MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
KOT - Flash - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: KOT - Flash (/temat-kot-flash)



KOT - Flash - KOT - 16.04.2016





Dobra troszkę poleciałem ostatnio i dokończyłem wszystko co zacząłem stąd ten napływ traczków ale obiecuję że to już ostatni :D Brzmienia mi się skończyły :P


RE: KOT - Flash - Ixipe - 16.04.2016

Właśnie otwierając temat pomyślałem że napiszę zapytanie jak to robisz że codziennie coś wrzucasz... podobne do genovefy fat... być może do innych też co w tym czasie wrzuciłeś ale nie wiem bo innych nie słuchałem... Czegoś mi tu brakuje... Chyba mocy jakiejś na synthcie ale nie wiem bo się nie znam


RE: KOT - Flash - KOT - 16.04.2016

To jest do gieni podobne? :O niemożliwe! Gienia to już historia haha


RE: KOT - Flash - Ixipe - 17.04.2016

jest podobny pluck i zdziebko melodia z tego plucka... na moje ucho.. chociaż czy to źle? nie wiem... gruba genoweva bardziej mi się podobała. To jest podobne ale inne i mniej mi się podoba :/


RE: KOT - Flash - doublesi123 - 17.04.2016

Dół masz przesterowany na moich uszach jawnie pierdzi...ale numer naprawdę fajny wkręca się


RE: KOT - Flash - KamiX - 18.04.2016

Siema stary jestem nowy. Potrzebuje jakichś sampli z tego gatunku którym się właśnie zajmujesz. Z góry dzięki.

Poprawiam czytelność postu.
Loco



RE: KOT - Flash - KOT - 18.04.2016

Siema stary jest pełno poradników jak takowe dźwięki stworzyć. ;) nie będę oddawać za darmo mojej pracy. Ja na to poświęciłem sporo czasu bo w muzyce się nie leci na skróty. Znajdziesz tu pomoc w twoich staraniach a nie odwalenie roboty :)


RE: KOT - Flash - Deonite - 19.04.2016

Ciekawy zamglony klimat buidl upa. No ale tej mgły jest trochę za dużo w dropie. Pluck i saw za bardzo melodią na siebie nachodzą. Break jest bardzo ciekawy, budujący, pad i arpegiator ciekawie budują background. Chociaż zakwalifikowałbym to bardziej do zwykłego house, niż electro house. ;)


RE: KOT - Flash - D-evolve - 19.04.2016

na prawde fajnie zaaranżowane, niecodzienne leady i słychać że jest ich tam sporo (zgaduje że ze 3?) i nawet się nie mieszają... ba! one fajnie się komponują. jedyne do czego się moge przyczepić to kick, jest on ciutke za delikatny

daje 4/5 ^^


RE: KOT - Flash - KOT - 19.04.2016

Deonite: Trochę nie dopracowałem brzmienia tego plucka teraz słyszę przez to muł jest, mogłem troche go w eq porobić żeby lepiej do basu się dopasował eeh no nic :P najgorsze jest to ze właśnie takie swoje błędy się zazwyczaj już PO daje wysłyszeć. A co do gatunku to jestem w tym totalnie zielony haha jeszcze niedawno wrzucałem tutaj DNB xD

D-evolve: no troszkę tego nawciskałem :P główny lead, pluck, przewijający się ostry synth potem saw jeden w 2 dropie. Ale to nic w porównaniu do breaku w którym zamieściłem 5 padów 2 arpegiatory i 3 synthy haha także do tego kawałka wpakowałem dźwięki które robiłem przez ostatni tydzień. wszystkie.

Dzięki za komentarze rodacy no i czekam na więcej :D


RE: KOT - Flash - Jeykop - 19.04.2016

Właśnie... Trochę zbyt zamglone wszystko jak dla mnie. Drop wg mnie powinien mieć nieco więcej mocy. Ciekawe plucki, wydają się proste ale robią tu istotną robotę :D Perka trochę właśnie zbyt przytłumiona. Fajne FX'y, przeszkadzajki, szczególnie to wędrowanie nimi po panoramie. Break trochę monotonny, trzeba tu coś ekstra dodać. Ogólnie, jest okej ale czegoś brakuje. Za mało muzyki w muzyce jak dla mnie :D


RE: KOT - Flash - Cholewix - 20.04.2016

Mi sie podoba , oryginalnie dość , mix bardzo dobry nie mam się czego przycepić , lekki trance odczuwalny ;)


RE: KOT - Flash - 2to2 - 21.04.2016

Musisz popracować nad melodią, jest słaba nie wpada w ucho. Rytmicznie też wszystko leży, dzwięki synthów ze sobą nie współpracują. Dałbym 2 ale wiem że stać cie na więcej bo słyszałem więc leci 3. pzdr


RE: KOT - Flash - ProCkers - 21.04.2016

Electro House to mi to zbytnio nie przypomina ;) Zbyt lekkie jak dla mnie.

Na początku padzik niezły. Melodia jest przekombinowana. Nie wpada w ucho. Brzmi jakby była raz zagrana i zostawiona :) A w drugim dropie to już kompletny chaos, aż momentami gra na granicy fałszu.

Kick ginie w mixie. Bass ładny, choć też moim zdaniem mógłby być lepiej ustawiony :)
Najlepiej Ci wyszły breaki :) Takie troche psychodeliczne :)

Jeśli chodzi o dobór dźwięków jest średni dla mnie(nie licząc breaków).

Ogółem jest średnio, ale na pewno następnym razem będzie lepiej :) Przyłóż się bardziej do rytmiki, melodii, bassu, żeby starać się złapać słuchacza za uszy i nie puścić :)

3/5


RE: KOT - Flash - Rafff - 22.04.2016

Fajny klimat ale buildups i dropy mogly by byc troszke bardziej dopracowane wedlug mnie. Mam tez wrazenie ze dobry EQ i Stereo Imager mogly by zrobic ten kawalek jeszcze lepszy.