestem Genia i mam 12 lat i nie wiem czy mogę Ci skomentować utwór... Pominę fakt jak się zachowujesz, zrobię to dla Noża i nie będę nakręcał. Track dalej brzmi strasznie. Coś w stylu "słyszałem że używa się takich efektów to użyje, co z tego że nie umiem" aranzacyjnie wciąż strasznie ubogo. Dobry Raw też trzeba umieć robić, ale jeszcze masz czas, młody jesteś, skromny, nie brakuje Ci pokory więc świat stoi przed Tobą otworem


RE: Raven - Angel of death! - Raven - 13.04.2016

Dobra usuń te konto ;) wasze hejty za bardzo mnie podnoszą na duchu ^^ powodzenia ;)


RE: Raven - Angel of death! - Herman - 13.04.2016

OK, pozdrawiam.